bedavakampanya.net

Vodafone Davet Et 9 GB Hediye Kazan Kampanyası

Vodafone Davet Et 9 GB Hediye Kazan Kampanyası

GSM operatörleri tarafından kullanıcılarına daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verilebilmesi maksadı ile özel uygulamalar geliştiriliyor. Bu uygulamalar aracılığı ile de günümüzde mobil akıllı cihaz kullanıcıları abonelikleri bulunan GSM operatörleri ile ilgili işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Bu nedenle de günümüzde İngiltere merkezli uluslararası telekomünikasyon devi Vodafone tarafından da kullanıcılarına özel bir mobil uygulama sunulmuştur. Vodafone Yanımda isimli bu mobil uygulama sayesinde tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri her bir abonelik işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Vodafone Yanımda uygulaması kullanımının yaygınlaştırılabilmesi amacı ile de Vodafon tarafından Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan her bir Vodafone faturalı ve faturasız hat abonelerine özel hediyeler sunuyor. Bu kapsamda da Vodafone Davet Et 9 GB hediye kazan kampanyası öne çıkıyor.

Vodafone Davet Et 9 GB hediye kazan kampanyası tüm Vodafone aboneleri için geçerlidir. Tüm Vodafone abonelik işlemlerinin akıllı cep telefonları üzerinden çok daha basit bir şekilde yapılmasına yardımcı olan Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan tüm aboneler 9 GB hediye internet paketi kazanabilme imkanına sahip olabilmektedir. VodafoneYanımda uygulamasını kullanan ve bu uygulama üzerinden arkadaşını davet eden tüm Vodafone aboneleri, anında 9 GB hediye internet paketi kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Çok pratik bir şekilde bu kampanyadan faydalanılabilmektedir.

Vodafone Davet 9 GB Hediye Kazan Kampanyasına Nasılı Katılabilirim?

Vodafone aboneleri için kesintisiz internet keyfi sunacak avantajlı kampanyalardan birisi olan Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et kampanyası 2020 yılında da aktif şekilde uygulanmaya devam ediyor. Bu sayede günümüzde Vodafoneaboneleri TL bitmesi ya da internet paketi bitmesi nedeni ile ek bir ücretlendirme yapmadan internet kullanamaması gibi bir problemin asla söz konusu olmaması sağlanıyor. Özellikle de Vodafone Davet Et 9 GB hediye kazan kampanyası ile kazanılan 9 GB hediye internet paketi mevcut internet paketinden önce kullanılmaktadır. Böylelikle Vodafoneaboneleri mevcut internet paketlerini harcamadan 9 GB’ likbedava internet erişimi gerçekleştirebilmektedir.

Vodafone Davet Et 9 GB hediye kazan kampanyası katılım işlemleri oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Vodafone Yanımda uygulaması tüm Android cihazlara PlayStore mağazasından, tüm iOS cihazlara AppStoremağazasından tamamen ücretsiz bir şekilde kolayca indirilebilmektedir. Daha sonra Vodafone cep telefonu numarası ve kolayca “SIFRE” yazarak “2222” numarasına gönderilecek SMS ile öğrenilebilecek Vodafone Yanımda şifresi ile uygulamaya girilmelidir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra davet etmek istediğiniz arkadaşınızın telefon numarasını girerek, anında onu da davet edebilirsiniz. Bu davet işleminin ardından herhangi ek bir işlem yapmanıza gerek olmadan, anında otomatik şekilde Vodafone hattınıza 9 GB hediye internet paketi yüklenmektedir.

Vodafone Davet Et 9 GB hediye kazan kampanyası ile anında alınabilen 9 GB bedava internet paketinin geçerlilik süresi ise 3 aydır. Bu sayede de mevcut internet paketi bulunsun ya da bulunmasın veya TL bakiye olsun olmasın, 3 ay boyunca 9 GB’ye kadar kesintisiz internet erişimi tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. 3 ay geçerliliği olduğundan ve 3 ay sonunda kalan hediye GB’ler otomatik olarak silineceğinden 3 ay dolmadan 9 GB hediye internet paketinin bitirilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında davet edilen abonelerin Vodafone yeni hat alma işlemini ya da Vodafone hat taşıma işlemini gerçekleştirmesi gerektiği unutulmamalıdır. Bu şartların sağlanması durumunda Vodafone Yanımda uygulamasından hediye 9 GB paketinizi kontrol edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları