bedavakampanya.net

Vodofone Öğrenciler İçin Bedava İnternet Kampanyası

Vodofone Öğrenciler İçin Bedava İnternet Kampanyası

Teknoloji çağında öğrenciler internet kullanımı konusunda oldukça yoğun bir ilgi gösteriyor. Bu nedenle de her bir öğrenci için internet erişiminin kesintisiz olarak sağlanabilmesi oldukça büyük bir önem taşıyor. Bu nedenle de GSM operatörleri tarafından günümüzde özellikle tatil döneminde özgürce internet kullanabilmeleri için öğrencilere odaklı olarak özel kampanyalar gerçekleştiriyor. Bu noktada gençler için birbirinden avantajlı internet paketleri sunan Vodafone, sunduğu sömestr tatili özel ücretsiz internet paketleri ile öne çıkıyor. Vodafone öğrenciler için bedava internet kampanyası tüm Vodafone abonesi olan öğrenciler tarafından kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

Vodafone abonesi olan öğrencilerin sömestr tatilinde internette özgürce ve doyasıya sörf edebilmelerine ve mobil oyunlar oynayabilmelerine yardımcı olacak internet paketleri sunuluyor. Vodafone öğrenciler için bedava internet kampanyası fırsatlarından tüm Vodafone hat kullanıcısı olan öğrenciler faydalanabilmektedir. Bu şekilde tatil dönemlerinde öğrenciler kesintisiz internet erişiminin avantajlarını değerlendirebilme imkanına sahip olabiliyor. Vodafonetarafından sunulan öğrencilere odaklı ücretsiz internet paketi kampanyalarından tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri faydalanabiliyor. Ancak sunulan öğrencilere özel bedava internet kampanyaları sadece tek bir kampanya şeklinde değildir. Öğrencilerin 2020 sömestr tatilinde faydalanabilecekleri Vodafone bedava internet paketi fırsatları için farklı kampanyalara başvuru yapmaları gerekmektedir.

Vodafone E-Fatura Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Vodafone abonesi olan tüm öğrenciler Vodafone tarafından sunulan ücretsiz internet fırsatlarından faydalanabilmektedir. Bu kapsamda da faturalı Vodafone hat sahibi olan tüm öğrenciler, 2020 Vodafone öğrenciler için bedava internet kampanyası fırsatlarından yararlanabiliyor. Buna göre Vodafone faturalı hat kullanıcısı olan öğrenciler e-faturaya geçiş yapmaları durumunda 2 hafta kullanabilecekleri 1 GB bedava internet hakkına sahip olabilmektedir. E-faturayageçen Vodafone faturalı hat aboneleri tüm öğrenciler, 2 hafta boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internet kazanabilme hakkına sahip olabilmektedir.

Vodafone Bana Ne Var Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone öğrenciler için bedava internet kampanyasıkapsamında tüm öğrenciler 2020 sömestr tatilinde özgürce internete erişim sağlayabilme şansına sahip olabilmektedirler. Bu kapsamda da Vodafone tarafından sunulan Bana Ne Var uygulaması hizmetlerinden hediye internet kazanabilmek mümkün olmaktadır. Hediye internet kazanmak isteyenler için Vodafone Bana Ne Var uygulamasından faydalanabilmek mümkündür. Bu kapsamda da 2020 sömestr tatili boyunca Bana Ne Var uygulamasını kullanan Vodafonelu öğrenciler 2 GB ‘a kadar internet kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Vodafone Bana Ne Var 2 GB internet paketi kazanabilmek için haftalık olarak bir defa olacak şekildekatılım gerçekleştirilebilmektedir.

Vodafone öğrenciler için bedava internet kampanyasısunan Bana Ne Var uygulaması sayesinde 5 GB bedava internet kazanabilme imkanına sahip olunabilmektedir. Hediye internet kazanabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan Bana Ne Var ekranı kullanılabilmektedir. Bu şekilde sömestr tatili ve sonrasında da kullanmak üzere Vodafonebedava internet kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Vodafone öğrenciler için bedava internet kampanyası bulunuyor. Vodafone bedava internet veren uygulamalar arasında bulunan VodafoneYanımda uygulaması ücretsiz olarak tüm Vodafone aboneleri tarafından kullanılmaktadır. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri kolay bir şekilde yararlanılabilmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasında haftada 1 GB olacak şekilde hediye internet kazanabilme imkanına sahip olabiliyor.

Vodafone öğrenciler için bedava internet kampanyası kapsamında Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcıları bedava internet kampanyasından 2020 sömestr tatilinde 9 GB’a kadar hediye internet kazanabilmektedir. 9 GB bedava internet kampanyasından 2020 sömestr tatili boyunca tüm Vodafonelu öğrenciler yararlanabiliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları