bedavakampanya.net

Sen Yap Diye Paycell İnternet Paketleri

Sen Yap Diye Paycell İnternet Paketleri

Türkiye’ nin en köklü ve en büyük GSM operatörlerinden birisi olan Turkcell tarafından abonelerine birbirinden avantalı paketler sunulmaktadır. Özellikle de Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerinin her zaman kesintisiz internet erişimi ve sesli iletişim gerçekleştirebilmesine yardımcı olacak zengin paket içeriklerine sahip olan Turkcell paketleri, avantajlı bir kullanım gerçekleştirilebilmesine yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte günümüzde Turkcell tarafından geliştirilen birbirinden özel uygulama ve etkinlikler ile birlikte tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerinin onlarca GB hediye internet paketi ve çok daha fazlasını kazanabilme imkanına sahip olabilmesini sağlamaktadır. Bu gibi avantajları dolayısı ile de günümüzde Turkcell, mobil hat kullanıcıları tarafından en fazla tercih edilen GSM operatörlerinden birisi konumunda bulunmaktadır. Turkcell Sen Yap Diye Paycellinternet paketleri de bunlardan birisidir.

Turkcell Sen Yap Paycell Kampanyası Nedir?

Turkcell tarafından daha renkli ve daha avantajlı bir mobil hat kullanımının gerçekleştirilebilmesi amacı ile düzenlemiş olduğu birbirinden farklı etkinlikleri bulunmaktadır. Bu etkinlikler sayesinde Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri birbirinden özel konuşma, internet ve SMS paket hediyeleri kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Bu durumda mobil hat aboneliklerinin daha kazançlı ve daha ekonomik bir hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Bu kapsamda da Turkcelltarafından düzenlenmiş olan Sen Yap Diye Paycell internet paketleri kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanya kapsamında Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri “#senyapdiye” etiketinden kendisine verilen görevlere katılarak ve yerine getirerek  onlarca GB hediye internet paketi kazanabilme imkanına sahip olabiliyor.

2020 Turkcell hediye internet paketleri kazandıran güncel etkinliklerden birisi olan Turkcell Sen Yap Diye Paycellinternet paketleri kampanyası sayesinde 25 GB ve üzeri bedava internet paketi kazanabilme şansına sahip olunabilmektedir. Tüm Turkcell abonelerinin katılım gerçekleştirebildikleri bu Paycell kampanyası kapsamında her hafta farklı bir uygulama ile birbirinden eğlenceli görevleri yerine getirerek 25 GB gibi devasa bir ücretsiz internet paketi kazanabilmek mümkün olmaktadır. Üstelik bu görevleri yerine getirerek ve soruları yanıtlayarak kazanılabilen 25 GB’ lik dev ücretsiz internet paketini kullanırken hiçbir sınırlama olmadan tüm internet bağlantısı gerektiren işlemlerde kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

Turkcell Sen Yap Paycell Hediye İnternet Paketi Nasıl Alınır?

Günümüzde Turkcell tarafından sunulan en popüler hediye internet paketi etkinliklerinden birisi olan Sen Yap Diye Paycell internet paketleri ile 25 GB’ lik bedava internet kullanımı 1 ay geçerli olacak şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Turkcell tüm faturalı ve faturasız hat abonelerinin katılım gerçekleştirebildiği Turkcell Sen Yap Diye kampanyasına katılım gerçekleştirebilmek için mutlaka kullanıcıların cihazlarında BİP uygulaması bulunması gerekmektedir. Turkcell BİP uygulamasını kullanan tüm Turkcell aboneleri “#senyapdiye” etiketinin bulunduğu BİP kanalından görevleri takip ederek, yerine getirebilme ve 25 GB hediye internet paketi kazanabilme imkanına sahip olabilmektedir.

Turkcell BİP uygulaması Android için PlayStoremağazasından, iOS için AppStore mağazasından ücretsiz şekilde indirilerek, anında Turkcell numarası ile kullanılmaya başlanabilmektedir. Bununla birlikte Turkcell Sen Yap Diye Paycell internet paketleri kampanyası için mutlaka Turkcellaboneleri tarafından Turkcell Paycell servisine üye olunması gerekmektedir. Turkcell tarafından belirtilen dönemlerde Turkcell Paycell üyeleri, Paycell kartları harcama gerçekleştirerek, onlarca GB hediye internet paketi kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Bu şartları sağlayan tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri 25 GB değerinde bedava internet kampanyası ile internet erişimini kesintisiz ve çok daha özel bir hale getirebilme şansına sahip olabilmektedir. Bu nedenle de 2020 yılında da Turkcell’ in en fazla ilgi gören kampanyalarından birisidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları