bedavakampanya.net

Turkcell Bedava İnternet 2020 Nasıl Alınır?

Turkcell Bedava İnternet 2020 Nasıl Alınır?

Turkcell 2020 yılında da bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Türkiye’ nin en çok aboneye sahip GSM operatörü olan Turkcell, kullanıcıların kesintisiz internet deneyimi yakalamasına yardımcı oluyor. Günümüz Türkiye’ sinde mobil kullanıcılarının data paketi konusunda en avantajlı hizmetlerden yararlanabildiği Turkcell özel kampanyaları ile internet erişimini kesintisiz hale getiriyor. Üstelik ücretsiz olan internet data paketleri sayesinde tüm abonelerinin internete kolayca ve istediği zaman erişim sağlayabilmesine yardımcı olunuyor. Turkcell’ in geçmiş yıllarda olduğu gibi 2020 yılı içinde düzenlediği bedava internet kampanyalarının çok sayıda olması sebebi ile Turkcell bedava internet 2020 nasıl alınır merak edilebiliyor.

Turkcell Bip 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Alınır?

Turkcell tarafından hizmete geçirilen BİP uygulaması ile yerli ve milli iletişim uygulamasının kullanımı yaygınlaştırılıyor. Turkcell BİP uygulaması ile kolay bir şekilde her yerden ve her zaman kesintisiz olarak iletişimde kalabilme imkanınasahip olabilmektedir. Turkcell BİP uygulamasını kullananlar 2020 yılında da bol bol internet hediyesi kullanabilme hakkına sahip olabilmektedir. Turkcell bedava internet 2020 nasıl alınır merak edenler için düzenlenen 1 GB ücretsiz hediyesi ile kesintisiz internet erişimi gerçekleştirilebiliyor. TurkcellBİP 1 GB hediye internet kampanyasına katılım gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak BİP uygulamasının akıllı cihaza indirilmesi gerekmektedir. BİP uygulaması hem Android hem de iOS mobil işletim sistemli akıllı cep telefonlarında kullanılabilmektedir.

Turkcell bedava internet 2020 nasıl alınır merak edenler için eşsiz bir fırsat olan BİP uygulamasında 1 GB hediye internet kazanmak için yapılması gerekenler ise oldukça basittir. Turkcell BİP uygulamasına katılım gerçekleştirebilmek için BİP uygulamasını Turkcell abone numarası ile tanımladıktan sonra otomatik olarak faydalanılabilmektedir.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Alınır?

Turkcell Salla Kazan kampanyası ile bedava internet kazanabilme imkanı bulunuyor. Turkcell bedava internet 2020 nasıl alınır için sunulan Salla Kazan kampanyası tümTurkcell abonelerinin kullanımına uygundur. Turkcell Salla Kazan kampanyasına katılım gerçekleştirebilmek için TurkcellHesabım uygulamasını cihazda kullanıyor olmak gerekmektedir. Akıllı telefonunda Turkcell Hesabım uygulaması bulunan tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat kullanıcıları, anında katılım gerçekleştirebilmektedir. TurkcellSalla Kazan kampanyasını haftada bir defa olacak şekilde Cuma günleri kullanabilme şansına sahip olabilmektedir.

Her hafta Cuma günü Turkcell Hesabım uygulamasına katılım gerçekleştiren Turkcell Salla Kazan bedava internet kampanyası nasıl alınır sorusu için Cuma günleri uygulamada telefonun sallanması gerekiyor. Cuma günü Turkcell Salla Kazan ekranında kullanıcılar, cihazlarını sallayarak, anında bol bol GB hediye kazanabilme imkanına sahip olabilmektedir.

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Alınır?

Turkcell bedava internet 2020 nasıl alınır merak edenler için Turkcell’ in sunduğu 4.5G kampanyası bulunuyor. 4.5G uyumlu internet erişim imkanı sunan 4.5G SIM karta geçiş yapan Turkcell aboneleri kolay bir şekilde 10 GB aylık internet paketi kazanabilme hakkına sahip olabiliyor. Bu haktan faydalanabilmek için Turkcell 3G SIM kart kullanan aboneler, Turkcell 4.5G SIM karta geçişi TİM ve diğer tüm Turkcell mağazalarından yapması gerekmektedir. Bu SIM kart geçişinin yapılmasının ardından kullanıcıların herhangi ek bir işlem yapması ise gerekmiyor. Doğrudan pratik bir şekilde 4.5G internet hızında 10 GB kotalı bedava interneti 1 ay boyunca kesintisiz olarak tüm internet kullanımlarında değerlendirebilme imkanına sahip olabilmektedir. Bu haktan sadece tek sefer geçiş yapılabileceğinden her abone sadece bir defa faydalanabilmektedir. Hali hazırda 4.5G SIM kart kullanan abonelerin kart yenileme gibi işlemlerle bu kampanyadan faydalanabilmeleri mümkün değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları