bedavakampanya.net

Turkcell ücretsiz internet 2020

Turkcell ücretsiz internet 2020

Akıllı cep telefonu kullanıcıları için internet erişimini doyasıya ve özgürce gerçekleştirebilme imkanı sunacak birbirinden avantajlı paketler ve tarifeler sunan Turkcell, aynı zamanda da ücretsiz internet hizmetleri de sunuyor. Bu şekilde günümüz Türkiye’ sinde mobil cihaz kullanıcılarının daha yoğun şekilde kendisini tercih etmesi amacı ile ilgili çekici kampanyalar düzenliyor. Özellikle de akıllı cihaz kullanıcılarının internet erişimini kesintisiz olarak her koşulda sürdürebilmesi günümüzde GSM operatörü seçiminin en temel kriterlerinden birisini oluşturmaktadır. Bunun bilincinde olan Turkcell tarafından tüm abonelerine yönelik olarak özel ücretsiz interent hediyeleri verilmektedir. Turkcell ücretsiz internet 2020 güncel kampanyaları sayesinde hem faturalı hem de faturasız Turkcell hat sahipleri kesintisiz internet erişimini ücretsiz olarak gerçekleştirebilmektedir.

Turkcell ücretsiz 2020 kampanyaları birden fazladır. Dolayısı ile tüm Turkcell abonelerinin, tarife ve paketlerine uygun şekilde yararlanabileceği ücretsiz internet paketlerinin olması sağlanmaktadır. Aynı zamanda da Turkcell abonelerinin onlarca GB hediye internet paketini farklı paketler aracılığı ile alabilme hakkına sahip olabilmeleri sağlanmaktadır. Bu nedenle de günümüzde Turkcell bedava internet kampanyaları farklı başvuru ve faydalanma koşullarına sahiptir. İlgili koşulların sağlanması durumunda bazı kampanyalarda otomatik, bazı kampanyalarda ise bireysel başvuru gerçekleştirilerek, hediye internet kampanyalarından faydalanılabilmektedir.

Turkcell Yeni Hat İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından sektörde mevcut olan tüm mobil hat kullanıcılarını kendisine çekebilmek için birbirinden özel internet kampanyaları düzenliyor. Onlarca GB ücretsiz interneti abonelerine hediye eden Turkcell’ e hattını yeni taşıyan veya sıfırdan yeni hat alımı gerçekleştiren tüm kullanıcılar, Turkcell Yeni Hat hediye internet kampanyasından faydalanabilmektedir. Üstelik tüm Turkcellaboneleri kolay bir şekilde bu kampanyadan faydalanabilmektedir. Faturalı veya faturasız hat olması fark etmeksizin tüm yeni Turkcell aboneleri bu bedava internet kampanyasından anında faydalanmaya başlayabilmektedir. Bu kampanyaya katılım gerçekleştirmek isteyen Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerinin, telefonlarının kısa mesaj servisi bölümünde “HAT HEDIYESI 5GB” yazarak, “2020” numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Turkcell ücretsiz internet 2020 ile Turkcell abonelerinin yapacakları 25 TL ve üzeri yüklemelerinde tam 3 ay geçerli olacak biçimde 5 GB hediye internet paketleri sunmaktadır.

Turkcell BİP Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından geliştirilmiş olan mobil yazılım uygulamalarından birisi olan Turkcell BİP uygulaması sayesinde akıllı cihazlarda yazılı ve sesli sohbetler çok daha tasarruflu ve pratik bir hale geliyor. Aynı zamanda da Turkcelltarafından BİP uygulaması kullanıcı sayısının arttırılması ve uygulamanın yaygınlaştırılması amacı ile abonelerine yönelik olarak genel internet erişiminde kullanılabilecek hediye internet GB’leri sunulmaktadır. Bu kapsamda da Turkcell BİP hediye internet kampanyası kapsamında Turkcell ücretsiz internet 2020 yılında da etkin bir şekilde kullanıcılara sınırsız internet erişimini tamamen ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır. Faturasız Turkcell hat kullanıcıları 45 TL ve üzeri yükleme yapmaları durumunda 2 ay geçerli 2 GB hediye internet kazanabilmektedir.

Turkcell Paycell Kart Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell ücretsiz internet 2020 kapsamında Turkcelltarafından hizmete sunulan Paycell servisini kullanan Turkcellaboneleri de çok avantajlı bir kullanım fırsatından yararlanabiliyor. Çünkü Paycell servisinin kullanımının yaygınlaştırılması amacı ile Turkcell tarafından Paycellkullanıcılarına hediye onlarca GB internet paketi sunulmaktadır. Özellikle de Turkcell Paycell karta tek seferde 50 TL ve üzeri yükleme gerçekleştiren tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri toplamda 3 GB hediye internet kazanabilmektedir. Üstelik Turkcell aboneleri tarafından bir defa katılım gerçekleştirilen Paycell Kart 50 TL yüklemeye 3 GB hediye internet fırsatından her 50 TL yüklemede faydalanabilmek mümkün olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları