bedavakampanya.net

Vodafone Fatura Aşımına İade Kampanyası

Vodafone Fatura Aşımına İade Kampanyası

Türkiye’ nin en büyük GSM operatörlerinden birisi olan Vodafone tarafından abonelerine yönelik olarak birbirinden avantajlı kampanyalar sunuluyor. Özellikle daha iyi, daha kaliteli ve daha sorunsuz bir hizmet standardının yakalanabilmesi amacı ile Vodafone tarafından abonelerinin özel durumlarına yönelik özel kampanyalar düzenlenmektedir. Faturalı ve faturasız Vodafone abonelerinin her zaman kaliteli ve profesyonel GSM mobil hat hizmeti alabilmesi amacı ile Vodafone tarafından çeşitli kampanyalar düzenleniyor. Avantajlı tarife ve paketlerinin dışında bedava internet kampanyaları da bulunan Vodafone’ den faturalı hat aboneleri için özel bir kampanya daha sunuluyor. Vodafone fatura aşımına iade kampanyası sayesinde faturalı hat abonelerine büyük bir avantaj sunuyor.

Gündelik yaşantı içerisinde son derece sık şekilde kullanılan internet dolayısı ile faturalı Vodafone hat aboneleri mevcut tarife ve paketlerindeki internet paketlerini bitirebiliyor. Böyle bir durumda da faturalarına ek ücretlendirme olarak yansıtılacak internet paketi aşımı gerçekleştirebilmektedir. Bu durumda Vodafone faturalı hat aboneleri açısından oldukça ciddi bir problem teşkil edebilmektedir. Milyonlarca Vodafonefaturalı hat kullanıcısına büyük bir problem oluşturan bu duruma karşı dev GSM operatörü Vodafone’ de sessiz kalamamıştır. Bu kapsamda da Vodafone fatura aşımına iade kampanyası düzenlemektedir. Bu kampanya sayesinde Vodafone internet paketi veya konuşma paketi dolduğundan, üzerinde bir kullanım gerçekleştirerek, faturasında ciddi rakamlarda artışlarla karşılaşan tüm Vodafone aboneleri büyük bir rahatlama yaşıyor.

Vodafone Fatura Aşımına İade Kampanyası Nedir?

Faturalı hat Vodafone abonesi olan tüm kullanıcılar, Vodafone’ nin sunmuş olduğu onlarca GB internetli data paketleri, binlerce dakikadan oluşan konuşma paketleri ve binlerce SMS’ ten oluşan SMS paketleri ile mobil cihaz kullanımını daha fonksiyonel bir şekilde gerçekleştirebilme şansını yakalıyor. Ancak Vodafone faturalı hat aboneliklerinde kullanılan tarife ve paketlerde tanınmış olan paketlerin aşılması faturalı hat kullanıcıları açısından çok ciddi bir sorun oluşturmaktadır. Bu kapsamda da faturalarında çok ciddi mağduriyetlerle karşı karşıya kalabilen Vodafone faturalı hat abonelerinin bu problemlerine karşı Vodafone tarafından önlem oluşturulması amacı ile Vodafone fatura aşımına iade kampanyası gerçekleştirilmektedir. Bu kampanya sayesinde tüm Vodafone faturalı hat aboneleri, tarifelerinde bulunan herhangi bir paketi aşmaları durumunda Vodafone’ den iade alabilme imkanına sahip olabilmektedir. Bu kapsamda Vodafone iade kampanyası kapsamında 50 TL’ye kadar iade alabilme imkanı bulunmaktadır.

Vodafone Fatura Aşımına İade Nasıl Alınır?

Vodafone faturalı hat aboneleri için özel bir kampanya olan Vodafone fatura aşımına iade kampanyası milyonlarca faturalı hat kullanıcına rahat bir nefes aldırıyor. Faturalı hattının tarifesine bağlı olan internet, SMS ve konuşma paketlerinden herhangi birisini aşan Vodafone faturalı hat kullanıcıları fatura aşım ücreti ödemek durumunda kalıyordur. Bu durumda fatura tutarının ciddi oranda artış göstermesine neden oluyordu. Ancak bu kampanya ile birlikte son derece pratik bir şekilde aşılan ve faturaya yansıtılan aşım ücretini 50 TL’ ye kadar geri alabilme imkanı bulunuyor.

Vodafone fatura aşımına iade kampanyası ile fatura aşım ücretinin geri alınabilmesi için Vodafone faturalı hat abonelerinin Vodafone Yanımda uygulamasına sahip olmaları gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasını tüm AppStore ve PlayStore mağazalarından ücretsiz olarak cihazlara indirebilmek mümkündür. Daha sonra VodafoneYanımda uygulamasında bulunan “Bana Ne Var” ekranındaki “Aşım Telafisi Kampanyası” seçeneği ile Vodafone faturalı hat aboneleri kendilerine özel olarak hazırlanan paketlerle kampanyaya katılım gerçekleştirebilmektedir. Bu iade kampanyasından yararlanabilmek için mutlaka son 2 ay içerisinde faturalı hat tarifesindeki paketlerden en az bir tanesinin aşılmış olması gerektiği unutulmamalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları