bedavakampanya.net

Turkcell BİP Bedava 2 GB İnternet Kazan

Turkcell BİP Kullan 2 GB İnternet Kazan

 

Turkcell aboneleri için güzel bir kampanya başlatmış durumda Turkcell’in Bip Uygulaması ile mesajlaştıkça Bedava İnternet kazanmaya başlayabilirsiniz.Bu bedava internet kampanyası 1 nisan 2020 tarihine kadar geçerli olacak ve her ay 2 Gb Bedava internet kampanyasından Turkcell Bip uygulamasından mesajlaşan tüm aboneler faydalanabilecektir.Bu yazımızda Bip’den nasıl bedava internet kazanacağınızı detaylı anlatacağız

 

Bip Uygulamasından Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

 

Bip Bedava İnternet kampanyasından faydalanmanız için ilk önce yapmanız gereken Bip uygulamasını play store ve ya app store üzerinden ücretsiz indirmelisiniz. İndirdikten sonra Bip Yıldızı olmalısınız bunun için yapmanız gereken arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile düzenli mesajlaşmanız gerekmektedir.Bip 2 gb bedava internet kampanyası mesajlaşma kotasını doldurmanız için her ayın 2’sinde başlar ve diğer ayın 2’ sinde bitmektedir. Bip Yıldızları 500, 1500, 1.000 ve 3.000 mesaj hedefine ulaştıkları takdirde BiP’den Haftalık 2 GB Hediye İnternet Paketi kazanırlar.

 

Bip 2 Gb Bedava İnternet Kampanyası Kullanım Koşulları Nelerdir?

 

  • Bip 2 GB Bedava İnternet kampanyasından bir müşteri bir ay içerisinde yalnızca 1 kez faydalanabilir.Diğer Ay tekrar kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • Bip bedava internet yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • BiP bedava internet kampanyası uygulama üzerinden kişiden kişiye veya kişiden gruba atılan mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, sesli mesaj gönderme, fotoğraf ve video gönderme dahildir.
  • Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
  • Diğer BiP kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz de BiP Kullan Kazan kampanyası faydalarından yararlanabilir

 

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

 

Kampanya 1 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında kampanya katılım koşullarını yerine getiren üyeler ve aboneler kampanya kapsamındaki faydalardan  yararlanabileceklerdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları