bedavakampanya.net

Vodafone Bedava İnternet Şubat 2020

Vodafone Bedava İnternet Şubat 2020

En değerli GSM operatörlerinden birisi olan Vodafone, Türkiye’ deki mobil hat kullanıcılarına sunduğu avantajlı paketleri ile her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Vodafone GSM operatörü birbirinden avantajlı paketlerinin yanı sıra doyasıya internet kullanmak isteyenlere kesintisiz internet keyfi sunuyor. Yüksek GB’leri ücretsiz bir şekilde kullanabilme imkanı veren Vodafone bedava internet şubat 2020 yılında da etkin bir şekilde devam ediyor. Tüm Vodafone aboneleri son derece pratik bir şekilde onlarca GB interneti doyasıya kullanmaya devam ediyor. Bu noktada Vodafone abonelerinin, ücretsiz internet deneyimi yakalayabilecekleri birbirinden farklı bedava internet kampanyaları bulunuyor. Bu bedava internet kampanyalarına katılım gerçekleştirmek için kullanılabilecek yöntemlerde doğal olarak farklılık göstermektedir.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Paketi

Vodafone Yanımda uygulaması, faturalı ve faturasız tüm Vodafone abonelerinin abonelik ve hesap işlemlerini kolayca yapabilmesi amacı ile geliştirilmiştir. Vodafone aboneleri kolayca akıllı cihazlarından girebildikleri Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde tüm tarife, paket ve kampanya işlemlerini yapabiliyor. Bununla birlikte Vodafone, yayınladığı Yanımda uygulamasının kullanımını yaygınlaştırmak amacı ile sadece uygulamayı kullananlara özel bedava internet kampanyaları düzenliyor. Bu kampanyalar sayesinde de haftalık olarak bedava internet, dakika ve SMS gibi ücretsiz paketlerden faydalanılabiliyor. Vodafone Yanımda uygulamasını ilk defa kullanan ya da son 6 aydır ilk defa kullanan tüm faturalı ve faturasız Vodafone aboneleri 1 ay geçerli bedava 3 GB internet paketi kazanabilmektedir. Böylelikle tüm ay boyunca mevcut tarife haricinde kesintisiz internet deneyiminin yakalanması mümkün oluyor. Bu Vodafone Yanımda uygulaması kampanyası Vodafone bedava internet şubat 2020 kampanyaları arasında en çok kullanılanı konumunda bulunuyor.

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan ek kampanya kategorilerinden birisi de Bana Ne Var ekranıdır. Tüm faturalı ve faturasız Vodafone hat aboneleri tarafından kullanılabilen Bana Ne Var hizmeti Vodafone bedava internet şubat 2020 yılında da devam ediyor. Vodafone Yanımda uygulamasını yükleyen aboneler, uygulamanın sağ üst menüsünde yer alan Bana Ne Var ekranını kullanarak, çevireceği hediye çarkı ile yüksek ücretsiz internet paketleri kazanma hakkına sahip olabilmektedir. Her hafta pazartesi günleri yenilenen hak sayesinde haftalık olarak 1 defa olacak şekilde tüm Vodafoneaboneleri Bana Ne Var kampanyasına katılım gerçekleştirebiliyor. Bu kampanya çerçevesinde kullanıcılar şubat ayı içerisinde haftalık olarak onlar GB bedava internet kullanabilmektedir.

Vodafone E-Faturaya Geç İnternet Kampanyası

Günümüzde doğayı korumak ve dijital dünyaya entegrasyonsağlamak maksadı ile Vodafone e-fatura sistemine geçiş gerçekleştiriyor. Ancak Vodafone hat abonelerinin kendi tercihine bıraktığı bu seçimle kullanıcılar ister e-fatura ister de basılı fatura olarak faturalarını alabilme imkanına sahip olabiliyor. Bu açıdan Vodafone faturalı hat aboneleri için özel ücretsiz bir internet kampanyası sunan e-faturaya geçiş kampanyası kapsamında 1 GB hediye internet kazanılabiliyor. Vodafone bedava internet şubat 2020 yılında da devam eden ücretsiz internet kampanyaları arasında bulunan e-faturaya geçiş için farklı Vodafone destek kanallarından başvuruda bulunulması yeterlidir. Bu kapsamda kısa mesaj servisinde “EFATURA” boşluk “e-posta adresi” bilgileri girilerek “7000” numarasına SMS gönderilmesi ile e-faturaya geçiş yapılabiliyor. Bu şekilde Vodafone faturalı hat sahipleri 15 günlük 1 GB hediye internet paketi kazanıyor.

Vodafone Tanışma Paketi Kampanyası

Vodafone Tanışma Paketi kapsamında herkesin tanışmasını sağlamak amacı ile Vodafone, bir defa olacak şekilde tüm abonelerinin hatlarına bedava 500 MB internet paketi yüklemektedir. Bu paketten yararlanabilmek için kısa mesaj servisinde “NET 500MB” yazarak “3636”  numarasına SMS göndererek, katılım gerçekleştirebilmektedir. Vodafonebedava internet şubat 2020 kampanyaları arasında güncel olarak Vodafone Tanışma Paketi yer alıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları