bedavakampanya.net

Vodafone Yanımda ile 2 GB Hediye Kampanyası

Vodafone Yanımda ile 2 GB Hediye Kampanyası

İngiltere merkezli olarak faaliyet gösteren Türkiye’ nin en büyük 3 GSM operatöründen birisi konumunda bulunan Vodafone, çok önemli altyapı yatırımlarında bulunmuştur. Bu şekilde Türkiye’ nin 81 ilinde her noktada çekme ve kaliteli sinyal gücü güvencesi sunan Vodafone tarafından faturalı ve faturasız hat abonelerine birbirinden avantajlı tarife ve paketlerde sunuluyor. Vodafone abonelerinin internet kullanım alışkanlıklarına göre düzenlenmiş olan çok avantajlı internet paketleri bulunuyor. Bununla birlikte Vodafone bedava internet kampanyaları da her zaman kesintisiz internet erişimi gerçekleştirebilme imkanı sunuyor. Bu kampanyalardan birisi olarak da milyonlarca Vodafone abonesine hem ücretsiz hem de kesintisiz internet erişim imkanı sunan Vodafone Yanımda ile 2 GB hediye kampanyası olarak gösterilmektedir.

Vodafone Yanımda ile 2 GB hediye kampanyası sayesinde Vodafone aboneleri daha uzun süre internet erişimi gerçekleştirebiliyor. Üstelik mevcut tarife ve paket dışındaki bu internet kullanımları tamamen ücretsizdir. Böylelikle Vodafone aboneleri çok daha kaliteli ve çok daha avantajlı bir şekilde mobil internet paketi kullanımını gerçekleştirebilme şansına sahip olabilmektedir. Bu gibi avantajlı fırsatları dolayısı ile de günümüzde Vodafone hem faturalı hem de faturasız hat aboneleri tarafından oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor. Bu durumda günümüz Türkiye’ sinde Vodafone’ nin en fazla aboneye sahip GSM operatörlerinden birisi konumunda yer almasına neden oluyor.

Vodafone Yanımda Uygulaması Nedir?

GSM operatörleri tarafından geliştirilen mobil yazılımlar ve uygulamalar avantajlı ve pratik bir mobil hat kullanımının gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. Bu tip mobil uygulamalardan birisi de Vodafone tarafından yayınlanan Yanımda uygulamasıdır. Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde hem faturalı hem de faturasız Vodafone hat aboneleri tüm abonelik işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilme imkanına sahip olabiliyor. VodafoneYanımda uygulamasını kullanabilmek için Vodafone abonesi olunması yeterlidir. Bu çerçevede de tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri cihazlarına Vodafone Yanımda uygulanmasını Android için Google PlayStore mağazasından, iOS için AppStore mağazasından ücretsiz bir şekilde indirebilmektedir. Tüm abonelik işlemlerini, Vodafone kalan kullanım takibi ve daha pek çok işlemin yapılabildiği Vodafone Yanımda ile 2 GB hediye kampanyası da sunulmaktadır.

Vodafone Yanımda Bedava 2 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone Yanımda uygulaması tüm Vodafone abonelerinin işini kolaylaştırırken aynı zamanda da bedava internet paketleri kazanmasına yardımcı oluyor. Böylelikle tüm Vodafone aboneleri için internet erişimi daha eğlenceli ve daha özgür bir hale getirilebilmektedir. Bu gibi avantajları nedeni ile tüm Vodafone aboneleri tarafından yoğun şekilde kullanılan Vodafone Yanımda ile 2 GB hediye kampanyasısayesinde mevcut tarife dışında ya da TL bakiyesi olmadan 2 GB’ lik bedava internet kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

Vodafone Yanımda ile 2 GB hediye kampanyasıkapsamında tüm Vodafone aboneleri her hafta “Çarkı Felek” yarışmasına katılım gerçekleştirebilmektedir. Her hafta 1 defa olacak şekilde katılım hakkına sahip olunabilen VodafoneYanımda Çarkı Felek kampanyası sayesinde her hafta 2 GB hediye internet kazanabilme imkanı bulunmaktadır. Bu şekilde internet erişimini tüm hafta boyunca tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilmek mümkündür. Üstelik VodafoneYanımda uygulaması ile kazanılan 2 GB’lik hediye internet paketinin nasıl kullanılacağına ilişkin olarak uygulanan herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Böylelikle tüm Vodafone aboneleri tamamen özgürce ve doyasıya internet erişimi için bu bedava internet paketini kullanabilmektedir. Sosyal medya uygulamaları, anlık mesajlaşma uygulamaları ve mobil oyunlar için 2 GB’ lik Vodafone Yanımda hediye internet paketinin kullanılabilmesi mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları