bedavakampanya.net

Turkcell Faturalı Hat Bedava İnternet

Turkcell Faturalı Hat Bedava İnternet

Turkcell faturalı hat kullanıcılarını kapsayan bedava internet kampanyalarıyla birlikte mobil internet kullanımı kesintisiz hale geliyor. Her faturalı Turkcell abonesinin internet kotalarının bitmesi durumunda kesintisiz olarak internet erişimi gerçekleştirmeye devam edebilmesi amacı ile Turkcellfaturalı hat abonelerine özel ücretsiz internet kampanyaları düzenliyor. Turkcell’ in faturalı hat abonelerine yönelik olarak hazırlanan bu hediye internet kampanyaları ile birlikte doyasıya internet erişimi gerçekleştirmeye devam edilebiliyor. Bu nedenle de günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılan Turkcell’ in faturalı hatları için birbirinden farklı ücretsiz internet kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyalar sayesinde Turkcell faturalı hat kullanıcıları kesintisiz internetin tadını diledikleri gibi çıkartabiliyor. Turkcellfaturalı hat bedava internet kampanyalarından farklı yöntemlerle yararlanılabilmektedir.

Turkcell Faturalı Hat Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Salla Kazan kampanyası sadece faturasız Turkcell hat kullanıcılarına özel değildir. Tüm faturalı Turkcell hat kullanıcıları tarafından da Salla Kazan hediyelerinden faydalanılabiliyor. Turkcell faturalı hat salla kazan kampanyası kapsamında faturalı hat kullanıcıları onlarca dakikanın yanı sıra onlar GB hediye internet kazanabilme imkanına sahip olabiliyor. Faturalı hat kullanıcısı Turkcellabonelerinin Turkcell Salla Kazan kampanyasından yararlanabilmeleri için öncelikli olarak cihazlarına TUrkcellHesabım uygulamasını indirmeleri gerekiyor. TurkcellHesabım uygulamasında bireysel hesaplarına giriş yapan faturalı hat kullanıcıları, Salla Kazan ekranından haftalık bedava internet hediyelerini alabilme şansına sahip olabiliyor.

Turkcell faturalı hat bedava internet kampanyası kapsamında Salla Kazan ekranında cihazını her hafta Cuma günü sallayan faturalılar, son derece yüksek düzeyde internet GB’leri kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Bu nedenle de günümüzde Turkcell faturalı hat salla kazan kampanyaları, faturalı hat kullanıcıları tarafından bedava internet kazanmak amacı ile son derece sık bir şekilde tercih ediliyor.

Turkcell Faturalı Ek İnternet Paketi

Turkcell faturalı hat abonesi olan kullanıcıları için özel olarak faturalandırılan ek internet paketlerinde arzuya göre 1 GB internet paketi alabilme imkanına sahip olabilmektedir. Tüm Turkcell faturalı hat kullanıcıları, son derece pratik bir şekilde mevcut internet kotalarına ek olarak 1 GB internet kullanabilme imkanına sahip olabiliyor. Turkcell faturalı abonelerinin faturalarına ek olarak 1 GB internet hediyesi kazanabilmek için SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir. Bu kapsamda da 1 GB internet kampanyasına katılım gerçekleştirmek isteyen faturalı Turkcell aboneleri “Ek 1 GB İnternet” yazarak, “2222” numarasına göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde mevcut internet paketlerine ek olarak 1 GB ek paket kazanılabilmektedir.

Turkcell faturalı hat bedava internet kampanyası kapsamında alınabilen 1 GB ek internet paketi 30 gün boyunca internet bitmeden kullanmaya devam etmeye yardımcı oluyor. Üstelik bunun için ekstra olarak uygulanan bir kullanım koşulu bulunmamaktadır. Kullanıcıların her zaman internet bitmesi endişesi olmadan doyasıya internet kullanabilmesi mümkün oluyor.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell faturalı hat bedava internet için faturalı hat sahiplerine sunmuş olduğu avantajlı kampanyalarından birisi de otomatik ödeme talimatı verme kampanyasıdır. Bu kampanya kapsamında Turkcell faturalı hat aboneleri, Turkcell faturaları için otomatik ödeme talimatı vererek 2 GB bedava internet kazanabilme imkanına sahip olabilmektedir. 1 ay boyunca 2 GB hediye interneti herhangi bir sınırlama olmadan kullanabilme imkanı bulunmaktadır. Bu kampanyadan faydalanabilmek için Turkcell abonelerinin yapmaları gereken tek şey ise Turkcell Hesabım uygulamasından veya Turkcell online işlemler menüsünden ya da Turkcell Müşteri Hizmetlerinden mevcut faturaları için otomatik ödeme talimatı vermeleri gerekmektedir. Bu şekilde anında 2 GB internet paketi otomatik olarak hatta tanımlanmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları