bedavakampanya.net

Türk Telekom Bedava İnternet

TT mobil Bedava İnternet

3 büyük telekomünikasyon şirketinden birisi olan Türk Telekom, köklü tarihi ve Türkiye’ nin her yerine ulaşan ağı ile kullanıcılarına kaliteli ve işlevsel bir mobil hat kullanımı gerçekleştirebilmesine yardımcı oluyor. Türk Telekom ve diğer adı ile TT mobil faturalı ve faturasız hat kullanıcısı olan tüm aboneler için birbirinden avantajlı paketler sunuyor. Avantajlı tarife ve paketlerinin dışında TT Mobil GSM operatörü faturalı ve faturasız abonelerine yönelik olarak özel ücretsiz internet data paketi, konuşma ve SMS paketi sunulmaktadır. Bu şekilde TT Mobil aboneleri kesintisiz bir internet erişimini mevcut internet paketi kotalarından kullanmadan gerçekleştirebilme imkanına sahip olabilmektedir. TT Mobil bedava internet fırsatlarından tüm TT Mobil faturalı ve faturasız hat aboneleri faydalanabilmektedir.

2020 yılında da TT Mobil tarafından faturalı ve faturasız hat abonelerine yönelik olarak birbirinden avantajlı hediye internet paketleri sunmaktadır. TT Mobil tarafından kullanıcılarına sunulan bedava internet fırsatlarından faydalanarak, kesintisiz internet erişimi gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Özellikle de geniş mobil data ağ altyapısı ile her yerden ve her noktadan sorunsuz bir şekildeinternet erişimi gerçekleştirebilme şansına sahip olmasını sağlıyor. Onlarca GB hediye internet paketi kullanabilme imkanı sağlayan TT Mobil bedava internet kampanyaları, Türk Telekom abonelerine önemli bir internet kullanım avantajı sağlamaktadır.

Türk Telekom Faturasız TL Yükleme Şenliği Kampanyası

Türkiye’ de bedava internet kampanyaları konusunda en etkili ve en aktif şirketlerin başında TT Mobil geliyor. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat abonelerinin kesintisiz internet keyfi ile doya doya internet erişimi gerçekleştirebilmelerine olanak veriyor. Bu kapsamda da TT Mobil faturasız hat kullanıcılarına yönelik olarak TL Yükleme Şenliği kampanyası sunuluyor. Bu kapsamda da TL Yükleme yapan TT Mobil faturasız hat kullanıcıları 40 TL yükleme yapmaları durumunda günlük 10 GB hediye internet kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Bununla birlikte TT Mobil TL Yükleme Şenliği kampanyası çerçevesinde kazanılabilecek TT Mobil bedava internet paketleri TL yükleme değerine değişkenlik göstermektedir.

40 TL yükleme yapan TTL Mobil faturasız hat aboneleri günlük 10 GB hediye internet kazanıyor. 50 TL yükleme yapan TT Mobil faturasız hat aboneleri ise haftalık 10 GB hediye internet kazanıyor. 100 TL yükleme gerçekleştiren tüm TT Mobil faturasız hat aboneleri ise aylık 10 GB hediye mobil data paketi kazanma şansına sahip olabilmektedir. Bu noktada TT Mobil bedava internet kampanyasından yararlanabilmesi için TT Mobil faturasız hat abonelerinin TL yüklemesi yapmadan evvel mutlak suret ile “SENLIK GB” yazarak “5555” numarasına ücretsiz SMS gönderimi gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından sunulan Sil Süpür kampanyası kapsamında TT Mobil faturalı ve faturasız hat aboneleri onlar GB hediye internet kazanabilme şansına sahip olabiliyor. TT Mobil faturasız ve faturalı hat aboneleri için sunulan TT Mobil bedava internet kazanabilmek için TT Sil Süpür uygulamasını kullanabilmektedir. Her hafta tüm TT Mobil abonelerinin katılım gerçekleştirebildiği TT Mobil Sil Süpür uygulaması sayesinde kesintisiz internet erişimi gerçekleştirebilme şansına sahip olabilmektedir. Türk Telekom Sil Süpür kampanyası kapsamında TT Mobil aboneleri son derece pratik bir şekilde her hafta katılım gerçekleştirerek, her hafta onlarca GB hediye internet kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Katılım gerçekleştirildiğinde kazanılan hediye internet GB paketleri anında otomatik olarak TT Mobil hatta yüklenmektedir. Bu sayede de her hafta TT Mobil faturalı ve faturasız hat aboneleri kesintisiz internet erişimini tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları