bedavakampanya.net

Bedava İnternetsiz WhatsApp Nasıl Yapılır?

Bedava İnternetsiz WhatsApp Nasıl Yapılır?

Günümüzde akıllı mobil cihazların hızlı gelişimi ile birlikte gündelik yaşantı içerisinde oldukça önemli bir rol üstlenmeye başladı. Özellikle de her geçen gün hızla gelişen teknoloji ile birlikte mobil hizmetlerin daha yaygın şekilde kullanılması bu alandaki ihtiyaçların yüksek oranda artış göstermesine neden oldu. Bu kapsamda da günümüzde mobil GSM hat kullanıcıları için GSM operatörleri tarafından sunulmakta olan ücretsiz paketleri bulunuyor. Bu ücretsiz internet paketleri sayesinde en çok kullanılan iletişim ve sohbet uygulamaları ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. İnternet kullanımı ihtiyacının yüksek seviyede bulunuyor olması nedeni ile GSM operatörleri tarafından ücretsiz internet hediyeleri sunuluyor. Bu kapsamda da WhatsApp uygulamasını sıkça kullanan kişiler için kesintisiz internet bağlantısı çok önemlidir. GSM operatörleri tarafından WhatsApp uygulamasının ücretsiz kullanılabilmesi mümkündür. Ancak bedava WhatsApp nasıl yapılır pek çok kullanıcı bilmiyor.

Bedava WhatsApp nasıl yapılır bilmeyenler için GSM operatörleri tarafından yapılan ücretsiz internet kampanyaları yardımcı oluyor. Çünkü GSM operatörleri tarafından çeşitli uygulamalar ve özel günler nezdinde verilen ücretsiz internet paketleri sayesinde internet tarifesine ekstra bir ödemede bulunmak zorunda kalmadan WhatsApp uygulaması da tüm uygulamalar gibi bedava kullanılabilmektedir. Bu sayede de her zaman sevdikleriniz, arkadaşlarınız ve ailenizle WhatsAppgibi işlevsel ve kaliteli bir uygulama üzerinden ücretsiz ve pratik bir şekilde iletişimde kalabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz WhatsApp Kampanyası

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri için bedava internet kampanyaları sunuyor. Bu kapsamda da günümüzde bedava WhatsApp nasıl yapılır merak edenler için önemli bir avantaj sunuyor. Türk Telekom ücretsiz WhatsApppaketleri sayesinde WhatsApp üzerinden arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle ücretsiz bir şekilde görüşmeye devam edebilirsiniz. Türk Telekom faturasız hat sahibi olan tüm gençler Selfy paketine geçiş yaparak, ücretsiz WhatsAppkullanabilme imkanına sahip olabilmektedir. Türk Telekom ücretsiz WhatsApp kampanyası, Tük Telekom Selfy paketi ile sunuluyor. Selfy paketi abonesi olan tüm Türk Telekom faturasız hat sahipleri telefonlarının kısa mesaj servisine “ANLIK MESAJLASMA” yazarak, “4545” numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir.

Bu özelliklerin yanı sıra Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları içinde ücretsiz WhatsApp kampanyası sunuluyor. Bedava WhatsApp nasıl yapılır merak eden Türk Telekom faturalı hasta sahipleri 1 yıl boyunca ücretsiz olarak WhatsApp uygulamasını kullanabilmektedir. Bunun için Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları tarafından telefonlarının kısa mesaj servisinde “UCRETSIZ” yazarak, “5555” numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir. Kısa süre içerisinde gelecek onay mesajı ile 1 yıl geçerli olacak şekilde bedava WhatsAapp paketi kullanmaya başlayabilmektedir. İnternet paketi bitmiş olsa bile kesintisiz WhatsApp kullanmaya devam edebiliyor.

Vodafone Ücretsiz WhatsApp Kampanyası

Vodafone aboneleri günümüzde son derece pratik bir şekilde bedava WhatsApp nasıl yapılır merak ediyorsa VodafoneYanımda uygulamasının güzel bir avantajı bulunuyor. Tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri tam 2 ay boyunca sınırsız bir şekilde ücretsiz WhatsApp uygulamasını kullanmaya başlayabilmektedir. Bunun için AppStore veya PlayStore mağazalarından kolay bir şekilde VodafoneYanımda uygulamasını indirebilmektedir. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde pratik bir şekilde kullanıcılar tüm Vodafone abonelik işlemlerini gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Ayrıca Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan Öne Çıkanlar kısmından Vodafone 2 ay ücretsiz WhatsApp paketini bir kere olacak şekilde kullanabilmektedir.

Vodafone bedava WhatsApp nasıl yapılır bilmeyenler için Vodafone Yanımda uygulaması oldukça önemli bir avantaj sağlıyor. Bunun dışında Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri için hazırlanan özel internet paketlerinde, paket internet kotasından bağımsız sınırsız WhatsAppuygulamasının kullanılabilmesine yardımcı oluyor.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları