bedavakampanya.net

Vodafone Bedava Dakika Kampanyası

Vodafone Bedava Dakika Kampanyası

Daha önceki yıllarda olduğu gibi 2020 yılında da Vodafone, abonelerine özel binlerce dakika bedava konuşma paketi hediye ediyor. Tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat abonelerinin mevcut tarife ve paketlerine göre yararlanabilecekleri çok sayıda Vodafone bedava dakika kampanyası bulunuyor. Bu kampanyalardan birisini veya birden fazlasını tüm Vodafone aboneleri tariflerinin uygun olması halinde faydalanabilmektedir. Telefonla kesintisiz konuşma gerçekleştirmek isteyenler için önemli avantajlar sunan bu bedava dakika kampanyaları sayesinde fatura aşım derdi veya dakika bitmesi gibi sorunlar tamamen ortadan kalkıyor. Böylelikle hem kesintisiz hem de avantajlı bir konuşmanın gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone, faturalı ve faturasız abonelerinin ihtiyaçları doğrultusunda birbirinden avantajlı ve ekonomik konuşma paketleri sunuyor. Bu paketlerin yanı sıra özel hizmetleri ve özel günler nezdinde tüm abonelerine yönelik olarak bedava dakika kampanyaları sunuyor. Bu Vodafone bedava dakika kampanyası sayesinde de milyonlarca Vodafone abonesi hem diğer Vodafone aboneleri ile hem de diğer GSM operatörü aboneleri ile binlerce dakika ücretsiz şekilde görüşme gerçekleştirebilme imkanına sahip olabiliyor. Vodafonebedava dakika yapmak için kullanılabilecek farklı yöntemler bulunmaktadır. Çünkü Vodafone bedava dakika konusunda sadece tek bir kampanya sunmamaktadır. Birden fazla hizmeti için ve yanı sıra farklı özel günler için hazırladığı farklı bedava dakika konuşma paketleri bulunuyor. Bu ücretsiz paketlerin her birinden faydalanmak için yapılması gereken katılım başvurusu farklı kanallardan, farklı şekillerde yapılabilmektedir.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları Nelerdir?

2020’ de de en fazla bedava dakika veren GSM operatörü konumunda bulunan Vodafone, abonelerinin kesintisiz ve ücretsiz şekilde binlerce dakika görüşme gerçekleştirebilmesine yardımcı oluyor. Vodafoneabonelerinin bedava dakika kazanmak için kullanabilecekleri birden fazla Vodafone bedava dakika kampanyasıbulunuyor. Bu bedava dakika kampanyaları arasında 2020 yılında da aktif şekilde devam edenleri;

  • Vodafone Harca Kazan Bedava Konuşma Kampanyası,
  • Vodafone Bedava Dakika Faturasız Kampanyası,
  • Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava Dakika Kampanyası,
  • Vodafone Yükle Kazan Bedava Konuşma Paketi,
  • Vodafone Freezone Bedava Konuşma Paketi,
  • Vodafone Harca Kazan Bedava Konuşma Paketi,

Şeklindedir. Bu Vodafone bedava dakika kampanyası alternatiflerinden birisine ve birkaçına birden katılım gerçekleştirerek binlerce dakika bedava konuşma hakkına sahip olunabilmektedir.

Vodafone Freezone Bedava Konuşma Paketi

Vodafone, konuşmaya doyamayan gençler için Freezone ailesi şeklinde bir paket oluşturmuştur. 25 yaş altı Vodafone faturalı ve faturasız hat sahiplerinin katılım gerçekleştirebildiği bu kampanya ile yüzlerce ve hatta binlerce dakika bedava konuşma paketi kazanabilmek mümkün oluyor. Hediye konuşma paketi kazanmak isteyen Vodafone Freezone’lular, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kolay bir şekilde 250 dakika bedava konuşma paketini alabilmektedir. VodafoneYanımda uygulamasında bulunan “Bana Özel” kısmındaki Freezone abonelerine özel 6 ay geçerli 250 dakika hediye dakika kazanma hakkına sahip olunabilmektedir. Vodafonebedava dakika kampanyası çeşitleri arasında gençler için en avantajlı kampanyalardan birisidir.

Vodafone Harca Kazan Bedava Dakika Kampanyası

Hem faturalı hem de faturasız Vodafone hat aboneleri için en avantajlı Vodafone bedava dakika kampanyası olarak gösterilmektedir. Bu Vodafone ücretsiz konuşma paketi kampanyasında hafta içi harcanan tüm TL’ler, hafta sonu bedava konuşma dakikasına dönüşüyor. Böylelikle harcadıkça daha fazla kesintisiz konuşma yapabilmeyi sağlayacak dakikalar kazanılabilmektedir. Vodafone Harca Kazan kampanyasına katılım gerçekleştirmek isteyen Vodafoneabonelerinin telefonlarının kısa mesaj servisinde “BANANEVAR” yazarak, “4545” numarasına göndermeleri gerekmektedir. Bu şekilde TL harcamaları kadar bedava konuşma paketi kazanılabilmektedir. Örneğin Vodafoneaboneleri 30 TL harcamalarına 100 dakika bedava konuşma paketi kazanabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları