bedavakampanya.net

Bedava İnternet Vodafone

Bedava İnternet Vodafone

Uluslararası telekomünikasyon şirketlerinden Vodafone, İngiltere merkezli olarak faaliyet göstermektedir. Türkiye’ de de gerçekleştirdiği yatırımları ile mobil hat hizmetleri alanında en büyük 3 GSM operatöründen birisi konumunda kendisine yer bulmaktadır. Gelişen teknolojisi ile kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına odaklı olarak özel kampanyalar düzenleyen Vodafone, bedava internet fırsatları ile de mobil cihaz kullanıcılarının internet erişimini kesintisiz hale getiriyor. Bedava internet Vodafone aboneleri için internet paketim bitti ya da internet kotası gibi sınırlamalar olmadan özgürce ve doyasıya internet erişimi gerçekleştirebilme imkanısunmaktadır. Bu nedenle de günümüzde oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen Vodafone’ nin Türkiye genelinde on milyonlarca aktif abonesi bulunuyor.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Uygulaması

Akıllı cihaz kullanıcısı olan Vodafone aboneleri için Vodafonetarafından geliştirilen ve yayınlanan Vodafone Yanımda uygulaması bulunuyor. Tüm Vodafone abonesi olan faturalı ve faturasız hat kullanıcıları, mevcut Vodafone abonelikleri ile ilgili tüm işlemlerini Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden gerçekleştirebiliyor. Bu şekilde abonelik işlemlerinde büyük bir kolaylık getiren Vodafone Yanımda uygulaması aynı zamanda da bedava internet Vodafone kampanyaları sunmaktadır. Tüm faturalı ve faturasız hat kullanıcılarının tarife ve paketleri fark etmeksizin yararlanabildiği bu bedava Vodafone internet kampanyaları sayesinde kesintisiz internet erişimi gerçekleştirilebiliyor. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan tüm Vodafone aboneleri için onlarca GB hediye internet verilmektedir.

Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan Bana Ne Var ekranından hem faturalı hem de faturasız hat aboneleri onlarca GB hediye kazanabilme imkanına sahip olabilmektedir. Her hafta yenilenen katılım hakkı sayesinde tüm Vodafoneaboneleri, her hafta Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak Bana Ne Var sayfasından hediye internet paketlerini ücretsiz olarak alabiliyor. Herhangi bir koşulun bulunmaması dışında kazanılan internet paketleri herhangi bir sınırlama olmadan kullanılabilmektedir. Böylelikle tüm Vodafoneaboneleri her hafta ücretsiz olarak onlarca GB hediye internet kullanımı gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor.Vodafone Bana Ne Var kampanyası kapsamında bedava internet Vodafone aboneleri tarafından her hafta Yanımda uygulamasından alınabiliyor. Bana Ne Var kampanyası ile kazanılan hediye internet paketleri, herhangi bir işleme gerek olmadan otomatik olarak hatta yüklenmektedir.

Vodafone E-Fatura Hediye İnternet Kampanyası

Bedava internet Vodafone faturalı hat kullanıcıları için önemli fırsatlar sunuyor. Her akıllı cihaz kullanıcıları için mobil internet erişiminin kesintisiz olarak gerçekleştirilebilmesi çok önemlidir. Bu kapsamda da mobil internet erişim maliyetlerinin düşürülmesine ve daha fazla internet erişiminin gerçekleştirilmesine yardımcı olacak kampanyalar Vodafone tarafından düzenlenmektedir. Vodafone e-fatura sistemine geçiş yapan Vodafone faturalı hat aboneleri için 1 GB hediye internet paketi sunulmaktadır. Vodafone e-fatura sistemine geçişi teşvik etmek amacı ile tüm faturalı hat abonelerine e-faturaya geçişleri halinde 1 GB hediye internet paketi sunmaktadır. Bu şekilde doğa dostu bir hizmet vermeyi hedefleyen Vodafone’ nin e-fatura sistemine pratik bir şekilde geçiş yapılabilmektedir.

Vodafone E-Fatura sistemine geçiş yapabilmek için Vodafonefaturalı hat sahibi kişiler tarafından telefonlarının kısa mesaj servisinde “EFATURA” boşluk “EPOSTA bilgisi” yazarak “7000” numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Bununla birlikte elektronik posta yerine doğrudan SMS ile e-fatura almak isteyen Vodafone faturalıları telefonlarının kısa mesaj servisinde “SMSFATURA” yazarak “7000” numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde fatura gönderimini gerçekleştiren kişiler anında 1 GB hediye internet paketi kazanma imkanına sahip olabiliyor. Bedava internet Vodafone faturalı hat abonelerinin hatlarına otomatik olarak yüklenmektedir. Böylelikle tamamen ücretsiz bir şekilde herhangi bir sınırlama olmadan 1 GB hediye internet kullanımı gerçekleştirebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları