bedavakampanya.net

Türk Telekom Faturalı Hat Bedava İnternet paketleri

Türk Telekom Faturalı Hat Bedava İnternet paketleri

Türkiye’ nin en büyük telekomünikasyon şirketi olan Türk Telekom tarafından faturasız hat kullanıcılarına sunduğu hediye internet fırsatlarının dışında faturalı hat kullanıcılarına sunduğu hediye internet fırsatları bulunuyor. Böylelikle günümüzde Türk Telekom operatörü faturalı hat kullanıcısı olan tüm aboneler tarafından Türk Telekom’ un faturalı hat hediye internet fırsatlarından faydalanabilme şansına sahip olabiliyor. Türk Telekom faturalı hat hediye internet kampanyalarından farklı yöntemlerle yararlanabilmek mümkündür. Bu sayede de birden fazla Türk Telekom faturalı hat bedava internet kampanyaları sayesinde onlarca GB hediye internet kullanabilmek mümkün oluyor. Böylelikle de günümüzde Türk Telekom faturalı hat sahipleri için ay boyunca internet erişimi kesintisiz hale getirilebiliyor.

Türk Telekom E-Faturalı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından sunulan faturalı hat hizmetlerini kullanan kullanıcıların, aylık olarak aldıkları Türk Telekom faturalarını e-faturaya çevirmeleri durumunda hediye internet kazanabilmek mümkündür. Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları hemen e-fatura abonesi olarak mevcut internet tarifelerine ek olarak tanımlanacak 1 GB hediye internet paketine sahip olabilmektedir. Türk Telekom E-Fatura servisine tüm faturalı aboneler geçebilmektedir. Türk Telekom tarafından doğayı korumak ve daha hızlı hizmet sağlanması amacı ile geçilen e-fatura sistemine entegrasyon kapsamında teşvik edici özel hediyeler veriyor. Bu doğrultuda da günümüzde mobil cihaz kullanıcıları için en önemli gereksinimlerden birisi olan internet konusunda da özel hediyeleri bulunuyor. Türk Telekom faturalı hat bedava internet kampanyaları kapsamında Türk Telekom e-fatura sistemine geçiş yapan faturalı hat kullanıcıları böylelikle 1 GB hediye internet kazanabiliyor.

Türk Telekom e-fatura sistemine geçiş yaparak, 1 GB hediye internet kazanmak isteyen faturalı hat kullanıcıları pratik bir şekilde SMS göndererek, sisteme geçiş yapabilmektedir. Türk Telekom faturasını mail adresine alarak, gereksiz kağıt israfını önlerken ücretsiz 1 GB hediye internet kazanmak isteyen kullanıcıların katılım SMS’ ini göndermeleri gerekiyor. Bunun içinde telefonlarının kısa mesaj servisinde “1GB” boşluk “ mail adresi” yazarak “3008” numarasına SMS göndermesi gerekmektedir. Bu kısa mesaj gönderiminden kısa bir süre sonra Türk Telekom faturalarının artık dijital ortamdan gönderileceğine dair bilgilendirme mesajı gönderilir. Ayrıca aynı zaman dilimi içerisinde faturalı hat kullanıcısı Türk Telekom abonesinin hattına hediye 1 GB internet paketi de yüklenmektedir. Türk Telekom faturalı hat bedava internet kampanyaları kapsamında tüm genel internet kullanımı için 1 ay boyunca bu 1 GB hediye internet paketi özgürce kullanılabilmektedir.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarının dışında faturasız hat kullanıcılarının da faydalanabildiği Türk Telekom faturalı hat bedava internet kampanyaları sayesinde ücretsiz hediye kazanabilmek mümkündür. Faturalı Türk Telekom aboneleri sevdiklerine ve arkadaşlarına hediye internet göndererek, kendisi de ücretsiz hediye internet kazanabilmektedir. Üstelik bu hediye internetleri kazanabilmek için yapılması gereken ekstra bir işlem bulunmuyor. Standart olarak Türk Telekom’ un sevdiklerine internet hediye et servisini kullanan faturalılar anında hatlarında hediye internet paketini kullanabilme imkanına sahip olabiliyor.

Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları diğer Türk Telekom abonesi olan sevdiklerine gönderdikleri hediye internetin ardından bedava internet kazanabiliyor. Bu doğrultuda da Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları sevdiklerine 1 GB hediye internet göndermeleri durumunda 1 hafta kullanabilecekleri 1 GB bedava internete sahip olabiliyor. Sevdiklerine 4 GB hediye internet gönderen faturalılar ise aylık olarak kullanabilecekleri 4 GB bedava internet sahibi olabilmektedir. 30.04.2020 tarihine kadar kullanılabilecek bu başkasına internet gönderme kampanyası kapsamında ücretlendirme ise 1 GB için 19 TL, 4 GB için 39 TL olarak uygulanmaktadır. Bu Türk Telekom faturalı hat bedava internet kampanyalarıücretlendirmeler kapsamında sevdiklerinizle birlikte çok daha özel bir şekilde hediye kazanabilmek mümkün olabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları