bedavakampanya.net

Türk Telekom Bedava İnternet Şubat Ayı Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Şubat Ayı Kampanyası

Gün içerisinde interneti etkin bir şekilde kullanmakta olan mobil hat kullanıcıları için Türk Telekom’ dan kesintisiz internet deneyimi sunacak ücretsiz internet kampanyaları sunuluyor. Türk Telekom bedava internet şubat ayı kampanyası ile 2020 yılında da bedava internet kullanmaya devam edilebiliyor. Tüm Türk Telekom abonelerinin paketleri ve tarifeleri doğrultusunda yararlanabilecekleri farklı ücretsiz internet kampanyaları bulunan Türk Telekom, günümüz Türkiye’ sinin en çok aboneye sahip olan GSM operatörlerinden birisi konumunda bulunuyor. Türk Telekom bedava internet kampanyaları sayesinde 7/24 kesintisiz olarak kota sorunu olmadan internet erişimi gerçekleştirmeye devam edilebilmektedir. Bu nedenle de günümüzde Türk Telekom mobil hat abonelikleri oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor.

Türk Telekom Hoş Geldin İnternet Kampanyası

Türkiye’ nin en büyük GSM operatörü olan Türk Telekom’ a hattını taşıyan veya yeni hat alan aboneler, daha fazla interneti tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilme imkanına sahip olabiliyor. Türk Telekom bedava internet şubat ayı kampanyası kapsamında yeni kayıt olan aboneler tamamen ücretsiz 4 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. 1 ay geçerli olan 4 GB bedava internet paketi, Türk Telekom aboneleri tarafından herhangi bir kısıtlama olmadan özgürce kullanılabilmektedir. Türk Telekom GSM operatörüne hattını taşıyan veya yeni Türk Telekom hattı alan tüm yeni Türk Telekom abonelerinin yararlanabildiği ücretsiz 4 GB hediye internet kampanyasına katılım ise oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Türk Telekom Hoş Geldin 4 GB hediye internet kampanyasına katılım gerçekleştirebilmek için telefonun kısa mesaj servisinde “BALLI 4 GB” yazarak, “2070” numarasına SMS göndermesi yeterlidir.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Hediye İnternet Kampanyası

Günümüzde pek çok GSM hizmeti farklı ücretlendirmelere tabii tutulmaktadır. Bu nedenle de pek çok kullanıcı GSM operatörleri tarafından sunulan pek çok ek hizmeti pek fazla kullanmıyor. GSM operatörleri de bu hizmetlerine talebin arttırılmasını sağlamak amacı ile hizmetleri nezdinde özel ücretsiz internet hediye kampanyaları düzenliyor. Bunlardan birisi olan Türk Telekom Arayanı Bil Plus hizmeti için düzenlenen ücretsiz 1 GB hediye internet paketidir. Türk Telekom abonelerinin hiçbir çağrıyı kaçırmadığı Türk Telekom Arayanı Bil Plus Pro hizmeti ile bedava 1 GB hediye internet kazanabilmektedir. Türk Telekom’ un bu hizmetine aylık abonelik gerçekleştiren tüm aboneler ücretsiz haftalık 1 GB hediye internet kazanabiliyor. Bunun için telefonun kısa mesaj servisinde “PLUS” yazarak, “7065” numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir.

Türk Telekom 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından gelişen mobil hat teknolojilerine entegrasyon amacı ile 4.5G’ ye SIM kartını geçiren kullanıcılara özel hediye internet sunuyor. Türk Telekom 4.5G kampanyası kapsamında 3G Türk Telekom SIM kart kullanan abonelerinin, 4.5G destekli SIM karta geçiş yapmaları durumunda 30 GB bedava internet kampanyasından faydalanabilmektedir. 30 GB ücretsiz internet paketinden SIM kartını 4.5G’ ye taşıyan tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri herhangi bir koşul olmadan faydalanabilmektedir. Bir defa katılım gerçekleştirilebilen bu kampanya için Türk Telekom ofisleri aracılığı ile 4.5G destekli SIM kartı alınabilmektedir. Daha sonra telefonun kısa mesaj servisinde “4.5G 30GB” yazarak, “5555” numarasına SMS göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde Türk Telekom bedava internet şubat ayı kampanyası kapsamında otomatik olarak hatlarına 30 GB hediye internet paketi yüklenmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom bedava internet şubat ayı kampanyasıarasında bulunan Sil Süpür kampanyası ile değişen oranlarda hediye internet paketleri kazanılabilmektedir. Hatta haftalık olarak yüklenecek onlarca GB hediye internet kazanabilmek için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının kullanılması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları