bedavakampanya.net

Vodafone Seviyorum Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Seviyorum Bedava İnternet Kampanyası

İngiltere merkezli Vodafone, Türkiye’ de en çok kullanılan operatörler arasında bulunuyor. On milyonlarca abonesi ile hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için avantajlı ve kaliteli bir telekomünikasyon hizmeti sağlıyor. Bu nedenle de günümüzde oldukça yoğun şekilde tercih edilen Vodafone tarafından gerçekleştirilen pek çok yenilikçi kampanyada da daha avantajlı mobil hat kullanımının gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. Vodafone Seviyorum bedava internet kampanyası da bu yenilikçi hizmet anlayışının bir ürünü olarak, abonelerine önemli avantajlar sağlıyor. Vodafonefaturalı ve faturasız hat abonelerinin kullanabildiği VodafoneSeviyorum kampanyası sayesinde kolay bir şekilde ücretsiz hediye internet kampanyasından faydalanılabiliyor.

2020 Vodafone Seviyorum İnternet Testi Nedir?

Vodafone tarafından açılan İnterneti Seviyorum kampanyasından tüm Vodafone aboneleri faydalanabilmektedir. Vodafone faturalı ve faturasız hat abonelerinin katılım gerçekleştirebildiği Vodafone Seviyorum Testi etkinliği ile internet kullanım alışkanlıklarının belirlenmesi amaçlanıyor. Bu amaç doğrultusunda yapılan teste katılım gerçekleştiren ve sorulara yanıt veren Vodafoneaboneleri, çeşitli hediyeler kazanabiliyor. Bu hediyeler arasında da özellikle ücretsiz 3 GB internet paketi öne çıkıyor. Vodafone Seviyorum Testi etkinliğine katılım gerçekleştirerek, sizde 3 GB bedava internet kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Vodafone Seviyorum bedava internet kampanyası kapsamında kullanıcılar 3 GB bedava internet kazanabiliyor.

Vodafone Seviyorum bedava internet kampanyası kapsamında ankete/teste katılım gerçekleştiren Vodafoneaboneleri arasından bir çekilişte gerçekleştiriliyor. Bu çekiliş sonucunda 1 kişi 5 yıl süreyle sınırsız bedava internet kazanabilme hakkına sahip olabiliyor. Böylelikle çekilişle sınırsız bedava internet kampanyasına katılım gerçekleştiren 1 Vodafone abonesi 5 yıl boyunca sınırsız bedava internet kullanabilme hakkına sahip olabiliyor.

Vodafone Seviyorum Bedava İnternet Anketine Nasıl Katılırım?

Vodafone Seviyorum bedava internet kampanyası anketine katılım gerçekleştirebilmek ise oldukça kolaydır. Tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri öncelikli olarak internet tarayıcısı üzerinden resmi olarak yayınlanan “vodafone.com.tr/seviyoruminterneti” adresine giriş yapmaları gerekmektedir. Açılan sayfa içerisinde otomatik robot tarafından sorulan sorulara yanıt verebilmek için testin başlatılması gerekmektedir. Çıkan tüm sorulara belirtilen kriterlere uygun olarak yanıt verilmesi gerekmektedir. Vodafone İnterneti Seviyorum anketi/testi sorularına yanıt verdikten sonra kişisel bilgilerin verilmesi gerekmektedir.

Vodafone Seviyorum bedeva internet kampanyası kapsamında ankete katılım hediyesi olan 3 GB bedava internet paketini alabilmek ve 5 yıl süreyle sınırsız bedava internet çekilişine katılım gerçekleştirebilmek için verilen bilgilerin doğru olmasına dikkat edilmelidir. Tüm bu işlem adımlarının tamamlanmasının ardından Vodafone bedava internet paketi otomatik olarak anında faturalı veya faturasız hat olması fark etmeksizin hatta yüklenmektedir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Anketi Kampanya Koşulları

Vodafone abonelerinin katılım gerçekleştirebildiği VodafoneSeviyorum bedava internet kampanyası kapsamında faturalı veya faturasız hat abonesi olunması fark etmemektedir. Dolayısıyla tüm Vodafone aboneleri tarafından katılım gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Kazanılan hediye internet paketlerinin kullanımı yalnızca yurtiçi için geçerlidir. Bedava internet kampanyası kapsamında kazanılan 3 GB hediye internet için KKTC yurt dışı olarak kabul edilmektedir. Ayrıca kazanılan 3 GB hediye internet paketinin 1 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan kısmının bir sonraki aya devredilmesi gibi bir hak ise bulunmamaktadır. Bu yüzden de Vodafone faturalı ve faturasız hat abonelerinin mutlak suret ile ankete katılım gerçekleştirerek, kazandıkları 3 GB hediye internet paketini 1 aylık süre içerisinde harcamalıdır. Harcanmayan data paketi kısımları ise otomatik olarak gelecek ayda sıfırlanmaktadır. Genel internet kullanım alışkanlıklarına istinaden hazırlanmış sorulardan oluşan anketin tümü sadece birkaç dakika içerisinde pratik bir şekilde tamamlanabilmektedir. Böylelikle tüm Vodafone aboneleri Seviyorum İnterneti anketi ile hediye internet paketi kazanabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları