bedavakampanya.net

Vodofone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodofone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Mobil uygulamaları ile tüm GSM operatörleri tarafından kullanıcılarının daha iyi ve daha hızlı bir hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. Vodafone tarafından da kullanıcılarına odaklı olarak özel uygulamalar yayınlanmaktadır. Vodafone bedava internet veren uygulamalar olarak da bilinen bu uygulamalar sayesinde hem işlemler kolayca yapılabiliyor hem de ücretsiz internet paketi kazanılabilmektedir. Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri tarafından Vodafone’ nin yayınlamış olduğu tüm ücretli ve ücretsiz uygulamalar kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Vodafone abonelerinin ücretsiz hediye kazanabilmesine yardımcı olan bu uygulamalar sayesinde çok daha pratik bir şekilde çeşitli işlemlerinde gerçekleştirilebilmesi mümkün olmaktadır.

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Günümüzde Vodafone aboneleri tarafından en fazla kullanılan mobil Vodafone uygulamalarının başında Vodafone Yanımda uygulaması gelmektedir. Bu uygulama kapsamında da Vodafone tüm faturalı ve faturasız hat kullanıcıları tüm abonelik işlemlerini Vodafone Yanımda uygulaması ile akıllı cihazlarından yapabilme şansına sahip olabiliyor. VodafoneYanımda uygulamasını kullanan tüm faturalı ve faturasız hat aboneleri işlemlerini kolay bir şekilde yapabildikleri gibi aynı zamanda da bedava internet kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan “Bana Ne Var” kısmından tüm faturalı ve faturasız hat aboneleri 1 GB bedava internet kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Vodafone haftalık 1 GB bedava internet kazanılabiliyor. Üstelik Vodafone Yanımda uygulamasında “Bana Ne Var” hakkı her hafta yenilendiğinden, tekrar tekrar kullanılabilmektedir.

Vodafone İnternet Avcıları Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone tarafından sunulan resmi uygulamalardan birisi de İnternet Avcıları uygulamasıdır. Tüm Vodafone abonesi olan faturalı ve faturasız hat kullanıcıları tarafından Vodafoneİnternet Avcıları uygulaması kullanılabilmektedir. Her yıl Vodafone tarafından düzenli olarak sunulmakta olan Vodafoneİnternet Avcıları uygulaması sayesinde bedava internet kazanabilme imkanına sahip olunabiliyor. Vodafone bedava internet veren uygulamalar kapsamında 1 GB ile 20 GB aralığında yüksek ücretsiz internet hediye kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Ücretsiz data paketi kazanabilme şansı sunan Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını kullananlar 20 GB’ ye kadar bedava internet kazanabilme şansına sahip olabiliyor.

Vodafone bedava internet veren uygulamalar arasında bulunan Vodafone İnternet Avcıları uygulaması tüm akıllı cihazlara indirilebilmektedir. Tüm Vodafone aboneleri son derece pratik bir şekilde AppStore ve Google PlayStoremağazalarından Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını indirebilme şansına sahip olabiliyor. Uygulamayı kullanan tüm Vodafone aboneleri anında 1 GB ile 20 GB aralığında değişen oranlarda ücretsiz internet paketi hediyesi kazanabilme şansına sahip olabiliyor.

Vodafone Uygulama Yüklemeden İnternet Kampanyası

Günümüzde Vodafone bedava internet veren uygulamalar dışında uygulama yüklemeden de bedava internet kazanabilme şansına sahip olunabilmektedir. Özellikle de Vodafoneabonelerinin akıllı cihazlarına ekstra bir uygulama indirmek zorunda kalmadan son derece pratik bir şekilde de onlarca GB bedava internet kazanabilme imkanına sahip olabilmektedir. Akıllı cihazında herhangi bir uygulama indirmek isteyen kullanıcılar içinde Vodafone tarafından hediye internet kazanabilme imkanı sunuluyor. Bu kapsamda da Vodafoneaboneleri herhangi bir uygulama indirmek zorunda kalmadan kesintisiz internet erişimi için etkin bir şekilde bedava internet kullanabilme imkanına sahip olabiliyor.

Vodafone bedava internet veren uygulamalar bulunuyor olsa da cihazlarında ekstra bir uygulama gerekliliğine lüzum görmeyen tüm Vodafone aboneleri 50 TL ve üzeri TL yüklemesi gerçekleştirerek, Vodafone hat tarife ve paketlerine ek olarak 2 GB hediye internet kazanabilmektedir. Vodafonebedava 2 GB hediye internet kazanabilme imkanı sunan bu kampanyaya katılım gerçekleştirebilmek için sadece Vodafone50 TL yüklemesi yapılması yeterlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları