bedavakampanya.net

Turkcell Bedava SMS Kampanyası

Turkcell Bedava SMS Kampanyası

Türkiye’ de en geniş telekomünikasyon altyapısına sahip olan Turkcell, milyonlarca abonesine ses ve data hizmetlerinin yanı sıra SMS hizmetleri de sunmaktadır. Günümüzde teknolojinin hızlı gelişimiyle birlikte artık herkesin hayatına giren mobil akıllı cihazlar, kısa mesaj servislerinin popülaritesini önemli oranda düşürmüştür. Özellikle de WhatsApp, Turkcell’ in kendi sohbet servisi BİP Messenger gibi çeşitli dinamik alternatiflerin geliştirilmesi ile birlikte kısa mesaj servisi eskiye göre daha az kullanılmaya başlandı. Ancak bu servislerin kullanılabilmesi için mutlak suret ile mobil internet paketine gereksinim bulunmaktadır. Dolayısı ile her ne kadar eskisi kadar kullanılmıyor olsa da halen modern yüzyılda SMS servisi önemli bir faktör konumunda bulunuyor. Bu nedenle de Turkcell bedava SMS kampanyası ile abonelerinin SMS gönderimlerini ücretsiz bir şekilde yapabilmesine yardımcı oluyor.

Günümüzde mobil akıllı telefon kullanıcıları tarafından SMS servisi genellikle banka mesajları ve reklam mesajları gibi konularda kullanılıyor. Ancak gündelik yaşantı içerisinde çeşitli faktörlere bağlı olarak SMS gönderimlerinin gerçekleştirilmesi de söz konusu olabiliyor. Bu durumda da günümüzde tek bir SMS gönderim ücretinin önemli rakamlarda bulunuyor olması, bedava SMS gönderim kampanyaları kullanıcılar açısından oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Son derece pratik bir şekilde SMS gönderimlerinin ücretsiz olarak gerçekleştirilmesine yardımcı olacak Turkcell bedava SMS kampanyası bulunuyor. Tüm faturalı ve faturasız hat sahibi olan Turkcell aboneleri tarafından kullanılabilecek bu ücretsiz SMS kampanyaları sayesinde binlerce SMS gönderimini tamamen ücretsiz şekilde gerçekleştirebilmek mümkün olmaktadır.

Turkcell Salla Kazan Bedava SMS Hakkı

Günümüzde Turkcell tarafından tüm aboneleri tarafından kişisel abonelik işlemlerini pratik bir şekilde yapabilmeleri ve paket takibini yapabilmeleri amacı ile Turkcell Hesabım uygulaması geliştirilmiştir. Bu Turkcell Hesabım uygulaması üzerinde bulunan Salla Kazan etkinliği ise hem data ve ses paketleri hem de SMS paketleri için ücretsiz hediyeler sunmaktadır. Her hafta bir defa katılım gerçekleştirilebilen Turkcell Salla Kazan kampanyası sayesinde tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri binlerce ücretsiz SMS hakkı kazanabilmektedir. Her hafta pazartesi günleri katılım hakkının yenilendiği Turkcell Hesabım Salla Kazan ekranında, telefon bir sallanarak, o haftaki Salla Kazan hediyesi anında alınabilmektedir. Çok kısa bir süre içerisinde de Salla Kazan hediyesi otomatik olarak Turkcell hatta yüklenmektedir.

Turkcell Salla Kazan etkinliği ile kazanılan Turkcell bedava SMS hakkı kampanyası kapsamında tüm SMS gönderimleri sınırlandırma olmadan kullanılabilmektedir. Yani Turkcell aboneleri Salla Kazan’ dan kazanmış oldukları on binleri bulan SMS gönderim hakkını hem tüm Turkcell numaralarına hem de diğer GSM operatörü numaralarına SMS gönderimi için kullanabilmektedir. Böylelikle günümüzde artık Turkcell abonesi olan tüm kullanıcılar, her bir SMS gönderimini tamamen ücretsiz bir şekilde yapmanın rahatlığını ve konforunu dinamik bir şekilde yakalayabiliyor.

Turkcell Şans SMS Hakkı Kampanyası

Çoğu Turkcell abonesi tarafından bilinmeyen bu kampanya ile de 5000 adete kadar ücretsiz SMS hakkı kazanabilmek mümkündür. Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri bu kampanyaya katılım gerçekleştirebilmek için telefonlarının kısa mesaj servisine “SANS SMS” yazarak “2222” numarasına SMS göndermeleri yeterlidir. Bu şekilde şanslarına göre 5000 adete kadar ücretsiz SMS gönderim hakkı elde edebilmektedir. Kaç adet Turkcell bedava SMS hakkı çıkacağı ise tamamen şansa bağlıdır. SMS gönderiminden kısa bir süre içerisinde otomatik olarak yine SMS ile kazanılan ücretsiz SMS hakkı ile ilgili olarak bilgilendirme gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde anında otomatik olarak hatta yüklenmiş olan SMS hakları, herhangi bir sınırlamaya tabii olmadan kullanılmaya başlanabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları