bedavakampanya.net

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcıları, düzenli olarak Türk Telekom kampanyalarını takip ederek, binlerce dakikalık ücretsiz konuşma paketlerini kaçırmıyor. Böylelikle tarife ve paketlerinin haricinde sevdikleri, arkadaşları ve ailesi ile binlerce dakikayı bulabilecek tamamen ücretsiz konuşmalar gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Abonelerine son derece kaliteli ve avantajlı bir mobil hat kullanım deneyimi sunuyor olması nedeni ile de günümüzde oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen Türk Telekom bedava dakika nasıl yapılır bilmeyenler için detaylı bir anlatım bulunuyor. Tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcıları oldukça pratik bir şekilde bedava dakika kampanyalarından yararlanabiliyor.

2020 Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Günümüzde binlerce dakika hediye konuşma paketi veren Türk Telekom’ un bu kampanyalarından yararlanmak isteyen aboneler, Türk Telekom bedava dakika nasıl yapılırkonusunda bilgi sahibi olmayabiliyor. Bu nedenle de pek çok farklı avantajlı kampanyayı kaçırarak, faydalanamıyor. 2020 yılında da Türk Telekom tarafından bedava dakika verilmeye devam ediliyor. Farklı özel günlerin yanı sıra çeşitli hizmetleri ve uygulamaları ile ilgili olarak da kullanıcılarına binlerce dakika ücretsiz konuşma paketi hediye ediyor. Böylelikle Türk Telekom aboneleri hem diğer Türk Telekom aboneleri ile hem de diğer GSM operatörü aboneleri ile yüzlerce ve hatta binlerce dakika ücretsiz konuşabiliyor.

Türk Telekom Selfy’li Geceler Bedava Dakika Kampanyası

Türk Telekom tarafından oluşturulan ve genç kullanıcılarını hedef alan Selfy paketi ile internet ve konuşma paketlerinde birbirinden avantajlı fırsatlardan faydalanılabiliyor. Özellikle de Türk Telekom Selfy paketine üye olan tüm genç Türk Telekom aboneleri bu pakete özel olarak tanınmış olan akşam 21.00’ dan, sabah 09.00’a kadar tamamen ücretsiz konuşma ve mesajlaşma hakkına sahip olabilmektedir. Geceleri daha yoğun bir görüşme trafiğine sahip olan gençlere önemli bir fırsat sunan Türk Telekom Selfy’li Geceler bedava dakika kampanyası oldukça yoğun şekilde ilgi görüyor. Türk Telekom abonesi olan bu pakette sunulan kampanyadan yararlanabilmek için en az 48 saat kadar önce en az 30 TL yükleme yapmış olması gerekmektedir. Çok sayıdaki kullanıcı Türk Telekom bedava dakika nasıl yapılır bilmiyor. Bu kapsamda da kampanyaya katılım gerçekleştirebilmek için tüm Türk Telekom Selfy aboneleri tarafından telefonlarının kısa mesaj servisinde “GECE” yazarak, “4545” numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Dakika Kampanyası

Türk Telekom bedava dakika nasıl yapılır bilmeyenler için Türk Telekom’ un Sil Süpür kampanyası önemli bir avantaj sağlıyor. Türk Telekom Sil Süpür kampanyası kapsamında tüm aboneler her hafta sınırsız konuşma paketlerinden yararlanabilmektedir. Haftalık olarak uygulanan bu paketler, haftalık olarak yenilenmektedir. Bu pakete katılım gerçekleştirecek Türk Telekom aboneleri, haftalık toplam 250 DK her yöne dakika kazanma şansına sahip olabilmektedir. Bu şekilde 250 dakika paketini 1 hafta boyunca doya doya konuşarak harcayabilmektedir. Bu kampanyaya katılım işlemleri Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Türk Telekom Konuşmak Lazım Bedava Dakika Kampanyası

Türk Telekom tarafından sunulan Konuşmak Lazım 1000 tarifesine abone olan tüm Türk Telekom faturalı hat aboneleri sadece aylık 37 TL’ ye faturasına ek 500 dakika hediye konuşma paketi kazanabilmektedir. Bu sayede  de pakete katılım gerçekleştiren faturalı Türk Telekom aboneleri 1000 dakika yerine 1500 dakikalık bir paketi 1 ay boyunca kullanabilmektedir. Kampanyaya katılım gerçekleştirerek, bedava 500 dakika kazanabilmek için Türk Telekom bedava dakika nasıl yapılır bilmeyenler en yakın Türk Telekom mağazasına başvuruda bulunabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları