bedavakampanya.net

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Paketleri

Mobil hat kullanıcıları için birbirinden avantajlı paketler sunarak kesintisiz konuşma ve internet erişimi sunan Türk Telekom, en büyük operatördür. Türkiye’ nin her yerinde en fazla mobil aboneye sahip operatör olan Türk Telekom tarafından kullanıcılara birbirinden avantajlı paketler sunuluyor. Bu avantajlı mobil paketler dışında hediye dakika ve hediye internet fırsatları ile de kullanıcıların ilgisini çekiyor. Türk Telekom tarafından sunulan faturasız ve faturalı hat kullanıcılarına yönelik olarak hediye GB paketleri sunuyor. Böylelikle tüm kullanıcıları çok daha avantajlı ve çok daha özgürce internet kullanımı gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Türk Telekom faturasız hat bedava internet paketleri kampanyalarını kaçırmadan, sizde kesintisiz internet kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Paketleri Nedir?

Türk Telekom faturasız hat bedava internet paketlerikampanyalarından tüm faturasız hat aboneleri faydalanabilmektedir. Türk Telekom faturasız hat abonesi olmasının getirdiği haklar çerçevesinde kesintisiz internet kullanımı gerçekleştirilebilmesi için özel hediye internet paketleri sunuluyor. Özel günlere istinaden veya kullanıcıların bireysel kullanım performanslarına özel olarak hediye internet paketleri sunuluyor. Ancak pek çok Türk Telekom faturasız hat abonesi, kullanabileceği bedava internet paketlerinden habersiz kalabiliyor. Bu nedenle de ücretsiz internet paketi kullanım haklarını kaçırabilmektedir. Bu yüzden Türk Telekom duyuru kanallarının faturasız hat bedava internet paketleri için takip edilmesi gerekir.

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Tüm Türk Telekom faturasız abonelerinin katılım gerçekleştirebildiği birbirinden avantajlı Türk Telekom faturasız hat bedava internet paketleri farklı koşullara ve başvuru yöntemlerine sahiptir. Farklı paketler halinde sunulan hediye GB paketleri için ayrı ayrı başvuruda bulunulması gerekmektedir. İnternettim bitti hediye internet kullanmak istiyorum diyenler için birbirinden farklı Türk Telekom internet hediyeleri bulunuyor.

Türk Telekom 2020 Hediye İnternet Paketi

Türk Telekom faturasız hat bedava internet paketleriarasında en günceli olan Hediye İnternet paketi, internetim bitti derdini sona erdiriyor. Türk Telekom’ un bu servisini kullanarak, faturasız hat kullanıcıları ister sevdiklerine ücretsiz internet hediye verebilir, ister de kendi internet paketi bitmesi durumunda hediye internet kullanabilme şansına sahip olabiliyor. Türk Telekom’ un faturasız aboneleri için yapmış olduğu bu kampanyaya başvurular SMS üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Türk Telekom faturasız hat aboneleri kısa mesaj servisinde “HEDIYE” yazarak, bir boşluk verdikten sonra “Telefon No” ve “Gönderim Miktarı” bilgilerini yazarak, “9433” numarasına SMS göndermesi gerekmektedir.

Türk Telekom faturasız bedava internet paketleri kapsamında sevdiklerinizden de hediye internet alabilirsiniz. Bunun içinde cep telefonu kısa mesaj servisinde “ISTE” yazarak, aralarında boşluk bırakarak internet istenen numara ve istenen internet miktarı bilgileri yazılarak, “9433” numarasına SMS olarak gönderilmelidir. Bu şekilde faturasız hat kullanıcıları kesintisiz internet kullanımı gerçekleştirebiliyor.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat aboneleri için sunulan bedava internet kampanyalarından birisi de Türk Telekom 1 GB internet kampanyasıdır. Türk Telekom 1 GB bedava internet kampanyası fırsatlarından yararlanmak için tek yapmak gereken ise Türk Telekom online işlemler menüsünden kredi kartı ile 15 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılması gerekmektedir. Bu işlem neticesinde Türk Telekom faturasız hat bedava internet paketleri kapsamında 1 haftalık 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanılabiliyor. TL yüklemesi dışında Türk Telekom 1 haftalık 1 GB hediye internet paketinden tüm Türk Telekom bireysel aboneleri faydalanabilmektedir. Bu şekilde Türk Telekom faturasız hat aboneleri çok daha özgürce ve doyasıya bir internet kullanımı gerçekleştiriliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları