bedavakampanya.net

TT Mobil 2020 Bedava İnternet Kampanyası

TT Mobil 2020 Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye’ nin en büyük ve en köklü GSM operatörü Türk Telekom yani TT Mobil, günümüzde de akıllı cep telefonu kullanıcıları tarafından son derece yoğun şekilde kullanılmaktadır. Türkiye’ nin en kaliteli ve en geniş GSM altyapısına sahip olan TT Mobil sayesinde, Türkiye’ nin her yerinde sorunsuz ve kesintisiz şekilde sesli görüşme gerçekleştirebilir ve internet erişimi gerçekleştirilebilir. Bu nedenle de günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen TT Mobil 2020 yılında da birbirinden avantajlı tarife ve paketleri ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. TT Mobil 2020 güncel bedava internet kampanyaları ile birlikte de kullanıcılar kesintisiz internet erişimini tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. TT Mobil 2020 bedava internet kampanyası sayesinde kesintisiz internet erişimini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmenin özgürlüğünü yaşayabilmek mümkün oluyor.

2020 TT Mobil 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom, Türkiye’ de GSM altyapısı konusunda en fazla yatırım gerçekleştiren operatör olarak da öne çıkıyor. Bu nedenle de pek çok noktada çok sayıdaki kurum ve kuruluşa altyapı kiralama hizmeti bile sunan Türk Telekom’ un bu güçlü altyapısı 4.5G hız ve kalitesi ile bir araya geliyor. Ancak bu 4.5G mobil internet altyapısı ile hızlı ve kaliteli mobil internet bağlantısı için 4.5G destekli TT Mobil SIM kart kullanılması gerekiyor. Bu kapsamda TT Mobil tarafından 4.5G destekli SIM karta geçiş yapan abonelerine özel 1 GB hediye internet paketi sunulmaktadır. 2020 TT Mobil güncel hediye internet kampanyaları kapsamında 3G SIM kart kullanan tüm TT Mobil aboneleri bu kampanyadan yararlanabilmektedir. TT Mobil abonelerinin bu kampanyadan bir defa yararlanma hakkı bulunmaktadır.

TT Mobil 2020 bedava internet kampanyası kapsamında 3G destekli SIM kartını, 4.5G destekli TT Mobil SIM kartı ile değiştirmek gerekmektedir. 4.5G destekli SIM karta geçiş yapmak için tüm Türk Telekom mağazalarına başvuruda bulunabilmektedir. Türk Telekom 4.5G destekli SIM karta geçiş yapan tüm TT Mobil abonelerinin 1 GB hediye internet paketlerini alabilmeleri için başvuruda bulunmaları gerekiyor. Bu kapsamda da TT Mobil 4.5G kampanyasına katılım gerçekleştirebilmek için kullanıcıların cep telefonlarının kısa mesaj servisinde “4.5G SIM” yazarak, “5555” numarasına ücretsiz SMS göndermeleri gerekmektedir.

2020 TT Mobil Sil Süpür Hediye İnternet Kampanyası

Tüm TT Mobil faturalı ve faturasız hat abonelerinin faydalanabildiği 2020 güncel TT Mobil bedava internet kampanyalarından birisidir. TT Mobil 2020 bedava internet kampanyası kapsamında TT Mobil Sil Süpür uygulaması kullanılabilmektedir. TT Mobil faturalı ve faturasız hat sahipleri Türk Telekom Sil Süpür uygulamasına giriş yaparak her hafta 1 GB hediye internet paketi kazanabilme imkanınasahip olabilmektedir. TT Mobil aboneleri TT Mobil Sil Süpür uygulamasına abonelik bilgileri ile giriş yaparak, her hafta en az 1 GB hediye internet paketi kazanma şansına sahip olabilmektedir.

2020 TT Mobil Bedava Sosyal Medya Paketi Kampanyası

Günümüzde TT Mobil tarafından faturasız hat abonelerine yönelik olarak sunulan bir TT Mobil 2020 bedava internet kampanyası bulunuyor. Sadece akıllı cep telefonlarındaki sosyal medya uygulamaları için kullanılabilen bu TT Mobil sosyal medya paketinden faturasız hat kullanıcıları yararlanabilmektedir. Faturasız TT Mobil hat kullanıcıları her ay sadece 30 TL ve üzeri TL yüklemeleri ile bu bedava internet kampanyasından yararlanabilmektedir. Her ay 30 TL bakiye yüklemesi yapan tüm TT Mobil faturasız hat aboneleri WhatsApp için 1 GB, İnstagram için 1 GB, Facebook için 1 GB ve Twitter için 1 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları