bedavakampanya.net

Vodafone Doldur 3gb Bedava İnternet

Vodafone Doldur 3gb Bedava İnternet

Türkiye’ nin 3 büyük operatöründen birisi olan Vodafone, her geçen gün büyüyen kitlesiyle telekomünikasyon alanında lider kuruluşlardan birisi haline geliyor. Her geçen gün artan abone sayısı ile hem faturalı hem de faturasız hat kategorilerinde en fazla tercih edilen operatör haline gelen Vodafone, abonelerine özel kampanyalar sunuyor. Vodafone faturalı ve faturasız hat abonelerinin faydalanabildiği hediye dakika ve hediye internet paketleri ile doya doya görüşme ve internette sörf imkanınasahip olunabiliyor. Vodafone kullanıcılarının kesintisiz internet erişimi için sunulan özel ücretsiz internet paketleri bulunuyor. Bunlardan birisi olan Vodafone Doldur 3 GB bedava internet kampanyası da tüm Vodafone aboneleri tarafından kullanılabiliyor.

Vodafone Doldur 3 GB Bedava İnternet Katılım Koşulları

Vodafone tarafından sunulan Doldur 3 GB bedava internet kampanyasından yararlanarak, kesintisiz ve özgürce internet kullanım deneyiminin yakalanabilmesi mümkün olmaktadır. Vodafone Doldur 3 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için diğer tüm kampanyalarda olduğu gibi özel koşullar belirlenmiştir. Bu koşulları sağlayan tüm Vodafone mobil hat kullanıcıları anında bedava internet paketi kullanmaya başlayabiliyor. Vodafone Doldur 3 GB bedava internet paketini kullanabilmek için aranan ilk koşul ise Doldur 3 GB internet paketi kullanan aboneler için geçerlidir. Mevcut tarife aboneliği bulunan ya da tarifesi yeniden aktif edilen Vodafone aboneleri katılım gerçekleştirebilmektedir.

Vodafone kullanıcılarının tarifeleri aktif durumda değil ise  vedoldurma işlemi için SMS gönderimi gerçekleştirmiş olsalar bile Vodafone Doldur 3 GB bedava internetkampanyasından faydalanamamaktadır. Çünkü Vodafonetarafından sunulan bu ücretsiz internet paketi hediyesinin temel amacı kullanıcıların mevcut paketlerindeki internet bittiği zaman, bir sonraki tarife bitim tarihine kadar kesintisiz internet kullanımı gerçekleştirebilmeye devam etmeleri amacı taşımaktadır. Bu şekilde çok daha düşük bir ücret ödemesi ile Vodafone abonelerinin kesintisiz internet erişimine devam edebilmeleri sağlanmaktadır.

Vodafone Doldur 3 GB Bedava İnternet Kampanyasından Hangi Tarifeler Yararlanabilir?

Vodafone, her faturalı ve faturasız hat abonelerinin kullanım ihtiyaçlarına ve alışkanlıklarına göre bir tarife kullanımı gerçekleştirebilmeleri için zengin tarife paketleri sunuyor. Bu kapsamda da Vodafone Doldur 3 GB bedava internetkampanyalarından yararlanabilmek için belirlenen Vodafonetarifelerinde aboneliğin bulunması gerekmektedir. VodafoneDoldur 3 GB hediye internet fırsatından yararlanabilmek için geçerli olan tarifeler;

  • Bittikçe Dolan Tarifeler
  • Freezone Tarifeleri(Faturalı ve Faturasız hatlar)
  • Esnek Tarifeler(Faturasız)
  • Altın Tarifeler (Faturasız)
  • Efsane Fırsat Paketleri (Faturasız)
  • Şeklindedir. Bu Vodafone tarifelerinde aboneliği bulunan tüm kullanıcılar Vodafone Doldur3 GB bedava internet kampanyasından faydalanabilmektedir.

Vodafone Doldur 3 GB Ek İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Belirlenen Vodafone tarifelerinde aboneliği bulunan kullanıcılar Vodafone Doldur 3 GB bedava internethakkından faydalanabilmektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için kullanıcıların telefonlarının kısa mesaj servisinde ESNET 3 GB yazarak “7000” numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu şekilde esnek tarifelerin önemli bir kısmında 3 GB hediye internet ek paketinin tanımlaması gerçekleştirilebilmektedir. Tarife ne zaman başlar ise doldurma işlemi o an itibari ile yapıldığında, yapılan paketin bitimine kaç gün  ya da saat varsa o an silinmektedir.

Alınan Vodafone Doldur 3 GB bedava internet paketinin iptali için herhangi bir işlem yapılması gerekmektedir. Data paketi sınırına ulaşılması ya da data paketi kullanım süresinin bitmesi durumunda otomatik olarak iptal edilmektedir. Bu nedenle de Vodafone kullanıcıları tarafından ek olarak herhangi bir iptal etme işleminin gerçekleştirilmesine gerek bulunmuyor. Özgürce ve doyasıya mobil internet keyfi için Vodafonetarafından sunulan hediye internet kampanyalarını kaçırmamak için takipte kalın.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları