bedavakampanya.net

Vodafone Kaç Gb Bedava İnternet Verir

Vodafone Kaç Gb Bedava İnternet Verir

İnternet tutkunları için birbirinden avantajlı paketler sunan Vodafone tarafından yapılan hediye internet kampanyaları da kesintisiz internet deneyimi sunuyor. Sosyal medya uygulamaları, mobil oyunlar ve genel internet kullanımı için hazırlanmış olan Vodafone hediye internet paketlerinden tüm aboneleri faydalanabilme şansına sahip olabiliyor. Farklı yöntemler aracılığı işle Vodafone hediye internet kazanabilme imkanı bulunuyor. Birden fazla Vodafone ücretsiz internet kampanyası çerçevesinde de onlarca GB hediye internet kazanma şansı bulunuyor. Vodafone kaç GB bedava internet verir sorusu için farklı kampanyaları takip etmek gerekiyor.

Vodafone kaç GB bedava internet verir sorusunun yanıtı ise tarife ve kullanılan Vodafone internet paketlerine göre değişkenlik gösterir. Ancak hem faturalı hem de faturasız Vodafone abonelerinin kazanabilecekleri onlarca hediye GB internet kampanyaları bulunuyor. Böylelikle hem faturalı hem de faturasız Vodafone hat aboneleri, doyasıya ve kesintisiz internet kullanma deneyimini yakalayabilme şansına sahip olabiliyor. Bu nedenle de günümüzde mobil internet kullanımına önem veren tüm kullanıcılar tarafından VodafoneGSM operatörü tercih ediliyor.

Vodafone Pazartesi TL Yükle 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone kaç GB bedava internet verir sorusu için farklı kampanya alternatifleri bulunuyor. Vodafone faturasız hat kullanıcıları için hazırlanmış olan Vodafone pazartesi TL yükle kampanyası ile kesintisiz internet keyfini doyasıya yaşayabilmek mümkün oluyor. 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları arasında bulunan Pazartesi TL Yükle 2 GB hediye internet kampanyasından tüm Vodafone faturasız hat kullanıcıları yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında Vodafone faturasız hat sahiplerinin 30 TL ve üzer yükleme yapmaları veya 29 TL ve üstü paket satın almaları gerekmektedir. Bununla birlikte Vodafone 2 GB hediye internet kazanabilmeleri için 26 yaş altı bireysel Vodafonefaturasız hat kullanıcısı olunması gerekmektedir. Bu yöntem sayesinde Vodafone Aylık 2 GB internet hediyesinden kampanyasından yararlanılabiliyor. Ayrıca pazartesi günleri hattına da TL bulunmuyorken denemede bulunması tavsiye edilmektedir.

Vodafone Akıl Küpü Tarifesi 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Akıl Küpü tarifesi de Vodafone kaç GB bedava internet verir sorusu için önemli kampanyalardan birisidir. Vodafone Akıl Küpü tarifesi kullanıcısı olan tüm aboneler 1 yıl içerisinde 3 kez 500 MB olacak şekilde bedava internet kazanabilme imkanına sahip olabilmektedirler. Vodafone Akıl Küpü tarifesine abone olan kullanıcıların, bu hediye internet kampanyasından faydalanabilmek için “500 Yedek MB” yazarak “3636” numarasına kısa mesaj göndermerlerigerekmektedir. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken önemli nokta faturalı hatlara yönelik olarak uygulanmakta olduğudur.

Vodafone 4.5G İnternet Kampanyası

Vodafone gelişen mobil ve data hat altyapısında 4.5G’ ye geçiş yapan aboneleri için bedava internet hediye ediyor. Bu kapsamda da 4.5G internet hızının Türkiye’ de yaygınlaştırılması amacı ile 3G SIM karta sahip olan Vodafone abonelerinin SIM kartlarını 4.5g SIM kart ile değiştirmelerini istiyor. Bunun teşvik edilmesi amacı ile de kullanıcıların Vodafone tarifeleri üzerinden bedava internet veriyor. SIM kartını Vodafone mağazaları aracılığı ile değiştiren tüm Vodafone aboneleri daha sonra SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir. Bu kapsamda da hediye internet kazanabilmek için kısa mesaj servisinde “4.5G” yazarak, “4545” numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu SMS’i gönderen tüm 4.5G’li Vodafoneaboneleri 1 ay boyunca geçerli olacak şekilde 2 GB hediye internet kazanabilme hakkına sahip olabilmektedir. Böylelikle kesintisiz ve doyasıya internet kullanabilmenin keyfini etkin bir şekilde yakalayabilmektedir. Vodafone kaç GB bedava internet verir sorusu bu tip kampanyaların birleştirilmesi ile onlarca GB düzeyine kadar ulaşabilmektedir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları