bedavakampanya.net

Vodafone Ücretsiz Sms Kazanma

Vodafone Ücretsiz Sms Kazanma

GSM operatörleri tarafından Türkiye’ de oldukça rekabetin bulunduğu telekomünikasyon sektöründe kullanıcıları kendisine çekebilmek adına çeşitli kampanyalar düzenliyor. Mobil hat kullanıcılarının daha fazla avantajlı bir kullanım gerçekleştirebilmelerinin sağlanması amacı ile yapılan kampanyalarla GSM operatörleri kullanıcıları kendisine bağlıyor. Bu kapsamda da Vodafone tarafından mobil hat kullanıcıları için hazırlanan data ve ses paketlerinin yanı sıra bedava SMS paketleri de bulunuyor. Vodafone ücretsiz SMS kazanma imkanı sayesinde artık SMS gönderileri de tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle de Vodafone abonesi olan tüm faturalı ve faturasız hat kullanıcılarının hem diğer Vodafone aboneleriyle hem de diğer GSM operatörü aboneleri ile kısa mesaj gönderimlerinin tamamen ücretsiz olarak yapılmasına olanak veriyor.

Vodafone ücretsiz SMS kazanma yöntemleri farklı tekniklerden oluşmaktadır. Tüm Vodafone aboneleri mevcut tarife ve paketlerine göre uygun şekilde hazırlanan bedava Vodafone SMS kampanyaları sayesinde artık SMS gönderimleri için ücret ödemek zorunda kalmıyor. Günümüzde her ne kadar hızla gelişen akıllı teknolojilerle birlikte SMS servislerinin geri planda kalmasına neden olsa da çeşitli nedenlere bağlı olarak tamamen bırakılması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Özellikle mesajlaşma için mobil cihazlar için geliştirilen WhatsApp vb. uygulamalar bulunuyor. Bu uygulamalar SMS servislerine nazaran çok daha yoğun şekilde kullanılıyor. Ancak pek çok işlemde halen SMS gönderimlerine gereksinim duyulabilmektedir. Bu nedenle de Vodafone tarafından hem faturalı hem de faturasız aboneleri için ücretsiz SMS kazanma şansı veren kampanyalar düzenleniyor.

Vodafone Yanımda Bedava SMS Kampanyası

Vodafone tarafından gelişen teknoloji ile birlikte kullanıcılarına daha iyi ve daha pratik bir hizmet sunabilmek adına Vodafone Yanımda uygulaması geliştirilmiştir. Hem Android hem de iOS mobil işletim sistemli akıllı cep telefonlarında kullanılabilen Vodafone Yanımda uygulaması ile tüm faturalı ve faturasız hat kullanıcıları Vodafone abonelik işlemlerini cihazlarından kolayca yapabilmektedir. Vodafonetarife ve paket durumunun takibinin de pratik şekilde yapılabildiği Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan aboneler için ücretsiz hediyeler sunuluyor. Ücretsiz data ve ses paketlerinin dışında Vodafone Yanımda uygulaması ile ücretsiz SMS gönderim hakkı da kazanılabilmektedir. Vodafone ücretsiz SMS kazanma yöntemlerinden birisi olan Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde aboneler her yöne ücretsiz 100 SMS hakkı kazanabilmektedir.

Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan “Şans Çarkı” her hafta 1 defa olacak şekilde çevrilebilmektedir. Her çark çevirmede abonelere internet, konuşma ve SMS hediyeleri veriliyor. Bu kapsamda da Vodafone ücretsiz SMS kazanmaiçin Vodafone aboneleri tarafından her hafta VodafoneYanımda uygulamasındaki Şans Çarkı çevrilebilmektedir. Bu çark sayesinde her hafta ücretsiz 100 SMS gönderim hakkı kazanabilmek mümkündür.

Vodafone Self Servis Bedava SMS Kampanyası

Vodafone ücretsiz SMS kazanma için kullanılabilecek servislerden birisi de Vodafone Self Servis hizmetidir. Tüm Vodafone abonelerinin katılım gerçekleştirebildikleri Vodafone Self Servis ücretsiz SMS hakkı kampanyası sayesinde günlük 10 SMS hakkı kazanılabilmektedir. Günlük ücretsiz 10 SMS hakkı kazanma şansı bulunan bu kampanya kapsamında aylık toplam 300 SMS hakkı kazanabilmek mümkündür. Bu sayede hem Vodafone aboneleriyle hem de diğer GSM operatörü aboneleriyle kısa mesaj gönderimleri tamamen ücretsiz şekilde gerçekleştirilebilmektedir. VodafoneSelf Servis ücretsiz SMS hakkı kazanabilmek için öncelikle servise üye olunması gerekmektedir. Daha sonra VodafoneSelf Servis menüsünde bulunan “Mesajlaşma” kısmına giriş yapılması gerekmektedir. Açılan 2 pencereden birisine SMS gönderilmek istenen kullanıcı telefon numarası yazılmalıdır. Diğer pencere ise gönderilmek istenen SMS metni yazılmalıdır. En son olarak “Gönder” seçeneğine tıklanarak, her gün 10 adet olacak şekilde ayda 300 SMS’ i ücretsiz olarak gönderebilmek mümkün olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları