bedavakampanya.net

Türk Telekom Bedava İnternet kampanyası 2020

Türk Telekom Bedava İnternet kampanyası 2020

Türkiye’ nin telekomünikasyon devi Türk Telekom, mobil hat abonelerine yönelik olarak birbirinden avantajlı paketler sunuyor. Türk Telekom bedava internet kampanyası 2020yılında da etkin bir şekilde devam ediyor. Özellikle de Türk Telekom aboneleri son derece pratik ve kolay bir şekilde onlarca GB hediye internet ile kesintisiz internetin keyfini doyasıya çıkarıyor. Günümüzde mobil akıllı teknolojiler ile birlikte mobil data kullanımı oldukça yüksek seviyelere ulaştı. Bu sebeple de tüm GSM operatörleri tarafından uygulandığı gibi Türk Telekom tarafından da abonelerine yönelik olarak ücretsiz hediye internet paketleri sunuluyor. Bu hediye internet paketleri ile hızlı ve kolay bir şekilde daha uzun saatler internete erişim sağlamanın ve sevdiklerinizle sohbet etmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Türk Telekom ücretsiz internet hizmetleri ve kampanyaları sayesinde faturaya yansımadan veya TL harcamak zorunda kalmadan mobil internet erişiminin gerçekleştirilebilmesi mümkün olmaktadır. Türk Telekom bedava internet kampanyası 2020 yılında da tüm Türk Telekom abonelerine yönelik olarak sunuluyor. Bu kapsamda da her bir faturalı ve faturasız Türk Telekom hat aboneleri, kendi tarife ve paketlerine göre bedava olarak kullanabilecek onlarca GB hediye internete sahip olabilmektedir. Özellikle de farklı paket ve tarifelere göre spesifik bir şekilde hazırlanmış olan hediye internet kampanyaları sayesinde tüm Türk Telekom aboneleri bol bol internet erişimi gerçekleştirebiliyor.

2020 Türk Telekom 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Türkiye’ nin her yerindeki 4.5G bağlantı altyapısı ile tüm abonelerinin nerede olursa olsun yüksek bağlantı hızıyla mobil internet bağlantılarını gerçekleştirebilmelerine yardımcı oluyor. Bu doğrultuda da Türk Telekom abonelerinin yeni geçiş yapmaya başladığı 4.5G altyapısına geçiş yapan kullanıcılarına yönelik olarak ücretsiz internet paketi hediye ediyor. Özellikle de Türk Telekom 3G destekli SIM kart kullanan Türk Telekom aboneleri 4.5G Sım karta geçiş yapmaları durumunda bedava internet fırsatlarından yararlanabilmektedir. 2020 yılı için sunulan bedava internet kampanyası kapsamında 3G Sım kartın 4.5G sım kart ile değiştirilmesi gerekmektedir. Tüm Türk Telekom 3G sım kart kullanan abonelerin bir kereye mahsus olacak şekilde faydalanabildikleri 4.5G Türk Telekom bedava internet kampanyası 2020 yılında da doyasıya internet kullanabilme imkanına sahip olunmasını sağlıyor.

Türk Telekom bedava internet kampanyası 2020 yılında da 4.5G Sım karta geçiş yapan tüm abonelere 1 ay boyunca geçerli olacak şekilde 1 GB hediye internet paketi sunuyor. Bu kapsamda da Türk Telekom aboneleri 2020 yılı boyunca 3G sım kartlarını tüm Türk Telekom merkezlerine başvuruda bulunarak 4.5G sım kart ile değiştirebilmektedir. Bu değişim işleminin ardından ekstra bir işlem yapılmasına gerek olmadan, otomatik bir şekilde hak kazanılan 1 aylık 1 GB hediye internet paketi, hatta yüklenmektedir. Böylelikle 1 ay boyunca tüm mobil internet kullanımında 1 GB’ lik hediye internet paketi kullanılabilmektedir.

2020 Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Akıllı cihazlarında internet bağlantısını ağırlıklı olarak sosyal medya uygulamaları ve WhatsApp için kullanacak olan Türk Telekom abonelerine özel bir hediye internet kampanyası da bulunuyor. Türk Telekom bedava internet kampanyası 2020 yılında da sosyal medya tutkunlarına avantaj sağlıyor. Genel internet erişimi için mevcut olan internet paketinden yemeden, sosyal medya uygulamalarını kullanmayı sağlayacak Hediye Sosyal Medya kampanyası kapsamında aylık olarak tekrarlanabilmektedir. Özellikle de her ay 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapan kadın Türk Telekom aboneleri için WhatsApp için 1 GB, Facebook için 1 GB, Twitter için 1 GB ve İnstagram 1 GB hediye internet paketi hatta tanımlanmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları