bedavakampanya.net

Türk Telekom Bedava Sms nasıl kazanılır?

Türk Telekom Bedava Sms nasıl kazanılır?

Türkiye’ nin en büyük telekomünikasyon şirketi pozisyonunda bulunan Türk Telekom, hareketli rekabetin yüksek seviyede olduğu sektörde kullanıcıları kendisine çekmek için çeşitli organizasyonlar düzenliyor. Bu sayede de günümüzde Türk Telekom abonesi olan tüm faturalı ve faturasız hat kullanıcıları birbirinden avantajlı internet, konuşma ve SMS paketlerini kullanabilme şansına sahip olabiliyor. Son derece gelişmiş altyapısı ile Türkiye’ nin her yerinde çekme gücüne sahip olan Türk Telekom tarafından kısa mesaj servisine yönelik olarak da özel hediyeler veriliyor. Bu kapsamda da SMS servisini sıkça kullanma ihtiyacı oluşan Türk Telekom aboneleri tarafından Türk Telekom bedava SMS nasıl kazanılır merak ediyor.

Türk Telekom tarafından sunulan ücretsiz SMS paketleri sayesinde SMS gönderimleri için ekstra bir ücret ödemek zorunda kalınmıyor. Türk Telekom ücretsiz SMS paketleri sayesinde tüm kısa mesaj gönderimleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilebiliyor. Günümüzde akıllı teknolojilerin gelişmesi ile birlikte gündelik yaşantı içerisinde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. Özellikle de hızla gelişen teknoloji ile birlikte mesajlaşma konusunda hem Android hem de iOS mobil işletim sistemi için geliştirilmiş özel mesajlaşma uygulamaları bulunuyor. WhatsApp ve farklı çok sayıda fonksiyonel mesajlaşma servisinin büyük bir kolaylık sağlaması nedeni ile oldukça yoğun şekilde tercih ediyor. Bu durumda SMS servislerinin nispeten daha geride kalmasına neden olabiliyor. Ancak yine de SMS servisleri gündelik yaşantı içerisinde çeşitli etkenlere bağlı olarak SMS servisinin kullanımı gerekliliği bulunabiliyor. İşte bu noktada Türk Telekom bedava SMS nasıl kazanılır merak eden Türk Telekom aboneleri için birbirinden farklı kampanyalar sunuluyor.

Türk Telekom Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Kampanyası

Türk Telekom faturalı hat abonelerine yönelik olarak sunulan ücretsiz SMS kampanyası bulunuyor. Türk Telekom ücretsiz anlık mesajlaşma kampanyası sayesinde Türk Telekom bedava SMS nasıl kazanılır bilmeyenlere büyük bir kolaylık sağlıyor. Türk Telekom kurumsal faturalı mobil hat kullanıcıları hem yurtiçi her yöne hem de yurtdışı SMS gönderimlerini tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirebilme imkanına sahip olabilmektedir. Bu kapsamda da Türk Telekom kurumsal faturalı hat abonesi olan kullanıcıların;

  • Kontrollü Esnaf Dostu Tarifeler,
  • Kontrollü Esnaf Tarifeleri,
  • Ortak Tarife,

Gibi tarifelere üyeliği bulunmayan abonelerin yararlanabilme imkanı bulunmaktadır. Türk Telekom faturalı kurumsal abonelerinin bu ücretsiz SMS kampanyası sunulmaktadır. Türk Telekom faturalı kurumsal hat aboneleri Türk Telekom bedava SMS nasıl kazanılır sorusunun yanıtı ise oldukça basittir. Bu kapsamda da kurumsal faturalı Türk Telekom aboneleri telefonlarının kısa mesaj bölümünde “UCRETSİZ” yazarak “5555” numarasına SMS gönderimi gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Selfy’li Geceler Kampanyası

Türk Telekom bedava SMS nasıl kazanılır bilmeyen kullanıcılara yönelik olarak Türk Telekom’ un Selfy paketine üyeliği bulunan abonelere 21.00 ile 09.00 saatleri arasında ücretsiz olarak mesajlaşma gerçekleştirilebilmesi mümkün olmaktadır. Türk Telekom abonesi olan faturasız hatlı gençlerin üye olabildikleri Türk Telekom Selfy paketi sayesinde ücretsiz SMS göndermek isteyen kullanıcıların öncelikli olarak son 48 saat içerisinde en  az 30 TL ve üstü TL yüklemesi yapmış olması gerekmektedir. Daha sonra Türk Telekom Selfy ücretsiz SMS gönderim hizmetinden yararlanabilmek için telefonlarının kısa mesaj servisinde “GECE” yazarak “4545” numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu şekilde çok kısa bir süre içerisinde otomatik şekilde akşam 21.00 ile sabah 09.00 saatleri arasında her yöne SMS gönderimleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Bu SMS gönderimleri her yöne ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Bu nedenle de genç Türk Telekom aboneleri tarafından yoğun şekilde kullanılıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları