bedavakampanya.net

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma

Türkiye’ nin en köklü GSM operatörlerinden birisi konumunda bulunan Turkcell tarafından özellikle akıllı cihaz kullanıcılarını hedef alan özel ve yerli yazılımlar geliştiriliyor. Bu mobil uygulamalar ile kullanıcılarına daha kaliteli ve daha avantajlı bir mobil hat kullanımı sunabilmeyi hedefleyen Turkcell, özellikle mobil data paketleri temelinde faaliyet gösteren uygulamalar açısından oldukça başarılı çalışmalara imza atıyor. Turkcell tarafından geliştirilerek, piyasaya sunulan Turkcell BİP uygulaması da bu uygulamalardan birisidir. Tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri tarafından kullanılabilen Turkcell BİP uygulaması sayesinde mesajlaşma, görüntülü ve sesli sohbet gerçekleştirebilme imkanına sahip olunabiliyor. Turkcell tarafından BİP uygulamasının yaygınlaştırılabilmesi amacı ile Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri için Turkcell BİP bedava internet kazanma fırsatı sunuyor.

Tüm Turkcell aboneleri Turkcell BİP uygulamasını kullanarak, hem daha avantajlı bir uygulama kullanımı gerçekleştirebiliyor hem de bedava internet paketi kazanabilmektedir. Turkcell BİP bedava internet kazanma fırsatı sunan Turkcell BİP uygulamasında hat aboneleri son derece pratik bir şekilde hem BİP uygulamasında kullanmak üzere hem de genel internet erişimi için kullanmak üzere faydalanabilmektedir. Turkcell BİP uygulaması üzerinden bedava internet kampanyasından faydalanmak isteyen tüm Turkcell aboneleri, BİP uygulamasını akıllı cihazlarına hemen indirebilmektedir. Turkcell bedava internet kazanma yöntemlerinden birisi olan Turkcell BİP uygulaması hem AppStore hem de PlayStore uygulama mağazalarından kolay bir şekilde ücretsiz olarak indirebilmektedir.

Turkcell BİP Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell tarafından yayınlanan Turkcell BİP uygulaması tüm Turkcell faturalı ve faturasız aboneleri tarafından kullanılabilmektedir. Özellikle Turkcell abonelerinin daha avantajlı konuşma ve yazılı sohbet gerçekleştirebilmesine yardımcı olmasından dolayı oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih edilmektedir. Turkcell BİP bedava internet kazanma için BİP uygulamasının kullanılması yeterli olmaktadır. BİP bedava internet kazanmak için kullanıcıların BİP uygulamasını akıllı cihazlarına indirmeleri gerekmektedir. Daha sonra BİP uygulaması üzerinden mesajlaşma ve sesli sohbet gerçekleştirmesi gerekmektedir. BİP mesajlaşma uygulaması üzerinde mesajlaşma gerçekleştiren Turkcellaboneleri, bedava internet paketi kazanma imkanına sahip olabiliyor. Bu şamada Turkcell BİP bedava internet kazanma için otomatik olarak hatta tanımlama gerçekleştirmektedir.

Turkcell BİP uygulaması ile bedava internet kazanabilme imkanına sahip olabilen Turkcell aboneleri farklı şekillerde Turkcell BİP bedava internet kazanma imkanına sahip olabilmektedir. Özellikle de Turkcell BİP uygulamasını daha önce kullanmamış olan tüm Turkcell aboneleri, uygulamayı cihazlarına indirdikleri anda otomatik olarak Turkcell faturalı veya faturasız hatlarına 1 GB hediye internet paketi yüklenmektedir. Bu çerçevede de BİP Messenger bedava internet kazanabilmek için kullanıcıların ekstra bir işlem gerçekleştirmelerine gerek bulunmuyor.

Turkcell BİP Bedava 1 GB İnternet Kazanma Kampanyası

Turkcell BİP bedava internet kazanma kampanyası kapsamında 1 GB hediye internet kazanabilme imkanına sahip olabilmektedir. Bu kapsamda da Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerinin ücretsiz olarak AppStore ve PlayStoremağazalarından cihazlarına indirebilmeleri mümkündür. Bu kapsamda da Turkcell BİP bedava 1 GB hediye internet kazanabilmek için Turkcell aboneleri ücretsiz SMS gönderimi gerçekleştirerek, anında 1 GB hediye internet paketlerini kazanabilme imkanına sahip olabilmektedir. Bu kapsamda da Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri kolay ve hızlı bir şekilde telefonlarının kısa mesaj servisinde “ARTI 1 GB BİP” yazarak, “2222” numarasına ücretsiz SMS gönderimi gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu şekilde Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerinin Turkcell BİP uygulamasını kullanarak anında 1 GB hediye internet paketi kazanma şansına sahip olabilmektedir. Bu SMS gönderimi kapsamında onay verildikten sonra bilgilendirme SMS’ i gönderilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları