bedavakampanya.net

Turkcell, Vodafone, TT Mobil Bedava İnternet

Turkcell, Vodafone, TT mobil bedava İnternetleri

Mobil internet kullanımı hala hızlı bir şekilde yayılmaya ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılmaya devam ediyor. Bu durum elbette şebeke dağıtıcıları tarafından rekabet amaçlı çeşitli uygulamalar yoluyla tüketiciye sunulan kampanyaların da sürekli olmasına sebep oluyor. Turkcell, Vodafone, TT mobil bedava İnternetleri 2020 yılında da çeşitli kampanyalar ve uygulamalar aracılığıyla kullanıcıların hizmetine sunuyor. Sürekli olarak yeni hazırlanan kampanyalar, farklı koşulların yerine getirilmesini gerektiriyor. Hangi şebekenin hangi kampanyayı kullanıcılarına sunduğu konusunda detaylı bir içerik hazırlamaya çalıştık.

Turkcell Mobil Bedava İnternet Kampanyaları

Güçlü alt yapısıyla ülkemizin lisanslı mobil şebeke dağıtıcılarından biri olan Turkcell, kullanıcıları kendisine çekmek amacıyla sürekli değişen yeni kampanyalar hazırlıyor. Hedef kitleye ve taleplere uygun şekilde hazırlanan bu kampanyaların bir kısmı konuşma amaçlı dakika, kısa mesaj veya internet şeklinde veya hepsini kapsayacak şekilde olabiliyor. Turkcell, Vodafone, TT mobil bedava İnternetleri arasında Turkcell kampanyaları kullanıcıları memnun edecek şekilde rekabetçi kabul edilebilir.

Turkcell Faturasız Hat Kullanıcılarına bedava 2 GB İnternet

Faturasız Turkcell hat sahipleri için 2020 yılında da her 50 TL yükleme yapıldığında 2 GB internet bedava olarak kullanıma sunuluyor. 2 GB Olan bu internet paketi, 1 ay boyunca kullanılabiliyor.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Devam Ediyor

2020 Yılında da Turkcel İOS ya da Android mobil kullanıcılarına sunduğu Dijital Operatör uygulaması aracılığıyla hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Salla kazan kampanyasında tüm kullanıcılar bedava internet kazanma hakkına düzenli olarak sahip. Bunun için Dijital Operatörde bulunan salla kazan bölümüne girmek ve talimatları uygulamak yeterli oluyor. Her hafta 1 GB internet sürekli olarak kazanılabilir.

Turkcell Yaani Kampanyası

Yaani arama motorunu 10 gün içerisinde 20 arama yaparak kullanmak kaydıyla, Turkcell 1 GB interneti bedava olarak kullanıcılarına sunuyor. Turkcell, Vodafone, TT mobil bedava İnternetleri arasında en kolay kazanılabilen bedava internet paketlerinden biri bu kampanya da hazırlanmış.

Turkcell GNÇ 2 Gün Bedava İnternet

Android ve İOS işletim sistemine sahip tüm telefonlarda GNÇ uygulaması indirilerek 2 gün bedava internet kazanılabiliyor. GNÇ uygulamasına her hafta girerek ÇATLAT bölümünden 2 gün bedava interneti sürekli kazanabilirsiniz

Vodafone Mobil Bedava İnternet

Turkcell, Vodafone, TT mobil bedava İnternetleri farklı koşullarla kullanıcılara sunuluyor. Bunlar arasında Vodafonekampanyaları şöyle;

Faturasız Hatlara 2 GB Bedava İnternet

50 TL yükleme yapıldığında, faturasız hat sahipleri, 1 ay boyunca kullanabilecekleri 2 GB bedava internet kazanabiliyorlar.

26 Yaş Altı İnternet Avcıları Kampanyası

Vodafone Freezone kullanıcıları arasındaki gençleri hedefleyen bu kampanya, 26 yaş altında ki herkesi kapsıyor. Appstore ve Google Play aracılığıyla İnternet avcıları uygulamasını indirerek robotları yakalamanız bedava internet kazanmanız için yeterli.

Arkadaşını Getir 15 GB Götür Kampanyası

Vodafone’ a arkadaşınızı getirdiğinizde, 3 ay boyunca kullanabileceğiniz 15 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz. Vodafone Yanımda uygulamasında ki Hikayeler bölümünde başka operatördeki arkadaşınıza davetiye gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Bedava İnternet

Türk Telekom Turkcell, Vodafone, TT mobil bedava İnternetleri rekabeti yükseltecek şekilde düzenleyen şebeke dağıtıcılarından biridir. Rekabet kapsamında hazırlanan kampanyaları şöyle sıralayabiliriz;

Self Gece Kampanyası

Faturasız TT hat sahipleri, her 30 TL yükleme yaptıklarında sabah 09:00 ile akşam 21:00 arasında kullanılmak üzere bedava internet kazanabiliyor. Bunun için 4545’ e GECE yazarak bir kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

Ayrıca her 30 TL yükleme sonrasında günlük 1 GB bedava internet kullanma hakkı kazanabilirsiniz. 30 TL üzeri yüklemeler de bu hak haftalık 1 GB oluyor. Bunun için 1 GB kazan yazarak 5555’ e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları