bedavakampanya.net

Türk Telekom Bi Dünya Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bi Dünya Bedava İnternet Kampanyası

Akıllı cep telefonlarının gündelik yaşantı içerisinde daha aktif şekilde kullanılmaya başlanması mobil data internet paketlerine olan ihtiyacın önemli oranda artış göstermesine neden oluyor. Daha kaliteli grafiklere ve daha yüksek boyutlu dosyalara dönüşen dijital uygulama ve hizmetler nedeni ile her mobil kullanıcı için yüksek GB’ li internet paketlerine ihtiyaç duyuluyor. Bu durumda günümüzde Türk Telekom tarafından tüm abonelerinin internet erişimlerini daha avantajlı ve kesintisiz olarak gerçekleştirebilmesini sağlayabilmek amacı ile özel kampanyalar düzenliyor. Birbirinden avantajlı internet paket ve tarifeleri sunan Türk Telekom ile birlikte artık internet kullanımı tamamen özgürce ve doyasıya gerçekleştirilebilmektedir. Türk Telekom Bi Dünya bedava internet kampanyası fırsatları da bu doğrultuda kullanılabilecek fırsatlardan birisidir.

Tüm Türk Telekom abonesi kullanıcıların katılım gerçekleştirebildikleri Türk Telekom Bi Dünya bedava internet kampanyası sayesinde artık internet paketim bitti veya TL bakiyem bitti gibi sorunlarla internet erişiminin kesintiye uğraması söz konusu olmamaktadır. Böylelikle tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri, günün her saatinde herhangi bir sınırlama olmadan internet erişimini tüm işlemlerine yönelik olarak gerçekleştirebilmektedir. Bu gibi avantajlı tarifeleri ve yüksek GB’li hediye internet paketleri ile Türk Telekom, Türkiye’ nin en fazla aboneye sahip olan GSM operatörü konumunda bulunuyor. Türk Telekom tarafından onlarca GB hediye internet kazanma fırsatı sunan bu bedava internet kampanyasına katılım işlemleri oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Türk Telekom Bi Dünya Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom tarafından sunulan Bi Dünya bedava internet kampanyasına katılım gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak uygulamanın cihaza indirilmesi gerekmektedir. Türk Telekom Bi Dünya bedava internet kampanyası katılım işlemleri için uygulama hem AppStore mağazasından hem de Google Play Store mağazasından indirilebilmektedir. Tamamen ücretsiz bir şekilde indirilebilen Türk Telekom BiDünya uygulamasında Türk Telekom hesabına giriş yapılması gerekmektedir. Bunun içinde Türk Telekom telefon numarası ve hesap şifresi ile giriş yapılması gerekmektedir. Online işlem aboneliği bulunmuyor ise 1-2 dakika içerisinde uygulama üzerinden anında üyelik gerçekleştirilebilmektedir. Daha sonra Türk Telekom Bi Dünya kampanyalarına katılım gerçekleştirebilmek için Türk Telekom Şanslı Salı ekranına giriş yapılması gerekmektedir.

Türk Telekom uygulaması üzerinde bulunan Şanslı Salı ekranında her hafta Salı günleri onlarca GB hediye internet paketi kazanabilmek mümkün olmaktadır. Türk Telekom BiDünya bedava internet kampanyası çerçevesinde Türk Telekom Şanslı Salı ekranından katılım gerçekleştirilebilmektedir. Tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız hat abonelerinin katılım gerçekleştirebildiği Şanslı Salı kampanyası sayesinde onlarca GB hediye internet paketi kazanabilme imkanına sahip olunabilmektedir. Bu şekilde internet paketi bitmesi ya da TL bitmesi gibi sorunlarla internet erişiminin kesintiye uğraması gibi bir durumun söz konusu olmaması sağlanabilmektedir.

Türk Telekom Bi Dünya bedava internet kampanyası olan Şanslı Salı ekranında yalnızca bedava internet kazanılmıyor. Aynı zamanda da Türk Telekom aboneleri binlerce dakika konuşma paketi veya binlerce ücretsiz SMS paketi kazanabilmektedir. Bunların dışında da Türk Telekom Şanslı Salı ekranında farklı sektörlerden çok sayıda indirim fırsatını da kazanabilme imkanı bulunmaktadır. Bu şekilde alışveriş, internet ve akaryakıt gibi gündelik yaşantı içerisinde sıkça etkileşim halinde bulunulan sektörlerden birbirinden avantajlı indirimlerde Türk Telekom Şanslı Salı ekranından alınabilmektedir. Türk Telekom bedava internet paketleri kazanılabilen Şanslı Salı ekranında kazanılan tüm bedava internet paketlerinin kullanımı için herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Bu sayede mobil oyunlar, sosyal medya uygulamaları, anlık mesajlaşma uygulamaları ile birlikte genel internet erişimi için kullanılabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları