bedavakampanya.net

Turkcell Bedava İnternet Şubat 2020 Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Şubat 2020 Kampanyası

En büyük GSM operatörü Turkcell, Türkiye’ de en fazla aboneye sahiptir. Türkiye’nin ve hatta dünyanın farklı noktalarında kullanılan bir GSM operatörü olan Turkcell, özellikle kendisinin kurduğu geniş altyapı üzerinden tüketicilere hizmet veriyor. Bu kapsamda da tüm ürün ve hizmetlerinde abonelerine oldukça avantajlı çözümler sunabilmektedir. Turkcell bedava internet şubat 2020 kampanyası ile birlikte 2020’ de de kesintisiz internet erişiminin keyfini doyasıya çıkartabilmek mümkün oluyor. Bol bol dakika ve SMS kampanyalarının dışında kesintisiz internet keyfi sağlayan birbirinden avantajlı ve ücretsiz internet paketlerini kazanarak, internete her zaman çok daha keyifli bir şekilde giriş gerçekleştirebilmek mümkün olmaktadır.

Turkcell 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından hizmete alınmış elektronik bir servis olan Paycell ile ilgili olarak Turkcell, birbirinden dikkat çekici kampanyalar düzenliyor. Servisinin daha yaygın şekilde kullanımının sağlanması ve tabii ki çok daha yüksek kullanıcıya sahip olması için Turkcell hat sahiplerine yönelik olarak bedava internet kampanyaları sunuyor. Bu kapsamda da Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri Paycell servisini kullandığında ücretsiz 3 GB internet paketi kazanma şansını elde edebiliyor. Turkcell tarafından sunulan Paycell servisi ile online alışverişlerinizi daha avantajlı ve daha güvenli bir şekilde yapmanın keyfini yakalayabilirsiniz. Ayrıca Turkcell bedava internet şubat 2020 kampanyası Turkcell faturalı veya faturasız hattınıza anında 1 GB internet yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. Paycell kartınıza yapacağınız yükleme işlemini toplamda 3 defa tekrarlamanız halinde ise Turkcell tarafından hattınıza 3 GB bedava internet paketi yüklenmektedir.

Turkcell Goller Cepte 500 MB Kampanyası

Türkiye’ de futbolun gördüğü yoğun ilgi dolayısı ile kurulduğu ilk günden beri futbol alanında önemli yatırımlar gerçekleştiren Turkcell, futbol tutkunu mobil hat kullanıcılarına birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor. Son yıllarda en yoğun şekilde ilgi gören kampanyalarından birisi de Turkcell Goller Cepte uygulamasıdır. Turkcell tarafından hizmete geçirilen bu uygulama sayesinde Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri tuttukları takım her gol attığında bedava internet kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Tüm Android ve iOS mobil işletim sistemli cihazlara yüklenebilen bu Goller Cepte uygulaması sayesinde anında 500 MB bedava internet kazanabilmek mümkündür. Ayrıca her takımınızın atacağı her golden sonra daha fazla bedava internet kazanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Turkcell BİP Messenger Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell mobil hizmetleri her geçen gün daha geniş bir kapsama ulaşıyor. Son yıllarda Turkcell aboneleri tarafından sıkça kullanılan BİP Messenger uygulaması ile son derece pratik ve kolay bir şekilde iletişimde kalabilmek mümkündür. Tüm faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri, Google PlayStore ve AppStore mağazalarından BİP Messenger uygulamasını indirebilmektedir. Bu uygulamayı cihazlarına indiren kullanıcıların Turkcell bedava internet şubat 2020 kampanyası her internet erişimlerini ücretsiz gerçekleştirebilmeleri amacı ile 1 ay süreli olarak 1 GB hediye internet paketi tanımlanmaktadır. Uygulama cihaza indirildikten sonra kolayca tamamlanan kayıt işlemi ile birlikte Turkcell faturalı veya faturasız hatta anında 1 GB hediye internet paketi yüklenmektedir.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Teknolojiyi yerli ve milli yapmak üzere mevcut uygulama alternatiflerine yerli versiyonlarını sunmaya devam Turkcell’ in son uygulaması da Yaani isimli uygulamadır. Yerli ve milli arama motoru olan Yaani uygulaması ile çok daha interaktif bir şekilde internet kullanımı gerçekleştirilebiliyor. PlayStore ve AppStore mağazalarından kolay bir şekilde cihazlara yüklenebilmektedir. Turkcell bedava internet şubat 2020 kampanyası Yaani uygulamasını cihazlarına yükleyen Turkcell faturalı ve faturasız hat kullanıcılar anında 1 ay geçerli olacak şekilde 1 GB hediye internet kazanabilmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra yapılması gereken ekstra bir işlem bulunmamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları