bedavakampanya.net

EBA 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

EBA 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

16 mart dan itibarin Corona virüs(covıd-19) nedeniyle okullar tatile girecek. Ara tatilin de öne çekilip birleştirilmesi ile beraber 23 marttan sonra uzaktan eğitime başlanacak. Uzaktan eğitimde kesintisiz Turkcell, Türk Telekom, Vodafone bedava 3 gb eba bedava internet verileceğini Milli eğitim bakanı Ziya SELÇUK açıkladı Nasıl 3 gb bedava internet alacağınızı kısaca anlatacağız.

EBA Bedava 3 Gb İnternet Nasıl Yapılır?

Her operatör Turkcell, Türk Telekom, Vodafone, dan kullanmış olduğunuz operatörden Eğitim Bilişim Ağı EBA 3 gb bedava internet alabileceksiniz. Bakan Ziya Selçuk’un yaptığı açıklamada şu şekilde “Eğitim Bilişim Ağı kullanımında bütün operatörlerden 3 GB internet erişimi sağlanacaktır”peki 3 gb EBA interneti nasıl alacağız tüm sorularınızın cevabı yapmanız gereken küçük bir işlemdir.

Bedava 3 GB EBA İnternet Nasıl Alırım?

16 mart itibaren ara tatilin de berleşmesi ile uzun bir tatil girilmekte Okulların tatil edilmesi ve uzaktan eğitim süresinin henüz tam olarak bilinmemesi sebebi ile internet sıkıntısı çekilmemesi için 3 GB bedava EBA internet verilecektir. Devlet destekli olarak verilecek bu internet Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell hatlarına verilecektir. 13 Mart 2020 tarihinden itibaren başlayacak olan bu kampanyaya başvuru yapmanız durumunda 3 GB internet alabilirsiniz.

Eğitim Bilişim Ağı Bedava İnternet

EBA Bedava İnternet

Türk Telekom Hat Sahipleri;

  • Türk Telekom Hat Sahipleri EBA yazıp 5555’e mesaj atmaları gerekiyor.

Turkcell 3 GB Bedava İnternet;

  • TURKCELL aboneleri BİP uygulamasına gibi Keşfet menüsünden EBA kanalını takip edip, kanalın üzerinden mesaj gönder ekranına gelerek HEMEN KAZAN seçeneğine basarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Vodafone 3 GB Bedava İnternet;

  • Vodafone aboneleri ise otomatik olarak 3 GB internet hesaplarına yüklenecektir.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom EBA 3 Gb Bedava İnternet


Bu konu hakkında sorun yaşıyorsanız operatörlerinizin müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

UZAKTAN EĞİTİM NASIL VERİLECEK?

Uzaktan eğitim korona virüse(covıd-19) karşı olarak ilk defa uygulanan bir eğitim sistemidir. Uzaktan eğitim sisteminde dersler sanal sınıf ortamında gerçekleştirilecektir. İnternet üzerinden ve TRT’den ders göreceksiniz. Bu sürenin 23 Mart tarihinde başlayacağı ve süresi belli olmamaktadır. Bu ders görme işlemleri internet üzerinden olacaksa Turkcell, Türk Telekom, Vodafone 3 GB bedava internet ile aylık olarak sizlere destek verilecektir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları