bedavakampanya.net

Turkcell Bedava SMS Paketi Kampanyası

Turkcell Bedava SMS Paketi Kampanyası

Akıllı cep telefonu teknolojisinin hızlı gelişimi ile birlikte bazı mobil servisler ise yerini yenilerine bırakmaya başladı. Özellikle de günümüzde data paketleri üzerinden anlık mesajlaşma trafiği sağlayan fonksiyonel ve kaliteli anlık mesajlaşma uygulamalarının devreye girmesi ile birlikte geçmişten beri yaygın şekilde kullanılan SMS servislerinin geri plana düşmesine neden olmaktadır. Ancak günümüzde resmi işlemlerden, bireysel görüşmelere kadar pek çok noktada sağladığı avantajlar dolayısı ile SMS servisleri tamamen yok olmuyor ve hatta pek çok noktada daha fazla gereklilik teşkil ediyor. Bu nedenle de Türkiye’ nin en büyük GSM operatörü Turkcell tarafından SMS servisine yönelik olarak da özel kampanyalar sunuluyor. Hatta binlerce kısa mesajı tamamen ücretsiz göndermeye yardımcı olacak Turkcell bedava SMS paketi kampanyası çeşitleri bulunmaktadır.

Turkcell GNC Bedava SMS Paketi Kampanyası

Türkiye’ de en fazla genç aboneye sahip GSM operatörü olan Turkcell, oluşturduğu GNÇ tarifesi ile tüm gençleri bir araya getiriyor. Turkcell GNC tarifesi 25 yaş ve altı genç mobil hat kullanıcılarına binlerce konuşma dakikası, onlarca GB internet data paketleri gibi hediyeler sunmaktadır. Bununla birlikte günümüzde Turkcell bedava SMS paketi kampanyası arayanlar içinde Turkcell GNC tarifesi ile eşsiz seçenekler sunuyor. Turkcell GNC abonesi olan tüm genç mobil hat kullanıcıları bedava SMS gönderim hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Turkcell tarafından sunulan bu bedava SMS kampanyasından tüm GNÇ abonesi olan Turkcell hat kullanıcıları faydalanabilmektedir.

Turkcell bedava SMS paketi kampanyası olan TurkcellGNC bedava SMS paketi için Turkcell Genç Tarife paketine sahip olunması gerekmektedir. Bununla birlikte Turkcellabonelerinin kampanyaya katılım gerçekleştirebilmeleri için mutlak suret ile Turkcell operatöründe en az 90 gün ve üzeri bir abonelik süresinin bulunması gerekmektedir. Bu kampanyaya katılım gerçekleştirerek binlerce bedava SMS gönderim hakkı kazanmak isteyen Turkcell aboneleri ister “532” Turkcell Müşteri Hizmetleri servisini kullanabilir, ister de Turkcell Hesabım uygulamasını ya da Turkcell GNC uygulamasını kullanabilmektedir. Her yöntemle kolay bir şekilde Turkcell GNC bedava SMS paketi kampanyasına katılım gerçekleştirilebilmektedir.

Turkcell Salla Kazan Bedava SMS Paketi Kampanyası

Günümüzde Turkcell tarafından abonelerine en fazla kazandıran ve en renkli mobil hat kullanım imkanı sunan kampanyaların başında Salla Kazan uygulaması gelmektedir. Tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerinin katılım gerçekleştirebildiği Turkcell Salla Kazan kampanyası sayesinde yüzlerce ve hatta binlerce haftalık ya da aylık olarak ücretsiz SMS hediye paketi kazanabilme imkanına sahip olabilmektedir. Turkcell Salla Kazan uygulaması çerçevesinde Turkcell bedava SMS paketi kampanyası sunuluyor. Tüm Turkcell aboneleri Salla Kazan kampanyasına katılım işlemlerini Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

Tüm Android cihazlara Google PlayStore mağazasından, tüm iOS cihazlara AppStore mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilen Turkcell Hesabım uygulaması abonelik işlemleri için kullanılmaktadır. Tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerinin her bir abonelik işlemini cihazlarından gerçekleştirebilmelerini sağlayan bir mobil uygulamadır. Bununla birlikte bedava internet, bedava dakika ve bedava SMS paketleri kazanma imkanı da sunmaktadır. Turkcellbedava SMS paketi kampanyası kapsamında da tüm Turkcell aboneleri her hafta Turkcell Salla Kazan ekranından bedava SMS paketi kazanabilme imkanına sahip olabilmektedir. Turkcell Salla Kazan ekranına her hafta giriş yapan kullanıcılar, ekranda akıllı cep telefonlarını sallamalıdır. Bu şekilde anında kazanılan ücretsiz SMS paketi belli olmaktadır. Salla Kazan ile kazanılmış olan bedava SMS paketi, direkt olarak çok kısa bir süre içerisinde otomatik olarak Turkcell abonesinin hattına yüklenmektedir. Bu şekilde tüm Turkcell aboneleri herhangi bir sınırlama olmadan her yöne bedava SMS paketini kullanmaya başlayabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları