bedavakampanya.net

Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Bedava İnternet 2020

Tüm GSM operatörleri tarafından mobil kullanıcıları kendisine çekebilmek amacı ile dikkat çekici çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. GSM operatörleri arasındaki rekabetten doğan bu özel kampanyalarda mobil kullanıcılara hem konuşma ve SMS hem de data paketi kullanımı açısından birbirinden önemli avantajlar sunuyor. Özellikle de birbirinden avantajlı tarife ve paketlerinin yanı sıra İngiliz GSM operatörü Vodafone tarafından sunulan bedava internet kampanyaları, oldukça yoğun şekilde ilgi görüyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde mobil data paketleri ile internet erişiminin gerçekleştirilebilmesine olanak sağlıyor. Vodafone bedava internet 2020 kampanyaları ile özgürce ve tamamen ücretsiz bir şekilde onlar GB’lik internet kullanımı gerçekleştirilebiliyor.

Tüm Vodafone abonelerini kapsayacak bedava internet kampanyalarının dışında farklı paket ve tarifelerdeki abonelere yönelik olarak hazırlanmış spesifik Vodafone bedava internet kampanyaları bulunuyor. Vodafone bedava internet 2020 kampanyaları kapsamında çeşitli tarifelere veya TL yüklemelerine ücretsiz internet paketleri veriliyor. Bununla birlikte hem faturalı hem de faturasız Vodafone abonelerinin sadece çeşitli uygulamaları kullanarak da bedava internet fırsatlarından faydalanabilmeleri mümkün oluyor. Böylelikle hayatının her anında etkin bir şekilde kullanmakta olduğu interneti, tamamen ücretsiz bir şekilde mobil cihazlarından kullanmaya devam edebilmeleri mümkün oluyor. VodafoneYanımda uygulaması ile bedava internet kazanabilmek mümkün olduğu gibi özel tarife ve paketlere yönelik olarak da ücretsiz internet GB paketleri verilmektedir.

2020 Vodafone Şans Çarkı Bedava İnternet Paketi

Vodafone bedava internet 2020 kampanyaları arasında aktif şekilde devam eden ücretsiz internet kampanyalarından birisi de Vodafone Şans Çarkı kampanyasıdır. Türkiye’ de Vodafoneabonesi olan tüm faturalı ve faturasız hat abonelerinin kullanabildiği Vodafone Yanımda uygulaması ile VodafoneŞans Çarkı kampanyasına katılım gerçekleştirilebilmektedir. 500 MB ile 2 GB aralığında haftalık hediye internet paketi kazanabilmek için Vodafone abonelik bilgileri ile VodafoneYanımda uygulamasına giriş yapılması gerekiyor. Daha sonra her hafta katılım hakkı yenilenen Şans Çarkı kısmına girmesi gerekmektedir. Bu şans çarkı ekranında çarkı çeviren tüm aboneler 500 MB ile 2 GB aralığında bedava internet paketi kazanabilme imkanına sahip olabilmektedir. Herhangi bir sınırlama olmadan bu kazanılan internet paketlerinin kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

Vodafone TL Yükleme Bedava İnternet Paketi

Vodafone tarafından 2020 yılında aktif şekilde sürdürülen kampanyalardan birisi de TL yüklemeye bedava internet kampanyasıdır. Faturasız Vodafone hat abonelerinin faydalanabildiği bu ücretsiz internet kampanyası sayesinde kesintisiz internet erişiminin keyfini sürebilmek mümkün oluyor. Özellikle de Vodafone en az 30 TL yükleme yapan faturasız Vodafone aboneleri aylık 2 GB hediye internet paketi kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Söz konusu Vodafonebedava internet 2020 kampanyasından 26 yaşından küçük olan Vodafone faturasız hat aboneleri faydalanabilmektedir.

Vodafone Akıl Küpü Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone tarafından abonelerinin daha avantajlı bir paket kullanımı gerçekleştirebilmeleri amacı ile tasarlanan VodafoneAkıl Küpü tarifeleri ile toplamda 1.5 GB hediye internet paketi kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. VodafoneAkıl Küpü kampanyasından tüm faturalı ve faturasız Vodafonehat aboneleri faydalanabilmektedir. Vodafone bedava internet 2020 kampanyaları arasında bulunan Vodafone Akıl Küpü tarifeleri ile üçer defa 500 MB hediye internet kazanabilmek mümkündür. Söz konusu Vodafone ücretsiz internet kampanyasına katılım gerçekleştirmek isteyen Vodafone abonelerinin telefonlarının kısa mesaj servisinde “500 MB” yazarak “3636” numarasına ücretsiz SMS göndermeleri gerekiyor. Onaylanan başvurularda 500 MB kotalı hediye internet paketi otomatik şekilde çok kısa bir süre içerisinde Vodafone abonesinin hattına tanımlanmaktadır. Tanımlanan bu hediye internet paketi herhangi bir sınırlama olmadan, özgürce tüm mobil data kullanımı için değerlendirilebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  Bana neden çark gelmiyor bedava internet

  1. bedavakampanya.net dedi ki:

   Vodofone Yanımda Uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra uygulamaya giriş yapın daha sonra menü kısmından fırsatlar dünyası giriş yaparak haftada bir hediye çarkından bedava internet kazanabilirsiniz.
   Taktik;Genelde hediye çark gece vaktinde yapın ve bir hafta sağa çevirdiyseniz diğer hafta sola çevirin bu sayede internet kazanma şansınız artacaktır.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları