bedavakampanya.net

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamaları 2020

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamaları 2020

Türkiye’ de teknolojik gelişmelerin öncüsü konumunda bulunan GSM operatörü Turkcell, kullanıcılarına bu yazılım ve donanım teknolojilerini özel kampanyalarla tanıtıyor. Tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri için kesintisiz internet kullanım imkanı sunan bu kampanyalar konusunda Turkcell ilk sırada bulunuyor. Teknolojik gelişmelerin etkisi ile birlikte akıllı cep telefonlarına yönelik olarak yeni yerli mobil hizmetler Turkcell tarafından geliştiriliyor. Bu çerçevede de bu mobil yazılımların tanıtımı amacı ile Turkcelltarafından kullanan aboneleri için özel ücretsiz internet hediyeleri veriliyor. Bu bedava internet hediyeleri sayesinde de tüm Turkcell aboneleri çok daha uzun süreler ve kesintisiz şekilde internet kullanabilme imkanına sahip olabiliyor. Bu kapsamda da Turkcell bedava internet veren uygulamaları 2020 yılında da geniş çeşitliliği ile daha fazla bedava internet kazanabilme imkanı veriyor.

Daha önceki yıllarda faturalı ve faturasız Turkcell hat abonelerinin 50 GB düzeyinde ücretsiz internet kullanabilme imkanı yakaladığı Turkcell bedava internet veren uygulamaları 2020 yılında da son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. Bu çerçevede de 2020 yılında da Turkcellaboneleri, Turkcell tarafından hizmete açılmış olan uygulamaları kullanmaya başlayarak, hediye internet paketleri kazanabilmektedir.

Turkcell Hesabım Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerinin en fazla hediye GB kazanabildiği internet paketi konumunda bulunan Turkcell Hesabım uygulaması yoğun şekilde kullanılıyor. Tüm Turkcell kullanıcılarının cihazlarında kişisel Turkcellhesaplarını kontrol edebilmelerini sağlayan Turkcell Hesabım uygulaması ile bedava internet kazanabilmek mümkün oluyor. Turkcell Hesabım uygulamasında başlatılan Turkcell Salla Kazan kampanyası kapsamında hem uygulamanın kullanımının yaygınlaştırılması hem de abonelere avantajlı bir internet kullanım şansı verilmektedir. Turkcell bedava internet veren uygulamaları 2020 yılında da TurkcellHesabım uygulamasıyla öne çıkıyor. Turkcell Hesabım uygulamasında kullanıcılar Salla Kazan sayfasına girerek, sayfada cihazlarını sallayarak, 1 veya 2 dakika içerisinde onlarca GB koşulsuz internet hediyesi kazanabilme şansına sahip olabilmektedir.

Turkcell Hesabım Salla Kazan uygulaması kapsamında tüm faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri tarafından her hafta Cuma günleri katılım gerçekleştirilebilmektedir. Bu uygulama yardımcı ile her hafta onlarca GB hediye internet kazanabilmek mümkündür. Bu nedenle de Turkcell bedava internet veren uygulamaları 2020 arasında da öne çıkıyor.

Turkcell Yaani Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından yerli ve milli arama motoru olarak faaliyete geçirilen Yaani uygulaması da Turkcell bedava internet veren uygulamaları 2020 listesinde de kendisine yer buluyor. Turkcell abonesi olan kullanıcılar 2017 yılından bu yana hizmet vermekte olan Yaani uygulamasını kullanarak 1 GB koşulsuz hediye internet kazanabilme hakkına sahip olabilmektedir. Bu uygulama ile bedava Turkcell hediye internet kazanmak için kullanıcıların Android veya iOS mobil işletim sistemli cihazlarına Yaani uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Daha sonra ise 10 gün kullanarak, en az 20 arama ile 1 GB bedava internet kazanabilmektedir.

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’ in genç aboneleri için eşsiz fırsatlar sunduğu GNÇ uygulaması sayesinde gençler doyasıya internete bağlanmanın keyfini yaşayabilmektedir. Turkcell GNÇ uygulamasını akıllı cihazına indirerek, kişisel hesabına giriş yapan kullanıcılar, “Çatlak” menüsü altında özel hediye internet GB’leri kazanabilme hakkına sahip olabilmektedir.

Turkcell bedava internet veren uygulamaları 2020 listesinde bulunan Turkcell GNÇ uygulaması sayesinde haftada iki defa olacak şekilde onlarca GB hediye internet kazanabilme hakkına sahip olunabilmektedir. Hediye internetleri herhangi bir koşul ya da sınırlama olmadan istediği şekilde kullanabilme imkanı bulunuyor olması da kesintisiz internet erişimi imkanı sunuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları