bedavakampanya.net

Türk Telekom Selfy ile Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom Selfy ile Bedava İnternet Kazan

Her geçen gün hızla gelişen akıllı cep telefonu teknolojisi mobil internet erişimini de arttırmaya devam ediyor. Toplumun her kesiminden kişinin gündelik yaşantısı içerisinde daha aktif şekilde kendisine yer bulmaya başlayan mobil internet paketlerine oldukça yoğun bir ilgi bulunuyor. Türkiye’ da mobil data paketleri alanında lider GSM operatörü konumunda bulunan Türk Telekom farklı tarifeleri ile tüm abonelerine kullanım ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde bir kullanım gerçekleştirebilmelerine yardımcı olmaktadır. Bu kapsamda da Türk Telekom tarafından genç faturalı ve faturasız hat abonelerine yönelik olarak Türk Telekom Selfy paketini sunuyor. Birbirinden avantajlı konuşma, SMS ve internet paketlerinin bulunduğu bu genç tarifesi ile hediye internet GB’leri kazanabilmek de mümkündür. Türk Telekom Selfy ile bedava internet kazan kampanyaları sayesinde genç Türk Telekom aboneleri kesintisiz internetin keyfini özgürce çıkarıyor.

Türk Telekom Selfy Mor Hediye İnternet Kampanyası

Günümüzde 7-25 yaş arasındaki mobil hat kullanıcılarının katılım gerçekleştirebilmekte olduğu Türk Telekom Selfytarifesi ile kullanım tarzına en uygun şekilde internet, konuşma ve SMS paketlerine sahip olabilmelerine yardımcı olmaktadır. Türkiye genelindeki tüm Türk Telekom Selfyaboneleri çok daha avantajlı bir internet data kullanımını gerçekleştirebilmektedir. Özellikle de Türk Telekom Selfy ile bedava internet kazan fırsatları sayesinde her zaman ücretsiz bir şekilde kesintisiz internet erişimini gerçekleştirebilme şansına sahip olabilmektedir. Bu kapsamda da Türk Telekom tarafından Selfy paketi için hazırlanmış olan Selfy Mor Hediye kampanyası bulunmaktadır. Türk Telekom Selfybedava internet kampanyası olan Mor Hediye kampanyası sayesinde 1 GB hediye internet kazanabilmek mümkündür. Bu kampanyaya katılım gerçekleştirebilmek için Türk Telekom abonelerinin Selfy’in Mor paketlerinden bir tanesine sahip olması gerekmektedir.

Türk Telekom Selfy aboneleri için sunulan Türk Telekom Selfy ile bedava internet kazan kampanası olan Mor Hediye kampanyasına katılım gerçekleştirebilmek için ücretsiz SMS ile başvuru gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bunun içinde Türk Telekom Selfy’ li abonelerin cep telefonlarının kısa mesaj servisine “MOR HEDIYE” yazarak, “4545” numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Faturasız Türk Telekom Selfy abonelerinin her ay 30 TL ve üzeri TL yükleme yapma zorunluluğu bulunmaktadır.

Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom abonesi olan Selfy’ liler artık geceleri bol bol internet kullanmanın keyfini doyasıya çıkartabiliyor. Türk Telekom tarafından, Türkiye’ deki gençlerin mobil internet kullanım alışkanlıklarına göre belirlemiş olduğu ihtiyaçlarına odaklı birbirinden avantajlı uygulamaların bulunduğu Selfypaketini geliştirmiştir. Bu Selfy paketi sayesinde tüm Türk Telekom aboneleri geceleri tamamen ücretsiz ve sınırsız bir şekilde bol bol özgürce internet kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Türk Telekom Selfy ile bedava internet kazan fırsatı sunan “Bol İnternetli Geceler” kampanyası sayesinde gece 00.00 ile sabah 06.00 saatleri arasında Selfy bedava internet kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkün olmaktadır.

Türk Telekom Selfy ile bedava internet kazan kampanyası çerçevesinde katılım gerçekleştirilebilen Selfy bol internetli geceler kampanyası sayesinde 00.00-06.00 saatleri arasında ücretsiz internet erişimini özgürce gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Mobil oyunlar, sosyal medya uygulamaları, WhatsApp, müzik uygulamaları ve hatta genel internet erişimi için bile bu ücretsiz Selfy internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyaya katılım gerçekleştirmek isteyen Türk Telekom Selfy abonelerinin ücretsiz SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir. Bu çerçevede de Türk Telekom Selfy abonesi olan gençler cep telefonlarının kısa mesaj servisine “GECENET” yazarak, “4545” numarasına ücretsiz SMS göndererek, başvuruda bulunabilmektedir. En kısa süre içerisinde otomatik olarak 00.00-06.00 saatleri arasında kullanabileceği hediye internet paketi hattına yüklenir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları