bedavakampanya.net

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom mobil hat kullanıcıları 2020 yılında da SilSüpür kampanyası aracılığı ile bedava internet kullanmaya devam ediyor. Türk Telekom tarafından uzun süredir sunulan Sil Süpür kampanası sayesinde tüm Türk Telekom mobil hat aboneleri onlarca GB hediye internet kazanabilme imkanına sahip olabilmektedir. Türk Telekom 2020 Sil Süpür kampanyası sayesinde hem faturalı hem de faturasız Türk Telekom hat aboneleri onlarca GB bedava internet paketi ile kesintisiz ve ücretsiz internet kullanmanın keyfini kullanabilmektedir. Özgürce sosyal medyayı takip etmek, genel internet kullanımını gerçekleştirmek ya da mobil oyunlar oynamak için bu Sil Süpür bedava internet paketlerinin herhangi bir sınırlama olmadan kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyası için tüm Türk Telekom aboneleri kolayca başvuruda bulunabilmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Son derece yüksek hareketliliğin bulunduğu GSM hizmetleri alanında faaliyet gösteren Türk Telekom, her geçen gün sayısı artan mobil hat kullanıcılarını kendisine çekebilmek için birbirinden ilgi çekici paket ve tarifeler sunuyor. Bununla birlikte daha avantajlı bir mobil hat kullanımı sunabilmek amacı ile abonelerine yönelik olarak ücretsiz internet erişimi sunacak bedava internet paketleri sunmaktadır. Bu tip kampanyalardan birisi olan ve 2020 yılında da aktif şekilde devam eden Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyası sayesinde tüm Türk Telekom aboneleri onlarca GB hediye internet kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Tüm faturalı ve faturasız Türk Telekom mobil hat aboneleri tarafından aktif olarak sunulan bu Sil Süpür kampanyasına kolayca katılım gerçekleştirebilme hakkına sahip olabilmektedir.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması Nedir?

Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyasıkatılımı için mutlaka kullanıcıların kampanya sayfasına ulaşabilecekleri Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına sahip olmaları gerekmektedir. Günümüzde Türk Telekom Online İşlemler menüsü, tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız hat abonelerinin her bir abonelik işlemini cihazlarından kolayca yapabilmelerine yardımcı olan bir uygulamadır. Bu nedenle de tüm akıllı cep telefonu sahibi Türk Telekom abonelerinin cihazlarında Türk Telekom Online İşlemler menüsü bulunmaktadır. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması Android cihazlara Google PlayStoremağazasından, iOS cihazlara ise AppStore mağazasından tamamen ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirilebilmektedir. Türk Telekom abonelik bilgileri ile kolayca kullanılabilmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kazanma

Cihazında Türk Telekom Online İşlemler uygulaması bulunan TT Mobil aboneleri Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyası için katılım gerçekleştirebilmektedir. TT Mobil Online İşlemler uygulamasında hesabına giriş yapan kullanıcıların uygulamadaki “Bana Özel” kısmına giriş yapmaları gerekmektedir. Bu aşamada ekranda çıkan “Sil Süpür” kampanyasına giriş yapmaları gerekmektedir.

Türk Telekom abonelerinin açtıkları TT Mobil Online İşlemler Sil Süpür menüsünde iki farklı “Sil Süpür” seçeneği karşılarına çıkabilmektedir. Böyle bir ekranın çıkmasının temel nedeni ise TT Mobil abonesinin Sil Süpür kampanyası ile o hafta iki defa bedava internet paketi kazanabileceğini göstermektedir. Bu aşamada ise kullanıcıların bedava internet kampanyalarını kazanabilmeleri için “Sil Süpür” kutucuğunu sağ yönde olacak şekilde dokunarak ittirmesi gerekmektedir. Bu şekilde o hafta için Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyası kapsamında kazandığı GB’ lik internet paketini görebilmektedir. Kazanılan Sil Süpür bedava internet paketi çok kısa bir zaman dilimleri içerisinde TT Mobil abonesinin hattına otomatik olarak yüklenmektedir. Böylelikle anında bedava internet paketini tüm genel internet bağlantısı için kullanabilme imkanına sahip olabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları