bedavakampanya.net

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyaları

İngiliz merkezli telekomünikasyon devi Vodafone, Türkiye’ nin en büyük 3 operatöründen birisi konumunda bulunuyor. Türkiye’ de milyonlarca aktif aboneye sahip olan Vodafone, büyük rekabetin mevcut olduğu Türkiye’ deki telekomünikasyon sektöründe kullanıcıları kendisine çekmek için özel kampanyalar yürütüyor. Bu kampanyalar kapsamında da kullanıcılar hem bol bol konuşma dakikaları hem de bol bol internet GB’leri kazanma şansına sahip olabiliyor. Vodafonebedava internet kampanyaları yalnızca faturalı hat abonelerine yönelik değil aynı zamanda da faturasız hat kullanıcılarına yönelik olarak da sunuluyor. Bu kapsamda Vodafonefaturasız hat bedava internet kampanyaları ile faturasız hat kullanıcıları da bol bol kesintisiz internet deneyimini tadını çıkartabiliyor.

Vodafone faturasız hat bedava internet kampanyalarıbirden fazla kanal üzerinden kullanılabiliyor. Vodafonefaturasız hat aboneleri, şirketin sunduğu farklı uygulama ve hizmetleri değerlendirerek, bedava internet kazanma hakkına sahip olabiliyor. Vodafone faturasız hat aboneleri, bedava internet kazanmak için çok sayıda alternatif fırsatı kullanabiliyor. Bazıları süre sınırlı ve kullanım koşulları olurken bazıları süresiz ve kullanım koşulsuz olarak özgürce kullanılabilir niteliktedir. Böylelikle Vodafone faturasız hat aboneleri, kesintisiz internet deneyimini tamamen özgürce yakalayabilme şansına sahip olabiliyor.

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone faturasız hat bedava internet kampanyalarıarasında en fazla kullanılanı ise Vodafone Yanımda bedava internet kampanyasıdır. Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone faturalı ve faturasız hat abonelerinin tüm hat işlemlerini pratik şekilde mobil cihazlarından gerçekleştirebilmelerine yardımcı oluyor. Abonelerinin hat işlemlerini daha çok bireysel şekilde Vodafone Yanımda uygulamasından yapmalarını teşvik etmek için VodafoneYanımda uygulamasında çok sayıda dakika ve GB paketleri bulunuyor. Vodafone Yanımda uygulamasında faturasız hat aboneleri “Çarkı Felek” oyununu kullanarak, bedava GB paketleri kazanabilmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasındaki “Çarkı Felek” oyunu haftada 1 defa kullanılabiliyor. Bu çarkı çevirerek onlarca GB’ lik bedava internet paketi kazanabilme şansına sahip olunabiliyor.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Yeni uygulamaya aldığı internet paketlerinin tüketiciler tarafından test edilebilmesi için çeşitli deneme süreleri uygulanıyor. Vodafone tarafından yeni uygulamaya alınan Süper 2 GB paketi de bunlardan birisidir. Faturasız hat sahipleri Vodafone’ nin bu yeni paketinin deneme süresini kullanarak bedava 8 GB internet kazanma hakkına sahip olabiliyor. Bu paket kampanyasından yararlanmak isteyen Vodafone faturasız hat abonelerinin kısa mesaj bölümünden “Super2GB” yazarak “3636” numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bu şekilde Vodafone faturasız hat bedava internet kampanyaları kapsamında 8 GB hediye internet hatlarına anında tanımlanmaktadır. Söz konusu 8 GB’ lik hediye internet paketi herhangi bir kısıtlama olmadan 1 ay boyunca kullanılabilir. Ancak faturasız hat kullanıcıların ücretsiz internet paketinden faydalanmak için paket yenileme tarihinden bir gün önce Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden bu paketi iptal ettirmeleri gerekmektedir. Bu şekilde ücretin yansımaması sağlanabilmektedir.

Vodafone 500 MB İnternet Hediyesi

Vodafone faturasız hat bedava internet kampanyalarıkapsamında faturasız hat kullanıcıları 500 MB internet hediyesi kazanabiliyor. Bunun için cep telefonlarının kısa mesaj servisinde “NET 500MB” yazarak “3636” numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu işlemi yapan faturasız hat kullanıcılarının hattına anında ücretsiz olarak 500 MB internet paketi tanımlanmaktadır. Vodafone faturasız hat aboneleri, mevcut internet paketlerindeki internet kullanım miktarı azaldığında bu kampanyayı kullanarak, internet kullanımını kesintisiz hale getirebilmektedir. Ancak bu aşamada dikkat edilmesi gereken nokta, her Vodafonefaturasız hat abonesinin bu 500 MB hediye internet kampanyasından sadece bir defa yararlanabiliyor olmasıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları