bedavakampanya.net

Bedava İnternet Vodafone

Bedava İnternet Vodafone

Türkiye’de en çok kullanılan GSM operatörlerinden birisi olan Vodafone, tüm abonelerine sunmuş olduğu birbirinden avantajlı tarife ve paketleri ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. Bu avantajlı tarife ve paketlerin yanı sıra günümüz Türkiye’ sinde Vodafone’ nin mobil kullanıcılar tarafından bu denli yoğun şekilde tercih ediliyor olmasında bedava internet kampanyaları da önemli bir rol üstleniyor. Tüm faturalı ve faturasız hat aboneleri tarafından katılım gerçekleştirilebilen birbirinden farklı GB’lerde ve farklı koşullardaki bedava internet kampanyaları sayesinde kesintisiz mobil internet kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Mevcut internet paketinin bitmesi durumunda ya da kullanılmak istenmemesi durumunda bedava internet Vodafone kampanyalarına başvurulabilmektedir. Bu şekilde son derece pratik bir şekilde hiçbir ücret ödemeden her an internete mobil olarak erişim sağlayabilir durumda olunabiliyor.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

2020 yılında Vodafone tarafından abonelerine yönelik olarak sunulan en büyük bedava internet paketlerinden birisi de bu 8 GB’ lik bedava internet kampanyasıdır. Tüm Vodafoneaboneleri tarafından katılım gerçekleştirilebilen bu 8 GB ücretsiz internet kampanyası SUPER 2 GB kampanyası çerçevesinde kullanıcılara sunulmaktadır. Bedava internet Vodafone 2020 kampanyaları arasında bulunan bedava 8 GB internet paketi kampanyasına katılım gerçekleştirebilmek ise oldukça basittir. Vodafone abonelerinin cep telefonlarının kısa mesaj servisinde “Super2GB” yazarak, “3636” numarasına ücretsiz SMS gönderimi gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu şekilde anında 8 GB’lik hediye internet paketi Vodafoneabonesinin hattına yüklenmektedir. Bu noktada bu kampanya ile 8 GB internet paketini ücretsiz olarak kullanabilmek için mutlaka paketi süresinin bitmesine yakın bir dönemde mutlaka bir sonraki ay yenilemesi başlamadan önce iptal edilmesi gerekmektedir.

Vodafone Sürpriz Hediye İnternet Paketi Kampanyası

Hem faturalı hem de faturasız Vodafone hat abonelerinin katılım gerçekleştirebildiği bedava internet Vodafone 2020 kampanyalarından birisidir. Vodafone faturasız hat abonelerinin TL yükleme yapma koşulu olmadan, faturalı Vodafone hat abonelerinin ise faturalarına yansıyacak ücretlendirme olmadan bedava internet kullanabilmesine yardımcı olmaktadır. Bu kampanyaya katılım gerçekleştirmek isteyen tüm Vodafone abonelerinin cep telefonlarından ücretsiz bir SMS göndermeleri gerekiyor. Bu kapsamda da Vodafone faturalı ve faturasız hat sahiplerinin cep telefonlarının kısa mesaj servisine “SURPRİZ” yazarak, “6666” numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde değişen GB’lerde bedava internet paketleri kazanabilmektedir.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Bedava internet Vodafone 2020 kampanyalarından birisi olan Vodafone 4.5G kampanyası sayesinde tüm Vodafoneaboneleri 2 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Herhangi bir uygulama kullanım sınırı olmadan tüm mobil data bağlantılarında bu 2 GB hediye internet paketi kullanılabilmektedir. Vodafone tarafından gelişmiş internet altyapısı olan 4.5G’ye geçişin hızlandırılması amacı ile bu şekilde abonelerine özel 2 GB hediye internet paketi sunulmaktadır. Bu hediye internet paketinden yararlanabilmek için Vodafone faturalı veya faturasız hat abonesi olunması ve 3G destekli SIM kart kullanılıyor olması gerekmektedir. Çünkü bu hediye internet paketi için 3G destekli SIM kartın, 4.5G destekli SIM kart ile değiştirilmesi gerekmektedir.

Tüm Vodafone iletişim merkezlerinden pratik bir şekilde 3G destekli SIM kartlar, 4.5G destekli SIM kartlar ile değiştirilebilmektedir. Bu SIM kart değişim işlemlerinin ardından bedava internet Vodafone kampanyaları kapsamında kullanıcıların cep telefonlarının kısa mesaj servisinden ücretsiz SMS başvurusu göndermesi gerekmektedir. Bunun için kısa mesaj servisinde “4.5g” yazarak, “4545” numarasına SMS göndermeleri gerekiyor. Bu ücretsiz SMS gönderiminin ardından hak kazanılan 2GB hediye internet paketi otomatik olarak Vodafone abonesinin hattına yüklenmektedir. Böylelikel anında 2 GB ücretsiz internet paketini tüm internet bağlantılarına yönelik olarak kullanabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları