bedavakampanya.net

Vodofone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

Vodofone Yanımda 2 GB İnternet Kampanyası

GSM operatörleri indirimli paket ve tarifelerinin yanı sıra özel günlere yönelik veya özel uygulamalara yönelik olarak hediye internet paketleri sunarak, kullanıcıları kendisine çekmeye çalışmaktadır. Bu doğrultuda da Türkiye’ nin en büyük 3 GSM operatöründen birisi olan Vodafone tarafından da abonelerine yönelik olarak aylık onlarca GB hediye internet paketi kazanabileceği kampanyalar sunuyor. Bu hediye internet kampanyaları çerçevesinde de Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri mevcut tarifelerindeki internet paketlerinden harcamadan, özgürce internet erişimi gerçekleştirebilmenin keyfini sürebilmektedir. Vodafone Yanımda 3 GB internet kampanyası da 2020 yılında Vodafone tarafından aboneleri için sürdürülen avantajlı hediye kampanyalarından birisidir.

Vodafone Yanımda Uygulaması Nedir?

Günümüzde GSM operatörleri tarafından abonelerinin işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmesini sağlayabilmek amacı ile dijital uygulamalar geliştiriyor. Bu çerçeve de tüm faturalı ve faturasız Vodafone hat abonelerinin, tüm abonelik işlemlerini akıllı telefonlarından pratik bir şekilde yapabilmeleri için Vodafone Yanımda uygulaması geliştirilmiştir. Bu Vodafone Yanımda uygulaması giriş işlemleri cep telefonu numarası ile abonelik şifresi aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir. Tüm Vodafone aboneleri Androidişletim sistemli cihazlarına Google PlayStore mağazasından, iOS mobil işletim sistemli cihazlarına AppStore mağazasından Vodafone Yanımda uygulamasını indirebilmektedir. VodafoneYanımda 2 GB internet kampanyası ile uygulamadan işlemleri kolayca yapmanın dışında hediye internet paketleri de kazanabilmek mümkün oluyor.

Vodafone Yanımda 2 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile tüm Vodafonefaturalı ve faturasız hat aboneleri 2 GB hediye internet paketi kazanma imkanına sahip olabiliyor. Tüm Vodafone aboneleri tarafından Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan 2 GB hediye internet paketi kolay bir şekilde alınabilmektedir. Vodafone Yanımda 2 GB internet kampanyası katılım için mutlaka kullanıcıların cihazlarına Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Ayrıca VodafoneYanımda uygulamasına giriş yapılması da gerekmektedir. Bu şekilde Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapan tüm Vodafone aboneleri ücretsiz şekilde haftalık 2GB hediye internet paketi kazanabilmektedir.

Vodafone Yanımda 2 GB internet kampanyası kapsamında katılım için herhangi bir başvuruda bulunulmasına gerek bulunmuyor. Vodafone aboneleri tarafından VodafoneYanımda uygulamasında kişisel abonelik ekranına giriş yaptıktan sonra menüden 2 GB haftalık ücretsiz internet paketini satın alabilmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasında kullanıcıların menüde yer alan “İnternet Paketleri” kısmına giriş yapmaları gerekmektedir. Uygulamada yer alan bu bölümde kullanıcılar “Hediye Haftalık İnternet” seçeneğine tıklayarak, ücretsiz bir şekilde 1 haftalık hediye 2 GB internet paketini alabilmektedir. Herhangi bir üyelik şartı veya faturasız hat aboneleri için TL yükleme şartı bulunmadığından tamamen ücretsiz bir şekilde 1 hafta boyunca 2 GB’ lik bedava internet kullanabilmektedir.

Vodafone Yanımda Şans Çarkı 2GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda 2 GB internet kampanyası kapsamında aboneler, Şans Çarkı ile de haftalık 2 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri Vodafone Şans Çarkı kampanyasına katılım gerçekleştirebilmektedir. Her hafta sadece 1 defa çark çevirme hakkı bulunan bu kampanyada kazanılacak hediyeler farklılık gösterebilmektedir. Çarkta bulunan hediyeler arasında yer alan dakika, SMS veya GB paketlerinden birisi kazanılabilmektedir. Vodafone Yanımda Şans Çarkı çevrildiğinde çıkan hediye için kısa bir süre içerisinde otomatik olarak bilgilendirme mesajı gönderilir. Dolayısı ile Vodafone aboneleri Şans Çarkı ile kazandıkları bedava internet hediyesini almak için ekstra bir işlem yapmaları gerek bulunmuyor. En kısa süre içerisinde kazanmış oldukları hediye internet paketi hatlarına otomatik olarak yüklenmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları