bedavakampanya.net

Turkcell Faturasız Hat Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Hat Bedava İnternet

En fazla aboneye sahip operatör olan Turkcell, kullanıcıları için birbirinden avantajlı paketler sunuyor. Türkiye’ nin her yerinde çekme gücü konusunda lider konumda da bulunan Turkcell özellikle data kullanımı açısından avantajlı kampanyalarıyla kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu hediye data paketlerinden birisi olan Turkcell faturasız hat bedava internet kampanyası da faturasız hat kullanıcıları açısından önemli bir avantaj sağlıyor. 2020 faturasız hat aboneleri için hazırlanmış bedava internet kampanyası oldukça yoğun şekilde ilgi görüyor. Bedava internet hakkından tüm Turkcell faturasız hat kullanıcıları faydalanabilme imkanına sahip olabiliyor.

Turkcell Faturasız Hat Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından faturasız hat kullanıcılarına yönelik olarak sunulan Turkcell faturasız hat bedava internet kampanyası farklı paketlerden oluşuyor. Turkcell abonesi olan faturasız hat kullanıcıları abonelik paketlerine göre farklı Turkcell hediye internet kampanyalarından faydalanabilmektedir. Bu kampanyalardan birisi de Turkcell Platinum aboneleri için bulunuyor. Turkcell Platinum abonesi olan tüm kullanıcılar Turkcell bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için ekstra bir işlem yapmak durumunda da kalmıyor. Çünkü Turkcell Platinum abonesi olan tüm kullanıcıların her doğum gününde 24 saatlik geçerliliğe sahip olacak şekilde 1 GB bedava internet paketi hatlarına yükleniyor. Bu şekilde kullanıcılar 1 gün boyunca herhangi bir koşul olmadan hediye internet paketlerini kullanabilme şansına sahip olabiliyor.

Turkcell tarafından gençlere özel hazırlanan paketleri de oldukça önemli bir avantaj sağlıyor. Türkiye genelinde gençlerin daha fazla dakika ve daha fazla data paketi ile çok daha renkli bir etkileşim sağlayabilmelerine yardımcı oluyor. Sosyal medya uygulamalarını, WhatsApp’ ı ve tabii ki mobil oyunları kesintisiz şekilde oynayabilme imkanına sahip olabilmektedir. Turkcell faturasız hat bedava internetkampanyası kapsamında GNÇ aboneleri içinde özel fırsatlar bulunuyor. Turkcell GNÇ Çatlat kampanyası sayesinde gençler daha fazla kesintisiz internet deneyimini ücretsiz şekilde doya doya kullanabilme şansına sahip olabiliyor. Turkcell GNÇ Çatlat kampanyasına katılım gerçekleştirebilmek için mutlaka Turkcell GNÇ abonesi olunması gerekiyor. Bu pakete üyelik ise sadece 25 yaş altı Turkcelliler tarafından gerçekleştirilebiliyor.

Turkcell faturasız hat bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için Turkcell GNÇ aboneleri, GNÇ uygulamasına giriş yapabiliyor. Uygulamada yer alan “Çatlat” kısmından çeşitli hediyeler kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Haftada 2 defa olarak kullanılabilen Çatlatkampanyası sayesinde süre sınırlı olacak şekilde faturasız hat bedava internet paketleri kazanabiliyor. Böylelikle internet kullanımını kesintisiz ve doya doya gerçekleştirebilme şansını yakalıyor.

Turkcell BİP Messenger Faturasız Hat Hediye İnternet

Turkcell kullanıcıları için geliştirilen BİP Messenger uygulaması da Turkcell faturasız hat bedava internet kampanyasından faydalanabilmektedir. Turkcell faturasız hat aboneleri, ücretsiz internet paketlerinden yararlanabilmek için BİP Messenger uygulamasını AppStore veya PlayStoremağazalarından cihaza indirilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte BİP Messenger uygulamasına giriş yapan Turkcellkullanıcıları, “Keşfet” bölümünde sağ üst kısımdaki “Arama” seçeneğine giriş yapılması gerekmektedir. Bununla birlikte arama bölümünde “Kim “ GB İster?” ifadesi aratılmalıdır. Çıkan sonuçlar içerisindeki servise tıklanması gerekiyor. Bu servis üzerinde “Yarışmaya Başla” seçeneğine tıklanmalıdır. Bu aşamada Turkcell’in sorduğu sorulara doğru şekilde cevaplar veren kullanıcılar çeşitli hediyeler kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Bu hediye paketler içerisinde bulunan faturasız hat bedava internet paketleri ile de son derece kaliteli ve avantajlı bir şekilde kesintisiz internet deneyimini yakalayabilmek mümkün oluyor.

Turkcell Hesabım Bedava İnternet Paketi

Turkcell Hesabım uygulaması ile her hat işlemi pratik şekilde yapılabiliyor. Bu kapsamda da Turkcell faturasız hat bedava internet kampanyası sayesinde Turkcell Hesabım uygulamasında 1 GB ücretsiz internet hediyesi kazanabilmek mümkün oluyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları