bedavakampanya.net

Turkcell Ramazan Bedava İnternet 2020

Turkcell Ramazan Bedava İnternet 2020

Türkiye’ de mobil şebeke operatörlerinin lokomotifi olan Turkcell, kullanıcıların kullanım alışkanlıklarına göre sürekli yeni uygulamalar ve kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu kampanyaların büyük kısmı abonelerin gereksinimlerine göre hazırlanıyor. Yanı sıra Ramazan gibi toplumumuz açısından önemli ve özel günler için, geleneksel hale dönüşmüş çeşitli kampanyaları da bulunuyor. Önceki yıllarda Turkcell iftar hediyeleri ve sahur internet hediyeleri şeklinde kampanyaları bulunan operatörden, bu yılda aynı kampanyalar yine bekleniyor. Ramazanın yaklaşmasıyla birlikte bu konuda çalışmalarına hız verdiğini açıklayan kuruluş, birkaç gün içerisinde Turkcell ramazan bedava internet 2020 kampanyasıyla ilgili net bilgi vereceğiniz duyurdu.

Turkcell Ramazan bedava internet 2020 kampanyaları doğrudan tüm faturalı ve faturasız hat abonelerinin internet kullanım alışkanlıklarına göre düzenleniyor. Bu şekilde tüm Turkcell hat abonelerinin kesintisiz bir internet erişimini tamamen ihtiyaçlarına göre gerçekleştirebilmeleri sağlanıyor. Ücretsiz internet kullanımı açısından en avantajlı telekomünikasyon firmalarından birisi olan Turkcell, 2020 Ramazan ayına özel olarak onlarca GB hediye internet paketi dağıttığı farklı ücretsiz internet kampanyaları sunuyor. Bu şekilde 2020 yılında da Ramazan ayı boyunca her zaman sosyal medya erişimini kesintisiz olarak sürdürebilmek müzik ve video keyfini en özel şekilde yşamaya devam edebilmek mümkün oluyor. Bu nedenle de Ramazan 2020 için Turkcell tarafından açıklanacak tüm bedava internet kampanyaları aboneleri tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.

Turkcell Ramazana Özel Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Ramazan bedava internet 2020 kampanyaları kapsamında Salla Kazan kampanyası özel olarak düzenleniyor. Özellikle de yıl boyunca her hafta abonelerinin katılım gerçekleştirebildikleri Salla Kazan kampanyası Ramazan ayına göre düzenlenmiştir. 2020 Ramazan ayı boyunca Salla Kazan kampanyasına her hafta bir defa olacak şekilde katılım gerçekleştirmeye devam edilebiliyor. Üstelik hem faturalı hem de faturasız hat aboneleri Turkcell Ramazan Salla Kazan kampanyasına katılım gerçekleştirebilme hakkına sahip olabiliyor. Turkcell Salla Kazan kampanyası ile günlük veya haftalık bedava internet paketleri kazanabilmek mümkündür. Bu kampanyaya katılım için mutlaka Turkcell Hesabım uygulamasının cihaza indirilmiş olması gerekiyor. Turkcell aboneleri, Hesabım uygulamasını PlayStore ve AppStore mağazalarından ücretsiz olarak indirebiliyor. Bu şekilde bedava internet keyfini kesintisiz olarak sürdürebilme şansına sahip olabiliyor. Salla Kazan ekranında her hafta 1 defa telefonu hafif şekilde sallayarak, ücretsiz internet paketi kazanılabiliyor.

Turkcell Sahur Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından 2020 Ramazan ayına özel olarak sunulan Sahur kampanyası ile sahur vakitlerinde ücretsiz internet kullanımı gerçekleştirilebiliyor.  Faturalı veya faturasız olması fark etmeksizin tüm Turkcell’liler katılım gerçekleştirebiliyor. Ramazan ayı boyunca kesintisiz internet erişimini sürdürmek isteyen ancak ek ücret ödemek istemeyenler için Turkcell sahur kampanyası son derece ideal bir seçenektir. Bu kampanyaya katılım gerçekleştirerek, hediye internet alabilmek için cep telefonunun kısa mesaj servisinde “SAHUR” yazılarak, “2222” numarasına ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu şekilde Turkcell Ramazan bedava internet 2020 kampanyasına katılım sağlanabiliyor.

Turkcell Sen Yap Diye Ramazan Kampanyası

Turkcell tarafından farklı mobil uygulamalar ile kullanıcılarına çok daha renkli bir mobil teknoloji dünyası sunuluyor. Bunlardan birisi de Turkcell BİP uygulamasıdır. Yerli ve milli anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü sohbet uygulaması olan BİP ile kullanıcılar onlarca GB hediye internet paketini yıl boyunca kazanabiliyor. Turkcell Ramazan bedava internet 2020 kampanyaları kapsamında da BİP uygulamasında “senyapdiye” bir kampanyayı aktif hale getirmiştir. Bu kampanyaya katılım için Turkcell’in BİP uygulamasındaki “#senyapdiye” kanalına giriş yapılması gerekmektedir. Bu kanal içerisinde ise katılım butonuna tıklanması gerekiyor. Bu şekilde bedava dakika ve SMS paketleri dışında onlarca GB hediye internet paketi kazanabilmek mümkün olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları