bedavakampanya.net

Turkcell Bedava İnternet Sömestr Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Sömestr Kampanyası

Türkiye’ nin en fazla aboneye sahip olan operatörü olan Turkcell tarafından yapılan kampanyalar, kullanıcılara avantajlı bir kullanım imkanı sunuyor. Özellikle de son derece ciddi rekabetin mevcut olduğu mobil operatör hizmetlerinde firmalar tarafından kullanıcıların ilgisini çekecek özel kampanyalar yürütülüyor. Bu kampanyalar sayesinde de operatör aboneleri çok daha avantajlı ve çok daha özellikli mobil hat kullanımı gerçekleştirebilme fırsatına sahip olabiliyor. Bu konuda da en zengin çeşitliliği sunan operatör olarak öne çıkan Turkcell tarafından yılın farklı dönemlerindeki özgün etkinlikler ve dönemler için sunulan özel ücretsiz internet paketi kampanyaları bulunuyor.Bunlardan birisi de Turkcell bedava internet sömestr kampanyası etkinliğidir.

Turkcell Bedava İnternet Sömestr Kampanyası Katılım Koşulları

Günümüz Türkiye’ sinin en fazla aboneye sahip operatör firması olan Turkcell tarafından sunulan bedava internet kampanyalarından birisi olarak sömestr dönemine özel kampanyası da bulunuyor. Özellikle de Turkcell bedava internet sömestr kampanyası sayesinde sömestr döneminde daha fazla internette sörf yapabilme şansına sahip olunabiliyor. Sömestr dönemi tatili için özel olarak uygulanan bu bedava internet kampanyası kapsamında öğrenciler ve velileri ocak-şubat dönemi için daha fazla internet kullanımı gerçekleştirebiliyor. Abonelerin normal internet paketlerinin üzerine ilave edilen 8 GB düzeyindeki büyük internet paketi ile daha avantajlı bir kullanım ocak ayında da sürdürülüyor.

Aboneler 8 GB bedava internet kampanyasını herhangi bir sınırlama olmadan özgürce kullanabilme şansına sahip olabiliyor. Turkcell bedava internet sömestr kampanyasıiçin Turkcell operatörü olunması gerekmektedir. Farklı operatör abonelerinin hatlarını Turkcell’e taşımaları durumunda sömestr dönemi için tanınmış olan bu haktan anında faydalanabilme şansına sahip olabiliyor.

Turkcell Bedava İnternet Sömestr Kampanyası Nasıl Katılım Gerçekleştirilir?

Sömestr tatilinde mobil cihazlardan kesintisiz internet erişimi sağlanması amacı ile başlatılan Turkcell bedava internet sömestr kampanyası sayesinde 8 GB düzeyinde yüksek bir ücretsiz internet paketinden faydalanılabiliyor. Turkcell 8 GB Sömester ücretsiz internet kampanyasına katılım gerçekleştirmek için ekstra olarak yapılması gereken bir işlem bulunmuyor. Farklı operatör kullanıcıları hatlarını Turkcell’etaşımaları durumunda bu ve diğer eşsiz internet kampanyalarından anında faydalanabilme şansına sahip olabiliyor. Bu gibi kampanyaları ile 2020 sömestr tatilinde de bol bol internet kullanımı gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor.

Turkcell bedava internet sömestr kampanyası kapsamında farklı uygulamalarda bulunuyor. Turkcell mobil uygulamaları üzerinden de ücretsiz internet data paketleri kazanılabiliyor. Hediye internet data paketleri için Turkcell’ in Hesabım uygulaması sık sık takip edilebilir. Bu uygulama üzerinden sunulan özel hediye internet ve konuşma paketi kampanyalarını kaçırmadan faydalanabilme şansına sahip olunabiliyor.

Turkcell 8 GB Sömestr İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet sömestr kampanyasından faydalanmak için Turkcell abonesi olmak yeterlidir. Bunun dışında Turkcell Hesabım, Turkcell Bip Messenger ve Turkcell yan uygulamaları ile farklı data paketlerinden ücretsiz olarak faydalanabilmek mümkün oluyor. Örneğin Turkcell Dergilik uygulaması sayesinde hediye 1 GB internet paketinden faydalanılabiliyor.  Bu paketlerin yanı sıra TurkcellHesabım uygulamasından katılım gerçekleştirilebilen “Salla Kazan” fırsatları da bulunuyor. Tüm Turkcell abonelerinin katılım gerçekleştirebildiği Turkcell Salla Kazan kampanyasından haftada bir kez olacak şekilde her Cuma katılım gerçekleştirilebiliyor. Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra Salla Kazan ekranında her Cuma sallanması ile yüzlerce dakika ve yanı sıra yüksek internet data paketi hediyeleri kazanma şansına sahip olunabiliyor. Bu şekilde çok daha uzun süreli olarak sömestr tatilinde internete erişimin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Daha fazla Turkcell hediye internet paketleri için Turkcell Hesabım uygulaması ve platformumuz güncel olarak takip edilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları