bedavakampanya.net

Vodafone Faturalı Hat Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Faturalı Hat Bedava İnternet Kampanyaları

İngiltere merkezli dünya devi GSM operatörü Vodafone, uzun süredir Türkiye’ de de faaliyet gösteriyor. Uluslararası GSM ve telekomünikasyon hizmetleri tecrübesi ile Vodafone, Türkiye’ deki GSM kullanıcılarına kaliteli ve eşsiz avantajlar sağlayan paketler sunuyor. Bu kapsamda da Vodafone abonesi olan faturalı hat kullanıcıları için kesintisiz ve avantajlı internet kullanım imkanı bulunuyor. Faturalı Vodafone hat kullanıcıları son derece pratik bir şekilde ücretsiz internet hediyeleri kazanarak, mevcut internet paketlerinin üzerinde internet kullanmaya devam edebiliyor. Yüksek bağlantı hızında her türlü internet erişimi gerektiren uygulama ve hizmette kullanılabilecek hediye GB’ler veren Vodafonesayesinde artık faturalı hat kullanıcıları için özgürce internet kullanabilmek mümkün oluyor. Vodafone faturalı hat bedava internet kampanyaları ile onlarca GB’ lik hediye internet paketleri kazanılabilmektedir.

Vodafone Yasal E-Fatura Bedava İnternet Kampanyası

Tüm GSM operatörlerinde olduğu gibi Vodafone’de de faturalı hat aboneleri için yüksek kotalı hediye internet fırsatları dijital faturalandırma hizmetleri ile verilmektedir. Öyle ki günümüzde Vodafone aboneleri artık Vodafone hat faturalarını e-fatura olarak almaya başlamaları durumunda yüksek hediye internet kampanyalarından faydalanabilmektedir. Vodafone yasal E-Fatura uygulaması ile doğayı koruyan ve modernize bir yapıda fatura gönderiminin gerçekleştirilmesi amacı ile devreye alınmıştır. Bu nedenle de Vodafona faturalı hat sahiplerinin e-fatura sistemine geçiş yapmalarının teşvik edilmesi amacı ile e-fatura sistemine geçiş yapılması takdirde özel hediye internet paketleri sunulmaktadır. En çok kullanılan Vodafone faturalı hat bedava internet kampanyaları arasında bulunuyor.

Vodafone faturalı hat kullanıcıları Vodafone faturalı hat bedava internet kampanyaları arasında bulunan yasal e-fatura servisi hediye internet kampanyasına katılım işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Bu kapsamda da hediye internet kazanılabilecek Vodafone e-fatura servisine geçiş yapabilmek için telefonun kısa mesaj servisinde “EFATURA” boşluk, “EPOSTA” adresi bilgilerini yazarak “7000” numarasına ücretsiz olarak SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu şekilde Vodafone’ nin 2020 yılında da devam eden yasal e-fatura sistemine geçişte hediye internet fırsatlarından anında faydalanmaya başlanabilmektedir.

Vodafone Bedava 8GB İnternet Kampanyası

Vodafone faturalı hat bedava internet kampanyalarıarasında bulunan 8 GB hediye internet kampanyasından tüm Vodafone faturalı hat sahipleri faydalanabilmektedir. Vodafonefaturalı hat kullanıcılarının kolay bir şekilde katılım gerçekleştirebildiği bu kampanyadan sadece bir kere olacak şekilde yararlanabilmeleri mümkündür. Vodafone Bedava 8 GB internet kampanyasından yararlanabilmek için kısa mesaj servisinde “Super 2GB” yazarak, “3636” numarasına SMS göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde çok kısa bir süre içerisinde otomatik olarak Vodafone faturalı bedava 8 GB internet paketi hatta yüklenmektedir.

Yüklenen 8 GB kotalı hediye internet paketi 1 ay süreyle Vodafone faturalı hat kullanıcıları tarafından her türlü internet erişimi için kullanılabilmektedir. Mobil oyunlar, sosyal medya uygulamaları, genel internet kullanımı, sesli ve görüntülü sohbet gibi pek çok farklı uygulama ve dijital hizmet için bu internet paketi kullanılabilmektedir. Bu kampanyadan ücretsiz olarak yararlanmak isteyen faturalı Vodafone kullanıcılarının mutlaka 1 aylık süre dolmadan bir gün öncesinde iptal işlemini yapması gerekmektedir. Bu şekilde deneme süresinden faydalanarak, ilave bir ücret ödemeye neden olabilecek faturaya alınan paket tarifesinin ücretlendirilmesinin önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone faturalı hat kullanıcılarının tüm abonelik işlemlerini mobil cihazlarından pratik şekilde yapabilmesini sağlayan Vodafone Yanımda uygulaması ile de bedava internet kazanabilmek mümkündür. Özellikle de Vodafona Yanımda uygulamasını yaygınlaştırabilmek amacı ile GSM operatörü tarafından bu uygulamaya özel hediyeler dağıtılıyor. Bu hediyelerden birisi olan ücretsiz internet paketleri için Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Şans Çarkı çevrilmesi ya da Bana Ne Var ekranının kullanılması gerekiyor. Bu şekilde onlarca GB düzeyinde hediye internet kazanabilme imkanına sahip olunabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları