bedavakampanya.net

Turkcell Öğrenciler İçin Bedava İnternet

Turkcell Öğrenciler İçin Bedava İnternet

Her geçen gün teknolojinin gündelik yaşamın merkezinde kendisine yer edinmesi ile birlikte artık internet kullanımı da öğrenciler arasında oldukça yaygınlaştı. Eğitimden oyuna kadar hayatının her anında internete yer veren öğrenciler için GSM operatörleri tarafından çeşitli internet paketi kampanyaları düzenleniyor. Bu alanda gençler ve öğrenciler için Türkiye’ nin en çok aboneye sahip olan GSM operatörü Turkcell tarafından özel internet kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyalar kapsamında da Turkcell öğrenciler için bedava internet fırsatları sunuyor. Özellikle de Turkcell abonesi olan öğrenciler sömestr ve yaz tatili döneminde bol bol internet kullanabilme şansına sahip olabiliyor. Bu kapsamda da Turkcell’ in birbirinden avantajlı paketlerinden farklı yöntemlerle bol bol internet GB’leri kazanabilme imkanınasahip olunabiliyor.

Turkcell Öğrenciler İçin Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Her öğrenci için internet, gündelik yaşamın önemli bir parçası niteliği taşıyor. Bu nedenle de günümüzde Turkcellöğrencilere odaklı olarak çeşitli kampanyalar düzenliyor. Öğrenciler için ara tatil olarak da isimlendirilen sömestr tatillerinde bol bol internet kullanma deneyimi sunacak bedava internet kampanyaları bulunuyor. Turkcell öğrenciler için bedava internet kampanyaları ile bol bol GB kazanabilmek için kullanılabilecek birden fazla yöntem bulunuyor. Bu yöntemleri kullanarak, her öğrenci tatil dönemi boyunca bol bol internet kullanma özgürlüğü doyasıya yaşayabilme şansına sahip olabiliyor. Öğrenciler için hazırlanan ücretsiz internet kampanyaları kapsamında milyonlarca öğrenci son derece pratik bir şekilde doya doya internet kullanabilme imkanına sahip olabiliyor.

Turkcell Yeni Abone 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından öğrenciler için hazırlanan tatil dönemi özgürce internet kampanyalarından birisi de Turkcell yeni abonelik kampanyasıdır. Turkcell öğrenciler için bedava internet kampanyası çerçevesinde farklı GSM operatörlerinden gelen yeni Turkcell abonesi olan öğrenciler 8 GB ücretsiz internet hediyesi alma hakkına sahip olabilmektedir. Bu kampanya ile ücretsiz 8 GB internet hediyesi alabilmek için yapılması gereken ekstra bir işlem bulunmuyor. Turkcell yeni aboneleri için sunduğu 8 GB ücretsiz internet paketini almaya hak kazanabilmek için tek yapılması gereken ise hattın Turkcell’ e taşınmasıdır. Hattını Turkcell’e taşıyan öğrenciler, ücretsiz olarak 8 GB kullanabilme imkanına sahip olabiliyor.

Turkcell Ücretsiz 5 GB İnternet Kampanyası

Turkcell öğrenciler için bedava internet kampanyası çerçevesinde Turkcell abonesi olan milyonlarca öğrenci, 5 GB ücetsiz internet hediyesi alabilme imkanına sahip olabiliyor. 5 GB internet kampanyasından tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri faydalanabilmektedir. 5 GB ücretsiz internet hediyesinden faydalanabilmek için Turkcell abonelerinin başvuruda bulunmaları gerekiyor. Faturalı ve faturasız Turkcell aboneliği bulunan öğrenciler kısa mesaj servisinde 5GB yazarak “2020” numarasına SMS göndererek, otomatik şekilde 5 GB’ lik ücretsiz internet paketinin hattının eklenmesi sağlanmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell öğrenciler için bedava internet kampanyası kapsamında 2 GB hediye internet kazanabilme imkanıbulunuyor. Turkcell 2 GB ücretsiz internet kampanyası kapsamında son derece hızlı ve pratik bir şekilde kullanmaya başlanabiliyor. Öğrenciler Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneliklerine istinaden ücretsiz olarak sunulan bu bedava 2 GB internet kampanyasından faydalanabilme imkanına sahip olabiliyor.

Bu kampanyaların yanı sıra Turkcell öğrenciler için bedava internet kampanyaları çerçevesinde BİP 1 GB hediye internet kampanyası da bulunuyor. Öğrenciler Turkcell BİP Messenger uygulamasını kullanarak, bedava internet kazanma imkanınasahip olabiliyor. Turkcell BİP Messenger uygulamasını kullanan öğrenciler hoş geldin hediyesi olarak anında hatlarında tanımlanacak 1 GB ücretsiz internet paketini kullanmaya başlayabiliyor. Böylelikle çok daha özgürce doyasıya internet kullanabilme imkanına sahip olabiliyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları