bedavakampanya.net

Turkcell, Vodofone, Türk Telekom Bedava Dakika

Turkcell, Vodofone, Türk Telekom Bedava Dakika

Telefon operatörleri tarafından aboneleri için özel kampanyalar uygulanıyor. Bu kampanyalar sayesinde operatör aboneleri tamamen ücretsiz olarak dakika ve internet kullanımhakkı elde edebiliyor. Özellikle de Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından belirli dönemleri kapsayacak şekilde uygulanan bedava dakika kampanyalarıyla iletişiminizi kesintisiz olarak sürdürebilirsiniz. Operatör firmalarının milyonlarca kullanıcıyı kendisine çekebilmek amacı ile sunduğu avantajlı paketlerin dışında özel kampanyalarda iletişimin kesintisiz olmasını sağlıyor. Böylelikle çok daha uzun süreler ücretsiz bir şekilde görüşmeler gerçekleştirebilme şansına sahip olabilirsiniz. Turkcell bedava dakikakampanyaları konusunda en çok öne çıkan operatör firması konumunda kendisine yer buluyor.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

Türkiye’ deki en fazla boneye sahip olan operatörlerden birisi olan Turkcell, abonelerinin her zaman rahat ve kolay bir şekilde telefon görüşmeleri yapabilmesi için özel kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalar dönemsel oldukları gibi farklı koşullara sahiptir. Bu nedenle de Turkcell kampanyaları ile ilgili olarak her biri için özel olarak bilgilerinin ve koşullarının biliniyor olması gerekir. Bu doğrultuda da Turkcell bedava dakika kazanabilmek için kullanılabilecek kampanyaların başında Bip Messenger ve Turkcell Hesabım uygulamalarına özel kampanyalar öne çıkıyor. Her iki uygulama üzerinden de yüzlerce ve hatta binlerce ücretsiz dakika kazanarak, kotanızdan çok daha fazla dakikalarda görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Hesabım ile bedava dakika kazan kampanyası bulunuyor. Turkcell aboneleri, Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yaparak, sol menüde bulunan Türkcell Salla Kazan ekranına giriş yapabilir. Burada telefonlarını her Cuma bir defa olacak şekilde sallayarak, yüzlerce ve hatta binlerce dakika hediye kazanabiliyor. Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kampanyası ile de Turkcell bedava dakika kazanabilmek mümkündür. Her yöne bedava dakika paketi için Turkcell Bip Messenger kullanıcısı olmanız gerekiyor. Bip Messenger üzerinden hediye dakika paketleri veren Turkcell, özellikle 100 dakika bedava konuşma paketi de veriyor. Bu şekilde BİP kullanıcı sayısını arttırmayı amaçlayan Turkcell, kullanıcılara bu şekilde son derece avantajlı ve cazip paketler sunuyor.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri için Türk Telekom bedava dakika kampanyaları bulunuyor. Bu doğrultuda da Türk Telekom’dan faturalı hat kullanıcıları için sunulan bir bedava dakika kampanyası bulunuyor. Kullanıcılar kısa mesaj servisinde 50 veya 100 dakika kampanyasına katılımı “Paket” yazarak, “9090” numarasına ücretsiz olarak göndererek, gerçekleştirebilmektedir. Anında 50 veya 100 dakika olacak şekilde hatta ücretsiz konuşma paketi yüklenir. Bunun dışında Türk Telekom’ dan 2000 Dakika kampanyası bulunuyor. Çok uzun süredir devam eden bu dakika kampanyası ekstra bir 9 TL ücret ödemesinin faturaya yansıtılması gerekliliği bulunmaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları

Vodafone bedava dakika konusunda en aktif operatör konumunda bulunuyor. Çok uzun süredir devam ettirdiği Vodafone Harca Kazan kampanyası kapsamında kullanıcılar harcadıkları bedava dakika kazanabilme imkanına sahip olabiliyor. Bununla birlikte şirket tarafından “BANANEVAR” yazılarak, “4455” numarasına gönderilen kısa mesajlarda da yüksek dakika paketleri ücretsiz olarak hatta yüklenmektedir.

Vodafone Freezone aboneleri içinde birbirinden özel kampanyalar sunuluyor. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde 6 ay geçerli 250 dakika paketinden faydalanabilirsiniz. Bu paketi seçerek dakika kampanyasına otomatik şekilde katılım gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle belirtilen süre içerisinde 250 dakikalık konuşma paketini kullanabilirsiniz. Tüm Vodafone aboneleri kısa mesaj bölümünden “542DK” yazarak, “7000” numarasına kısa mesaj göndererek de Vodafone 542 Dakika kampanyasından faydalanabilirsiniz. Böylelikle sevdiklerinizle doyasıya ve kesintisiz şekilde sohbet edebilme fırsatını ücretsiz olarak yakalayabilme şansını bulunuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zehra dedi ki:

    Güzel uygulama olmuş bedava dakika ya ihtiyacım var dı

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları