bedavakampanya.net

Turkcell Bedava Instagram Kampanyası

Turkcell Bedava Instagram Kampanyası

Türkiye’ nin en büyük ve en değerli GSM operatörlerinden birisi olan Turkcell, güçlü altyapısı ile her yerde çekme kalitesi ile öne çıkıyor. Oluşturduğu güçlü mobil ağ altyapısı ile mobil cihaz kullanıcılarının nerede olursa olsunlar internet erişimlerini kesintisiz olarak sürdürebilmelerini sağlıyor. Üstelik bu kesintisiz internet erişimini özgürce ve doyasıya yapabilmeleri için mevcut avantajlı tarife ve paketlerindeki internet kotalarından bağımsız hediye internet paketleri sunmaktadır. Bu şekilde her zaman sosyal medya gündeminden habersiz kalmaması ve anlık olarak takip edebilmelerini sağlamaktadır. Turkcell bedava Instagram kampanyası da bu doğrultuda da Turkcell tarafından sunulmakta olan bir kampanyadır. Böylelikle Instagram gibi her an milyonlarca paylaşımın yapıldığı sosyal medya platformunda hem arkadaş çevrenizin hem de genel kullanıcıların gündemini asla kaçırmayacaksınız.

Turkcell Bedava Instagram Paketi

Turkcell bedava Instagram kampanyası kapsamında 7 gün 24 saat her zan ücretsiz bir şekilde Instagram’a giriş yapmak isteyen tüm aboneleri için önemli avantajlar sunuyor. Özellikle de hem faturalı hem de faturasız Turkcell aboneleri tarafından bu ücretsiz Instagram paketlerinden faydalanılabilmektedir. Ücretsiz Instagram paketleri sayesinde tüm Instagram faturalı ve faturasız hat sahipleri istedikleri zaman herhangi bir şekilde kota problemleri olmadan Instagram’a erişim sağlayarak, aktif bir şekilde kullanabilme imkanına sahip olabilmektedir. Turkcell tarafından Instagram’a özel olarak hazırlanan internet paketlerinin dışında genel internet paketlerinde de ücretsiz kampanyalar bulunuyor. Bu şekilde her şekilde ücretsiz ve bedava şekilde Instagram kullanmanın keyfini yaşayabilmek mümkün oluyor.

Turkcell bedava Instagram kampanyası çerçevesinde hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerinin rahatlıkla kullanabileceği alternatif ücretsiz internet kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyalar sayesinde sadece Instagram’adeğil tüm sosyal medya platformlarına ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilme imkanına sahip olunabiliyor.

Turkcell Ücretsiz Instagram Paketi Nasıl Yapılır?

2020 yılında doğrudan Instagram uygulamasını baz alacak şekilde Turkcell tarafından hazırlanmış olan bir ücretsiz internet kampanyası bulunmuyor. Ancak Turkcell’ in tüm faturalı ve faturasız hat abonelerinin kesintisiz internet erişimi sağlayabilmesi amacı ile hazırlanmış olan farklı bedava internet kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyalardan yararlanarak da Instagram erişimini günün her saatinde kesintisiz ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilmek mümkün olmaktadır. Turkcell ücretsiz Instagram erişimi sağlamak isteyenler için Turkcell Dergilik bedava 1 GB  internetkampanyası bulunuyor. PlayStore veya AppStoremağazalarından Turkcell Dergilik uygulaması indirilerek aynında 1 GB ücretsiz internet kazanabilmek mümkündür.

Turkcell bedava Instagram kampanyası kapsamında tüm Turkcell aboneleri, Turkcell tarafından yeni hizmete sunulan uygulama olan Turkcell Yaani uygulaması ile de 1 GB hediye internet kazanabilmektedir. Turkcell Yaani uygulamasını yine uygulama mağazalarından indiren Turkcell aboneleri, uygulamayı kullanarak anında 1 GB hediye internet kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Böylelikle mevcut internet kotasından kullanmak zorunda kalmadan, tamamen ücretsiz bir şekilde günün her saatinde Instagramuygulamasında en yeni paylaşımları kolayca takip edebilme şansına sahip olabiliyor.

Turkcell Hesabım Bedava Instagram Kampanyası

Turkcell bedava Instagram kampanyası kapsamında Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri tarafından TurkcellHesabım uygulaması da kullanılabilmektedir. TurkcellHesabım uygulaması üzerinde bulunan “Salla Kazan” ekranını her hafta pazartesi günleri kullanabilen Turkcell aboneleri özel bedava Instagram paketleri kazanabilmektedir. Her hafta bir defa katılım gerçekleştirebilme imkanına sahip olunabilen Turkcell Hesabım Salla Kazan uygulaması sayesinde onlarca GB genel internet paketi kazanabilmek mümkün oluyor. Bu şekilde genel internet kullanımının yanı sıra Instagramkullanımının da tamamen ücretsiz bir hale getirilebilmesi mümkün olmaktadır. Böylelikle artık her an sosyal medya gündeminden haberdar olunabiliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları