bedavakampanya.net

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri daha fazla konuşma fırsatını tamamen ücretsiz bir şekilde yakalayabiliyor. Tüm Turkcell abonelerinin hem diğer Turkcell aboneleri ile hem de diğer GSM operatörü aboneleri ile ücretsiz görüşme yapabilmesini sağlayacak birbirinden farklı kampanyalar bulunuyor. Onlarca ve hatta yüzlerce bedava dakika kazanma şansı veren Turkcell bedava dakika kampanyalarından tüm Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir. Turkcell’ in sunduğu özel kampanyaları kapsamında milyonlarca Turkcell abonesi, Turkcell bedava dakika nasıl kazanılır merak ediyor. Turkcell’ in ücretsiz dakika hediyelerinden yararlanmak isteyen Turkcell abonelerinin tarifelerine ve paketlerine göre faydalanabilecekleri birbirinden farklı Turkcall bedava dakika kampanyaları bulunuyor.

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell Hesabım uygulaması ile Turkcell, çok uzun süredir abonelerine binlerce dakika ve SMS, onlar GB internet hediye ediyor. 2020 yılında da Turkcell Hesabım uygulaması milyonlarca Turkcell abonesine kesintisiz konuşma imkanısunuyor. Mevcut tarife ve paketlerdeki dakikalardan muaf olarak sunulan Turkcell Hesabım ile bedava dakika hediyeleri, herhangi bir koşul olmadan sınırsız bir şekilde kullanılabilmektedir. Turkcell bedava dakika nasıl kazanılırmerak edenler Turkcell Hesabım uygulamasını kullanabiliyor.

Turkcell Hesabım uygulaması, mobil hat kullanıcılarının tüm abonelik işlemlerini akıllı cihazlarından pratik bir şekilde yapabilmelerine ve kalan paketlerini takip edebilmelerini sağlıyor. Bu nedenle yoğun şekilde kullanılan TurkcellHesabım uygulamasında hediye binlerce dakika kazanma imkanına sahip olunabiliyor. Turkcell Hesabım uygulamasını AppStore veya PlayStore mağazalarından indirmek gerekiyor. Daha sonra uygulama içerisinde bulunan menüdeki “TurkcellSalla Kazan” kampanya sayfasının açılması gerekiyor. Her hafta Cuma günleri 1 defa olacak şekilde Turkcell Hesabım uygulamasındaki “Salla Kazan” sayfasında telefonunu sallayarak onlarca ve hatta yüzlerce dakika hediye kazanma şansına sahip olabiliyor. Alınan Turkcell Salla Kazan hediye dakikaları 1 hafta boyunca sınırsız bir şekilde kullanılabilmektedir. Turkcell bedava dakika nasıl kazanılırmerak eden kullanıcılar için pratik bir seçenek olan Salla Kazan kampanyası ile gelecek hediye dakikaların ne kadar olacağı ise biraz şansa bağlıdır.

Turkcell Gurbet Avantaj ile Bedava Dakika

Turkcell’ in son yıllarda oldukça yoğun şekilde kullanılan Gurbet Avantaj paketi sayesinde bedava 1000 dakika kazanabilme imkanına sahip olabilmektedir. 20 TL veya daha fazla tutarında bir GSM paketi satın alan Turkcell Gurbet tarifesindeki tüm Turkcell aboneleri, 1 ay boyunca yurtiçinde kullanabileceği bedava 1000 dakika konuşma hakkı kazanabilmektedir. Ayrıca 1 GB BİP paketi de bu şekilde kazanılabilmektedir. Normal yurtiçi aramalarda hem Turkcellaboneleriyle hem de diğer GSM operatörü aboneleri ile 1000 dakika boyunca bedava konuşma hakkına sahip olunabilmektedir. Böylelikle mevcut tarife ve pakette bulunan dakikaları harcamadan, kesintisiz iletişimin keyfini doyasıya çıkartabilmek mümkün olmaktadır.

Turkcell Her Yöne Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Her yöne bedava internet kampanyası ile birlikte artık Turkcell bedava dakika nasıl kazanılır bilmeyenler için pratik bir seçenek oluşturuyor. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Turkcell abonelerinin Turkcell BİP Messenger uygulamasını kullanmaları yeterlidir. Turkcell BİP Messenger uygulamasını kullanan tüm faturalı ve faturasız hat aboneleri için Turkcell tarafından yüzlerce dakika konuşma ve onlarca GB internet hediyeleri veriyor. Sadece Turkcell BİP Messenger uygulamasını kullanmaya başlayarak, tüm Turkcellaboneleri 1 defaya mahsus olacak şekilde 100 dakika bedava konuşma paketi kazanma hakkına sahip olabiliyor. PlayStoreveya AppStore mağazalarından Turkcell BİP Messenger uygulaması indirilerek, anında kullanılmaya başlanıyor. Turkcell GSM numarası ile kayıt işleminin yapılmasından sonra otomatik olarak bedava dakika konuşma paketleri hatta yüklenmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları