bedavakampanya.net

Türk Telekom Tamamla Bedava İnternet

Türk Telekom Tamamla Bedava İnternet

Birbirinden avantajlı ve ekonomik tarifeleri ile mobil kullanıcılarına daha uygun internet kullanım imkanı sunan Türk Telekom, Türkiye’ nin en çok tercih edilen GSM operatörüdür. Türkiye’ deki en geniş mobil data ve ses altyapısına sahip olan Türk Telekom tarafından aboneleri için hazırlanan paketler sayesinde avantajlı internet kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Çok ekonomik tarife ve paketlerinin dışında Türk Telekom tarafından sunulan bedava internet kampanyaları ile birlikte artık internet erişimlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat abonelerine yönelik olarak sunulan özel ücretsiz internet kampanyaları sayesinde tüm Türk Telekom aboneleri bedava internet kullanabilme imkanına sahip olabilmektedir. Türk Telekom Tamamla bedava internet kampanyası da bu tip ücretsiz internet kullanımı gerçekleştirilmesine yardımcı olan kampanyalardan birisidir.

Türk Telekom Tamamla Kampanyası Nedir?

Türk Telekom tarafından tüm abonelerine yönelik olarak ücretsiz internet fırsatları sunuluyor. Bu doğrultuda sunulan ve 2020 yılında devam eden Türk Telekom bedava internet kampanyalarından birisi olan Türk Telekom Tamamla bedava internet kampanyası da bulunmaktadır. Milyonlarca Türk Telekom abonesi Türk Telekom Tamamla kampanyası sayesinde mevcut olan ekonomik tarifelerindeki internet paketi kullanım haklarını 15 GB’ ye kadar çıkartabilmektedir. Türk Telekom mevcut internet paketlerini tam olarak 15 GB’ ye tamamlayabilmelerine yardımcı olan bu kampanya son derece ekonomik bir şekilde kullanılabilmektedir. Türk Telekom tarafından sunulan Türk Telekom 15 GB’ ye Tamamla kampanyası sadece Türk Telekom faturalı hat abonelerine yönelik olarak sunulmaktadır. Faturalı Türk Telekom aboneleri bu şekilde tüm ay boyunca internet paketim bitti gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmıyor.

Türk Telekom Tamamla Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom tarafından faturalı hat abonelerine yönelik olarak sunulan Türk Telekom Tamamla bedava internetkampanyasından faydalanabilmek için faturalı hat aboneliğinin bulunması ve mevcut bir internet paketine sahip olunması gerekmektedir. Bu şekilde kampanyaya katılım gerçekleştirebilme hakkı elde eden Türk Telekom faturalı hat abonelerinin ayrıca kullandıkları SIM kartının 4.5G destekli SIM kart olması gerekmektedir. Aynı zamanda da Türk Telekom faturalı hat abonelerinin mutlaka kullandıkları akıllı cep telefonunun da 4.5G destekli olması gerekmektedir. Türk Telekom Tamamla kampanyası kapsamında mevcut internet paketlerini 15 GB’ ye tamamlayabilmeleri için faturalı Türk Telekom abonelerinin 12 ay boyunca pakette kalma sözü vermesi gerekmektedir.

4.5G destekli SIM kart ve akıllı cep telefonu kullanan Türk Telekom faturalı hat aboneleri 12 ay pakette kalma sözüne mevcut internet paketlerindeki GB’lerini 15 GB’ ye tamamlayabilme imkanına sahip olabilmektedir. Üstelik bu onlarca GB’lik internet paketi tamamlama kampanyasından sadece 19 TL’ ye faydalanabilmektedir. Türk Telekom Tamamla bedava internet kampanyasını kullanabilmek için faturalı Türk Telekom abonesi olunmasının dışında mevcut tarifede mutlaka 7 GB internet paketinin bulunması gerekmektedir.

Faturalı Türk Telekom abonesi olan, pakette 12 ay kalma sözü veren ve mevcut internet paketi 7 GB olan tüm Türk Telekom aboneleri bu 15 GB’ ye tamamlama kampanyasına katılım gerçekleştirebilme hakkına sahiptir. Türk Telekom 15 GB tamamla kampanyasına katılım gerçekleştirmek isteyen Türk Telekom faturalı hat abonelerinin cep telefonlarından ücretsiz SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu kapsamda da Türk Telekom aboneleri cep telefonlarının kısa mesaj servisinde “TAMAMLA 15GB” yazarak, “5555” numarasına ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen tüm Türk Telekom kullanıcılarının 12 ay boyunca aylık 19 TL fatura paketlerine ek ödemede bulunmaları gerektiği ise unutulmamalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları