bedavakampanya.net

Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Mobil cihaz kullanıcıları için yüksek internet kotaları oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bu nedenle de mobil cihaz kullanıcıları tarafından GSM operatörü seçimleri noktasında internet paketi konusunda sunmuş olduğu kampanya ve fırsatları göz önünde bulunduruluyor. Bu alanda Türkiye’ nin en fazla aboneye sahip GSM operatörü olan Turkcell, internet paketleri ile dikkat çekiyor. Yüksek GB’lerde çok sayıda internet paketi bulunan Turkcell aynı zamanda da özel günler ve özel hizmetleri için ücretsiz hediye internet paketi sunuyor. Turkcell bedava internet kazandıran uygulamalar sayesinde çok kolay bir şekilde kesintisiz ve sorunsuz bir internet kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkün olmaktadır.

Turkcell tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış olan bazı resmi Turkcell uygulamaları sayesinde Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri son derece pratik bir şekilde kesintisiz ve ücretsiz internet erişimi gerçekleştirebiliyor. Turkcell bedava internet kazandıran uygulamalar sayesinde Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri onlarca GB düzeyinde internet hediyesi kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Turkcell tarafından uygulamalarının kullanımının yaygınlaştırılması amacı ile kullanıcıları teşvik edici ücretsiz internet hediyeleri sunuyor. Bu sayede de hem kullanıcıların kesintisiz internet erişimini kotalarından yemeden gerçekleştirebilmelerine yardımcı oluyor hem de uygulamalarının kullanım yüzdesini arttırmayı hedeflemektedir.

Turkcell Hesabım Uygulaması Salla Kazan internet Kampanyası

Turkcell, teknolojik donanım ve yazılım alanında Türkiye’ nin lider GSM operatörlerinden birisi konumunda bulunuyor. Bu kapsamda da Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerinin tüm abonelik işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde akıllı cihazlarından yapabilmeleri için Turkcell bedava internet kazandıran uygulamalar arasında bulunan Turkcell Hesabım uygulamasını geliştirilmiştir. Bu kapsamda da tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri son derece pratik bir şekilde tüm abonelik işlemlerini gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Turkcell Hesabım uygulaması üzerinde kullanıcılar Salla Kazan ekranına giriş yaparak, haftalık ücretsiz internet paketi kazanma şansına sahip olabiliyor. Turkcell Hesabım uygulamasındaki Salla Kazan ekranında her hafta pazartesi günü bir defa telefon sallanarak, haftalık ücretsiz internet paketi kazanılabilmektedir.

Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulaması İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından sunulan en yeni hizmetlerden birisi konumunda bulunan Yaani uygulaması için hem AppStore hem de PlayStore için uygulaması yayınlandı. Kullanıcılar yerli ve milli arama motorunda aramalarını gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Ayrıca Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri Turkcell Yaani uygulamasını kullanarak, ücretsiz internet hediyesi kazanma şansına da sahip olabilmektedir. Turkcell Yaani uygulamasını en az 10 gün süreyle kullanarak 20 defa arama yapan tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat kullanıcıları 1 GB ücretsiz internet paketi kazanma şansına sahip olabiliyor. Bu kampanya katılım gerçekleştirerek, ücretsiz 1 GB internet kazanabilmek için herhangi bir başvuruda bulunulmasına gerek bulunmuyor. Kullanıcılar akıllı cihazlarına uygulama mağazasından ücretsiz olarak indirecekleri Turkcell Yaani uygulamasını kullanarak, hediye internet kazanabilmektedir. Turkcell bedava internet kazandıran uygulamalar arasında bulunmaktadır.

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulaması İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından futbol tutkunları için sunulmuş olan Turkcell Goller Cepte uygulamasını kullanan Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri 500 MB internet paketi kazanabilmektedir. Turkcell Goller Cepte uygulaması Google PlayStore ve AppStore mağazalarından tüm mobil cihazlara kolayca indirilebilmektedir. Tüm takım taraftarlarının, takımlarının gol atması halinde ekstra internet paketi kazanabildiği bu uygulama 2020 yılında da aktif şekilde internet paketi vermeye devam ediyor. Son derece pratik bir şekilde kullanılabilen bu uygulama üzerinden doğrudan kullanıma ilişkin olarak 500 MB internet paketi kazanma şansına sahip olabiliyor. Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri mevcut tariflerinin dışında bu kampanyadan yararlanabilme şansına sahip olabiliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları